Ataşehir Manji

2023 Davet Alanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
50 TL
100 TL
Kokteyl
30 TL
50 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
200
min
|
400
max
Kapalı Davet Alanı
150
min
|
300
max
Kır Bahçesi Alanı
200
min
|
400
max
Havuz Başı Davet Alanı
200
min
|
400
max
Otopark
250

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kapalı Davet Alanı
Havuz Başı Alanı
Şehir Manzaralı
Engelli girişine uygun
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu
Kolonsuz salon
Şehir merkezi
Yüksek tavan

Olanaklar

Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
Fotoğraf ve video çekimi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Servis ve hizmet elemanı

Ataşehir Manji Hakkında

Ataşehir Manji, İstanbul Ataşehir ilçesinde bulunuyor. Sunduğu avantaj ve hizmetlerle bölgede en çok tercih edilen düğün ve davet alanları arasında yer alıyor. Hem merkezi olması hem de geniş bir açık davet alanı sunmasıyla öne çıkıyor. Kişi başı düğün fiyatları 30 TL’den başlıyor. Bu sebeple oldukça hesaplı. Mekan hakkında detaylı bilgiyi senin için yazımızda derledik.

Organizasyon Tecrübesi

Manji Cafe & Restaurant yıllardır kına, düğün, baby shower, sünnet düğünü, mezuniyet balosu, doğum günü, söz ve nişan gibi organizasyonlarla tecrübe kazanıyor. Bunlarla birlikte kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, açılış, davet ve resepsiyon gibi etkinlikler de düzenleyebiliyorsun.

Mekan Kapasitesi

Mekanda, açık ve kapalı olmak üzere iki farklı davet alanı bulunuyor. Açık alanın kapasitesi 200 kişiden 400 kişiye kadar çıkıyor. Kapalı davet alanının kapasitesi ise 150 kişi ile 300 kişi arasında. Butik organizasyonların için oldukça ideal bir ortam sunuyor.

Ataşehir Manji Catering

Mekanın sunduğu olanaklar arasında catering hizmeti göze çarpıyor. Ünlü şeflerin titizlikle hazırladığı menü seçeneklerinden istediğini tercih edebilirsin. Yemeksiz bir organizasyon için de kokteyl menüsü bulunuyor. Her şeyden emin olabilmen için de tadım ve değişiklik yapma şansı tanınıyor.

Ataşehir Manji Düğün & Davet Fiyatları

Düğün ve davet organizasyonları için mekan uygun fiyatlar sunuyor. Kokteyl düzeninde bir davet için kişi başı fiyatları hafta içinde 30 TL’den başlıyor. Hafta sonunda ise 50 TL’ye yükseliyor. Yemekli düğün fiyatları ise hafta içi kişi başı 50 TL’den başlıyor. Hafta sonu ise yine 50 TL ile 100 TL arasında değişiyor.

Davet Olanakları

Gece boyunca her şeyin dört dörtlük olmasını istemek hakkın. Bunun için mekanın senin için sektörde deneyimli bir etkinlik sorumlusu temin ediyor. Yıllarca kusursuz davetlere imza atmış olan organizasyon sorumlusu senin için de aynı özenle çalışacak. Mekandaki profesyonel ekip de her ayrıntıda yardımcı olacaklar.

Fotoğraf ve video çekim ekibi de en güzel fotoğrafları çekmek için orada olacak. Zaten modern ve şık bir şekilde dekore edilmiş alanda fotoğraflarında çok güzel gözükecek.

Ataşehir Manji Düğün & Davet Fiyatları

Düğün ve davet organizasyonları için mekan uygun fiyatlar sunuyor. Kokteyl düzeninde bir organizasyon için kişi başı fiyatları hafta içinde 30 TL’den başlıyor. Hafta sonunda ise 50 TL’ye yükseliyor. Yemekli düğün fiyatları ise hafta içi kişi başı 50 TL’den başlıyor. Hafta sonu ise yine 50 TL ile 100 TL arasında değişiyor.

Ataşehir Manji Nerede? Nasıl Gidilir?

Mekan, ulaşım konusunda da müşterilerine sıkıntı çıkarmıyor. Merkezi konumu sayesinde toplu taşıma araçları ve kendi aracınla ulaşımını saplayabilirsin. 11Y, 10, 14A, 19S, 320A, 21B numaralı otobüs hatlarıyla veya metro, minibüs ve Marmaray ile gidebilirsin. Kişisel aracınla gitmek istersen de mekanın geniş bir otoparkı bulunuyor.

Açık adres: Küçükbakkalköy Mahallesi, Şerifali Caddesi, No:88 Ataşehir/İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Mekanın süslemeleri ve servis elemanı hizmetleri başlangıç paketinde bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Etkinlik sorumlusu, yemek servisi, ışık-ses ve sahne sistemleri kurulumu, fotoğraf ve video çekimi hizmetleri her şey dahil pakette yer alıyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Otopark ve menüde tadım & değişiklik hizmetlerinden yararlanabilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Mekanda kına, düğün, baby shower, sünnet düğünü, mezuniyet balosu, doğum günü, söz ve nişan gibi organizasyonların yanı sıra; kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, açılış, davet ve resepsiyon gibi etkinlikler de gerçekleştirebiliyorsun.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com ekibi olarak sıkça tercih edilen bir mekan olan Ataşehir Manji ile davetinden 6 ay öncesinde iletişime geçmeni öneriyoruz.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Şamdan, çiçek aranjmanları ve supla seçenekleri kullanılarak masalar özenle dekore ediliyor. Seçtiğin renk tonları kullanılarak masa sandalye giydirmeleri ya da tüller ile süsleme seçenekleri mevcut. Ayrıca mekanda gelin yolu gelin tagı süsleme ve dekorasyonu da yapılıyor. Manjide standart mekan süslemesinin yanı sıra davet konseptine uygun dekorasyon ve süslemeler de yapılabiliyor.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Mekan, dışarıdan organizasyon firması temin etmene gerek bırakmadan tüm olanakları sağlıyor.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Mekanda 400 kişilik açık hava havuz başı davet alanı ve 300 kişilik kapalı davet alanı olmak üzere iki farklı alan bulunuyor.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Klasik beyaz ve kırmızı et seçenekleri ile yemek menüsü, kokteyl menüsü seçenekleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

24:00'a kadar devam ediyor.

Manzara ve Lokasyon

Ataşehir'de hizmet veren mekanda şehir manzarası bulunuyor.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Mekanda orkestra seçeneği sunuluyor.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Mekanda fotoğraf ve video çekim hizmeti sunuluyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ