Aslım Bayan Kuaförü ve Türban Tasarım Merkezi

2024 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
100 TL
Her Şey Dahil Paket
250 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Evde / mekanda hizmet
Gelin başı yapımı
Gelinin yakınlarına hizmet
İpek kirpik
Manikür - pedikür
Porselen makyaj
Takma kirpik

Aslım Bayan Kuaförü ve Türban Tasarım Merkezi Hakkında

Aslım Bayan Kuaförü, Ankaralı gelin adaylarının en özel günlerinde tercih ettiği yerlerin başında geliyor. Türban Tasarım Merkezi olarak da hizmet veren kuaför, Altındağ ilçesinde yer alıyor. Altın Saray Düğün Salonu ve Aslım Moda Evi ile ortak bir çatı altında yer alan işletme, düğün ve diğer davetlerde toplu hizmet alabilmenizi sağlıyor. Kuaförün gelin saçı ve makyajı fiyatları 100 TL’den başlıyor.

Olanakları

Aslım Türban Tasarım Merkezi, 7 kişi ile aynı anda ilgilenebilecek alana ve ekibe sahip. Gelin yakınları ile gelinin beraber hazırlanabilme kolaylığını sunuyor. Sen de düğün, kına veya nişanın öncesinde en yakınlarınla birlikte hazırlanmak istersen burası tam olarak istediğin yer diyebiliriz.

Mekanda veya evde hizmet verebilen kuaför, gelin başı yapımı ve gelin yakınlarına hizmet olanağı ile ön plana çıkıyor. Yüz tipine, gelinliğine ve hava koşullarına en uygun makyaj çalışmasını gerçekleştirmek üzere bir ekip çalışması düzenleniyor. Hayatın boyunca hatırlayacağın özel güne en iyi şekilde hazırlanman için tüm ilgi sende oluyor.

Aslım Bayan Kuaförü ve Türban Tasarım Merkezi Gelin Saçı Fiyatları

Kuaförde gelin saçı ve makyajı dışında günlük hizmetler için de kapılar açılıyor. Genel olarak bakıldığı zaman özel hizmetler oldukça uygun fiyat aralıklarına sahip. Başlangıç paketi olarak belirlenen imkanların fiyatları 100 TL olarak belirlenirken her şey dahil paket fiyatları 250 TL’den başlıyor.

Her bütçeye uygun fiyat aralıkları sunan kuaför ve tasarım merkezinin tüm imkanları öğrenmek için ücretsiz formu doldurabilirsin.

Ek Hizmet ve Olanaklar

Ücretsiz prova imkanı sunan Aslım Bayan Kuaförü, yüzüne en uygun makyajı ve saçı bulmana yardımcı oluyor. İstek ve taleplerine de öncelik vererek provalarda buna yönelik çalışmalarda bulunuyor. Evde veya mekanda da hizmet vermesiyle ek avantajlarını geniş tutuyor. Dilersen yakınların da seninle birlikte kuaförde hazırlanabiliyor.

Manikür – pedikür yapan işletme, ipek kirpik uygulaması da yapıyor. Porselen makyaj ve takma kirpik gibi ek avantajlarla da her türlü işlemi uygun fiyata veriyor. Türban tasarımlarıyla da geniş kitlelere hitap ediyor. Düğün haricinde nişanına veya kına gecene hazırlanabilmen için de kuaförden hizmet talep edebilirsin.

Aslım Bayan Kuaförü ve Türban Tasarım Merkezi Adresi

Ankara’nın Altındağ ilçesinde yer alan kuaför, şehrin her noktasından gelini bekliyor. Özel günlerde en iyi hizmeti alabilmenizi sağlıyor. Gelin saçı ve makyajı alanında adını duyurmayı başarıyor. Toplu taşıma veya özel araçlarla gidilebilen kuaförün açık adresi şu şekilde;

Başpınar Mahallesi Orhan Kemal Caddesi No:241 Altındağ / Ankara.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Ücretsiz prova, evde / mekanda hizmet, gelinin yakınlarına hizmet.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ