Armoni Müzik ve Düğün Organizasyon

2024 Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Barkovizyon ve Led Ekran
Dans grupları
Davul şovu
Düğün öncesi planlama toplantısı
Ekipman
Kendi müzik listesini oluşturma
Müzik grubu
Orkestralar

Armoni Müzik ve Düğün Organizasyon Hakkında

Özel günlerin için akıllarda yer edinecek müzikli bir organizasyon mu yapmak istiyorsun? Bu özel gününü şölene dönüştürmek istemez misin? Muğla’nın Marmaris ilçesinde bulunan Armoni Müzik ve Düğün Organizasyon, 1000 TL’den başlayan fiyatları ile sana bu ortamı vadediyor. Çeşitli hizmetleriyle etkinliğine renk katacak bu düğün orkestrası hakkında daha çok şey öğrenmek istersen okumaya devam et.

Düğün Orkestrasının Özellikleri

Büyük bir hevesle ve heyecanla etkinliğinin bütün ayrıntılarını hayal ettin, konuklarını nasıl daha memnun ederim diye düşündün. Tamam, şimdi sıra bizde. Etkinliğini kusursuz hale getirmek için bu orkestra ekibini seninle tanıştırıyoruz. Her şeyi en küçük ayrıntıya kadar planlayarak sana hayalindeki ortamı yaratacak ve keyifli bir davet yaratmanı sağlayacak.

Şimdiye kadarki işlerini başarıyla tamamlamış ve büyük beğeni toplamış olan firma, senin isteğine göre açık ya da kapalı ortamda performans sergileyebiliyor. Armoni Müzik ve Düğün Organizasyon yaptığı müzikle etkinliğine ayrı bir hava katıyor. Danslar ve şarkılarla etkinliğin hem daha eğlenceli hem de daha özel olacak.

Müzik ve organizasyon firması, sadece düğünlerde değil; doğum günü, söz, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü gibi etkinliklerinde de seninle birlikte konuklarını ağırlamaktan mutluluk duyuyor. En önemli şeyi senin mutluluğun olarak gördükleri için konuk sayısı önemli bir etken değil, seve seve herkesin memnuniyetini sağlayacaklardır.

Düğün Orkestrası Fiyatları

Firma, fiyatları ile de yüzünü güldürmeyi hedefliyor. Firmanın başlangıç hizmetleri 1.000 TL civarında.  Armoni Müzik ve Düğün Organizasyon’un DüğünYardımcısı.com’a özel ayrıntılı fiyatlarını görmek ister misin? Hemen “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak kampanyalı paketleri ve indirimli rakamlara ulaşabilirsin.

Armoni Müzik ve Düğün Organizasyon Olanakları

Düğün orkestrası, yapacağın etkinlikten önce iki taraf için de uygun bir zamanda toplanıp planlama toplantısı yapıyor. Bu toplantıda çalınacak şarkılardan tutalım da hangi ekipmanların kullanılacağına, şarkıların çalınma sırasına ve ses-ışık-sahne sistemlerinin nerede/nasıl olacağı konusunda her ayrıntı konuşuluyor ve karara varılıyor.

Planlama toplantısının zamanı daha esnek olabilse de hazırlıkların tamamlanabilmesi için 4 hafta önceden iletişime geçilmesi gerekiyor. Etkinlik günü ise şarkı için sahneye çıkılmadan önce 1 saat gibi kısa bir süre hazırlık aşaması bulunuyor. Eğer daha fazla bilgi almak, ayrıntılardan haberdar olmak istersen tamamen ücretsiz bir şekilde hizmet veren organizasyon danışmanlarımızı arayabilirsin.

Armoni Müzik ve Düğün Organizasyon Nerededir?

Ulaşımı kolay olan Armoni Müzik ve Düğün Organizasyon’a toplu taşıma kullanarak ya da kendi aracınızla gitmen mümkün. Açık adresi ise şu şekilde; Kemeraltı Mah. 95.Sok No:20 Marmaris Ambalaşı Yanı Marmaris.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Açık havada performans, barkovizyon ve led ekran, düğün öncesi planlama toplantısı, ekipman, ses-ışık ve sahne sistemleri başlangıç paketinin içeriğidir.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Davul şovu, dans grupları, müzik grubu ve orkestraları her şey dahil paketin içinde sayabiliriz.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Performans öncesi hazırlık 1 saat gibi kısa bir sürede tamamlanmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Doğum günü, nişan ve sünnet düğünü organizasyonlarına katılım sağlamaktadırlar.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 4 hafta önce iletişime geçilmesi kaliteli organizasyon için önemlidir.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Muğla genelinde hizmet veriliyor.

Sipariş teslim süresi?

Müzik listesi istenilen vakitte teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ