Asitane Restaurant

2024 Davet Alanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
80 TL
100 TL
Kokteyl
80 TL
100 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
100
min
|
---
max
Kapalı Davet Alanı
50
min
|
---
max
Otopark
40

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kapalı Davet Alanı
Tarihi Mekan
Doğa Manzaralı
Bahçe
Konaklama
Masa şamdan seçenekleri
Şehir merkezi
Yüksek tavan

Olanaklar

Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
Fotoğraf ve video çekimi
Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Özel konsept tasarımı
Servis ve hizmet elemanı
Vale
Yaz aylarına özel klima
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma
After Party için Ayrı Alan
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Asitane Restaurant Hakkında

Asitane Restaurant, İstanbul ili Fatih ilçesinde bulunmaktadır. Tatlı doğa manzarası sayesinde sana güzel bir düğün daveti sunuyor. Ayrıca, mekanın mimari yapısı tarihi mekanları andırıyor. Düğün daveti dışında, nişan, kına gecesi, kurumsal etkinlik gibi organizasyonları da yapabilirsin. Üstelik 80 TL’den başlayan fiyatları ile oldukça bütçe dostu!

Mekanın Özellikleri ve Kapasitesi

Mekan, mimari yapısı ile Osmanlı kültürünü yansıtan kapalı ve açık olmak üzere iki tane davet alanı bulunduruyor. Kapalı alan, yüksek tavanlı, kolonlu bir salondur. Bunun yanında ek olarak, mekan giydirme, şamdan seçenekleri ve ses-ışık sistemleri de bulunmakta. Kapasitesi ise minimum 50, maksimum 100 kişidir.

Açık alan, mekanın bahçesindedir. Orada da düğün davetinin kapasitesine göre özel oturma düzeni yapılıyor ve mekan giydiriliyor. Kapasitesi ise minimum 100, maksimum 200 kişidir. Sadece kokteylli istersen bu minimum 200, maksimum 300 kişi olabiliyor.

Otopark alanı da bulunan Asitane Restaurant, vale hizmeti ile birlikte hizmet vermekte. Kapasitesi ise 40 araç alabilmekte.

Asitane Restaurant Hizmet Yelpazesi

Mekan, öncelikle kendi bünyesinde bulunan organizasyon sorumlusu eşliğinde davetini planlama imkanı sunuyor. Sonra, gelecek kişi sayısını söyleyerek masalar ve sandalyeler özel olarak davet alanına konumlandırılıyor.

Son olarak, mekanın dekorasyonu oluşturuluyor. Gümüş detaylı tabaklar ve kristal taş detaylı şamdanlar bulunmakta. İstersen bunlara çiçek de eklenebiliyor.

Eğer davetin için bir konseptin var ise ona göre istediğin renk masa süslemeleri ve şamdanlar değişiyor. Ses-sahne sistemleri de olan bu salonda, istediğin müzikleri seçtikten sonra Asitane Restaurant bünyesinde bulunan DJ ve orkestra ekibine vermen yeterli.

Müzik yayını saat 23.30’a kadar devam etmektedir. Bunun yanında, kablosuz görüntü aktarımı sağlanıyor. Bu sayede, fotoğrafların ve videoların dev bir ekrana yansıtılıyor.

Tabii ki organizasyonun için catering hizmeti de var. Mekan sana ve misafirlerine özel Osmanlı lezzetleri hazırlıyor ve her yiyecek mevsimine özel seçiliyor. Senin için her şey düşünülmüş. Üstelik, menü tadımı ve değişikliği de yapabilirsin.

Servis hizmeti ise 00.00’a kadar devam etmektedir. Ayrıca, uzaktan gelen misafirlerin varsa burada 40 kişi konaklayabilir.

Asitane’nin hizmet yelpazesi hakkında daha detaylı bilgi almak için ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanmanı tavsiye ediyoruz!

Asitane Restaurant  Düğün & Davet Fiyatları

Mekanın organizasyonun için sunduğu fiyatlar seçeceğin pakete ve davetini gerçekleştireceğin güne göre değişiklik gösteriyor. Davetini yemekli istersen fiyatı hafta içi 100 TL iken hafta sonu 150 TL’dir.

Eğer davetini kokteyl düzende gerçekleştirmek istersen de fiyatlar hafta içi 80 TL ve hafta sonu 100 TL olarak belirlenmiş.

Düğün Yardımcısı için hazırlanan özel kampanyalardan haberdar olmak istersen, “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin!

Asitane Restaurant Nerededir? Nasıl Gidilir?

Mekan, İstanbul ili Fatih ilçesinde bulunmaktadır. 28, 87, 336E, 34AS, 38B numaralı otobüsleri kullanarak mekana ulaşabilirsin. Özel aracınla ulaşımını sağlamak istersen de açık adres şöyle: Kariye Camii Sok., No:6, Edirnekapı/Fatih/İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Mekan başlangıç paketi olarak sana, organizasyon sorumlusu, mekan giydirme, catering hizmeti, şamdan seçenekleri, ses-sahne sistemleri gibi hizmetler sağlıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paketinde, organizasyon sorumlusu, menü tadımı ve değişikliği, fotoğraf ve videoları mekanın dev ekranında gösterme, mekan ve şamdan süslemeleri, özel konsept tasarımı, ses-ışık sistemleri gibi hizmetleri içermektedir.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Çocuklara ve vejeteryan-vegan, diyabet rahatsızlığı olan misafirlerin için özel menü hazırlatabilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

İstersen düğün daveti dışında, nişan, kına gecesi, doğum günü, kurumsal etkinlik gibi organizasyonlarını da burada yapabilirsin.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Kapalı ve açık olmak üzere iki tane davet alanı vardır. Kapalı davet alanı, yüksek tavanlı, kolonlu tipi olan bir salondur. Açık davet alanı ise senin doğanın huzuruyla kavuşturuyor.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Asitane Restaurant, sana geniş bir yelpaze sunuyor. Osmanlı mutfağına göre lezzetler sunuyor ve her mevsime özel yiyecekler seçiliyor. İstersen, menü tadımı ve değişikliği de yapabilirsin.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik yayını saat 23.30'a kadar, servis hizmeti ise 00.00'a kadar devam etmekte.

Manzara ve Lokasyon

Asitane Restaurant, İstanbul ili Fatih ilçesindedir. Şehir merkezinde olan bu mekan ayrıca, tatlı bir doğa manzarası vardır. Ayrıca, mekanın mimari yapısı tarihi mekana benzemektedir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ