Aysira Gelinlik

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Özellikler

Şehir merkezi

Olanaklar

After party organizasyonu
Boy kısaltma
Daraltma
Dikim sırası provaları
Evde / mekanda prova
Gelinlik kiralama
Hazır model
Kişiye özel aksesuar tasarımı
Kişiye özel tasarım
Özel dikim
Tamir

Aysira Gelinlik Hakkında

Düğün gecesi bembeyaz bir kuğu gibi süzülmeye hazır mısın? İzmir, Konak mevkiinde bulunan Aysira Gelinlik, hazır model ve özel dikim imkanları ile seni hayallerindeki gelinliğe kavuşturuyor. Modaya yön veren ve en ince ayrıntılara bile dikkat eden yapısı ile Gelinlikçi Aysira, gelin adayları tarafından yoğun bir talep görüyor. 1000 TL’den başlayan gelinlik fiyatları ile Aysira İzmir hakkında en güncel bilgiler aşağıda seni bekliyor.

Aysira İzmir Gelinlik Fiyatları

Sahip olduğu bilgi birikimi ve tasarımları ile İzmir gelinlikçi firması, hizmetleri iki paket içerisinde sunuyor. Bu paketler ile her bütçeye hitap etmeyi amaçlayan Aysira Moda Evi İzmir, ödeme kolaylıkları da sunuyor.

Başlangıç paketi fiyatı 1000 TL olan İzmir gelinlikçi firması, her şey dahil paketi için ise 3000 TL talep ediyor. Aysira Moda Evi tarafından DüğünYardımcısı.com’a özel sunulan fiyatları görmek için ise “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurman gerekiyor.

Buna ek olarak İzmir gelinlikçi firması kampanyaları, fırsatları ve indirimleri hakkında bilgi almak için ücretsiz hizmet veren danışmanlık hattımızı arayabilirsin.

Özellikleri & Olanakları

Popülerliği ile de öne çıkan İzmir gelinlikçi firması, marka bilinirliği özelinde Türkiye sınırlarını aşmış durumda. Avrupa ve Orta Asya pazarları için ihracat yapan Aysira Moda Evi, birçok özel konseptte de üretimlerini sürdürüyor.

Tesettürlü gelinlik başta olmak üzere Aysira; nişanlık, abiye, bindallı, gelin tacı & duvak, saç aksesuarları ve el buketi hizmeti de veriyor. Kapsamlı bir ürün yelpazesi barındıran İzmir moda evi, kişiye özel tasarım ve dikim olanağı da sunuyor.

Aysira İzmir Gelinlik Modelleri & Hizmetleri

Ürün yelpazesi genişliği ile farklılaşan Aysira Moda Evi, modelleri ile de seni bol seçenekler ile buluşturuyor. Balık kesim gelinlik modelleri başta olmak üzere Gelinlikçi Aysira; prenses kesim ve A kesim model gelinlikleri bünyesinde barındırıyor.

Dantelli, işlemeli ve sade gelinlik modelleri de Aysira vitrinlerinde yerini alıyor. Farklı kol ve yaka seçenekleri de sunan İzmir gelinlikçi firması, kumaş çeşitliliği ile de gönülleri kazanıyor.

Aysira Moda Evi hakkında daha fazla model ve olanak bilgisi almak için ücretsiz hizmet veren moda danışmanlarımızı arayabilirsin. Bu görüşmeler sırasında aktif kampanya paketleri hakkında bilgiler seni bekliyor!

Aysira Gelinlik Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir, Konak mevkiinde yer alan Gelinlikçi Aysira; toplu taşıma ve raylı sistem ile hızlıca ulaşabileceğin bir konumda bulunuyor. Navigasyon yardımı ile Aysira Moda Evi konumuna gidecek olan DüğünYardımcısı.com okuyucuları için ise açık adres şu şekildedir;

Akdeniz Mevkii, Halit Ziya Bulvarı, No:36, Konak / İzmir.

Düğün gecesi bembeyaz bir kuğu gibi süzülmeye hazır mısın? İzmir, Konak mevkiinde bulunan Aysira Gelinlik, hazır model ve özel dikim imkanları ile seni hayallerindeki gelinliğe kavuşturuyor...">

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Hazır model gelinlik kalıpları ve bu kalıplar üzerindeki provaları içermektedir.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Aysira Gelinlik bünyesindeki her şey dahil paket hizmetleri için "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurmalısın.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Kişiye özel tasarım ve dikim olanakları ile farklılaşmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Gelinlik dışında Aysira Moda Evi; nişanlık, abiye, kına kıyafetleri, bindallı, kaftan ve özel tasarım kıyafet özelinde hizmet vermektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Aysira Gelinlik ile 15 gün öncesinden irtibat kurmanı öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Merkezi İzmir, Konak konumunda bulunan gelinlik firması talep doğrultusunda şehir dışı hizmette verebilmektedir.

Sipariş teslim süresi?

Sipariş boyutuna bağlı olarak Aysira Gelinlik'in teslim süresi 14 gün ile 21 gün arasında değişmektedir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ