Ayla Biçkin

2023 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
600 TL
Her Şey Dahil Paket
800 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Ayla Biçkin Hakkında

Düğün hazırlıklarının en önemli aşamalarından biri olan gelin saçı ve gelin makyajı için yetenekli bir kuaföre ihtiyacın var. İstanbul Ayla Biçkin Saç & Makyaj ile tüm beklentilerini karşılayabilir ve kendini emin ellere teslim edebilirsin. Özellikle türbanlı düğün makyajı ve türban tasarımı ile adından sıkça söz ettiren Ayla Biçkin, 600 TL’den başlayan fiyatları ile seni bekliyor.

Hizmet Tecrübesi

Ayla Biçkin, düğün gününde eşsiz bir güzelliğe kavuşman için sana gereken tüm hizmetleri sunuyor. Günün başlangıcından itibaren senin ilgileniyor ve saç, türban tasarım ve makyaj işlemlerinin tamamını kendisi yapıyor.

Sadece düğün değil, nişan ve kına gibi tüm özel günlerinde göz kamaştıran bir güzelliğe sahip olmanı sağlıyor. Gelin saçı hizmetinin yanında porselen gelin makyajı uygulaması, manikür, pedikür ve takma kirpik uygulaması yapılıyor.

Ayla Biçkin Gelin Saçı & Gelin Başı

Ayla Biçkin’in sağladığı olanaklardan biri de; evde hizmet sunması. Bu sayede kuaför salonuna gitme derdin ortadan kalkıyor ve tüm hazırlıkların evinin konforunda gerçekleşiyor. Gerekli olan tüm ekipmanları hijyenik bir şekilde yanında taşıyan kuaför, düğün gününün tüm stresini üzerinden alıyor.

Saçının, herkesin dikkatini çekecek tarzda gösterişli olmasını isteyebilirsin. Belki de son yılların en trend saç modelleri arasında yerini alan doğal şekillendirme yöntemlerini tercih edebilirsin. Ayla Biçkin & Saç Makyaj, kuaför salonunun tüm olanaklarını evine taşıyor ve hayalindeki gelin saçı modelinin aynısını sana uyguluyor.

Gelin Makyajı Uygulamaları

Kartal Kuaför Ayla Biçkin’e türbanlı düğün makyajı ve türban tasarımı için de gözün kapalı güvenebilirsin. Aynı zamanda türban eğitmeni olan kuaför, İstanbul içinde türbanlı gelinlere en iyi hizmeti veren kuaför ve makyözler arasında yer alıyor.

DüğünYardımcısı.com ekibi olarak kararsız kaldığın durumlarda sana yardımcı olmaya ve aklındaki soru işaretlerini gidermeye hazırız. Kuaför hakkında merak ettiğin her şeyi öğrenmek ve indirim fırsatlarından yararlanmak için ücretsiz danışmanlık servisimizi aramayı unutma!

Ayla Biçkin İstanbul Gelin Saçı & Gelin Makyajı Fiyatları

Fiyatlar, yapılacak modele, gelinin yakınlarına yapılacak işlemlere ve talep edilen farklı hizmetlere göre değişiklik gösteriyor. 600 TL’den başlangıç paketi fiyatları, her şey dahil paketlerde 800-1000 TL olarak karşına çıkabiliyor.

Güncel fiyat bilgilerine ulaşmak ve firma ile iletişime geçmek için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurmalısın.

Ayla Biçkin Saç & Makyaj Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ayla Biçkin, genel olarak gelin adaylarının evlerine giderek hizmet veriyor. Merkezi İstanbul, Kartal konumunda bulunan kuaför, talep doğrultusunda İstanbul’un tüm ilçelerine gidebiliyor.

Kuaför ile ön bir toplantı yapmak ve görüşmeye gitmek istersen ayrıntılı adres bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsin.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Ayrıntılı bilgi için "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Saç ve türban tasarımı, manikür, pedikür, porselen makyaj, saç ve makyaj provası, gelinin yakınlarına hizmet imkanları bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Evde hizmet, takma kirpik, eksiksiz ve kaliteli makyaj malzemeleri ile özel gğn öncesinde prova hizmetleri bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün haricinde nişan, kına, sünnet düğünü annesi için saç ve türban tasarımları yapılıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 30 gün önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Kuaför, sadece İstanbul içinde hizmet veriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ