Aysun Gelinlik

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Dikim sırası provaları
Evde / mekanda prova
Gelinlik kiralama
Hazır model
Kına kıyafeti kiralama
Kişiye özel aksesuar tasarımı
Kişiye özel tasarım
Gelin bilek çiçeği
Gelin buketi
Gelin tacı

Aysun Gelinlik Hakkında

Aysun Gelinlik İstanbul, Fatih konumunda yer alıyor. Birbirinden çeşitli birbirinden farklı koleksiyonları bulunuyor. Hayalinizdeki her detayı gerçeğe dönüştürecek ekibi bulunuyor. Sadece hayalini anlatman yeterli. Farklı içeriklere sahip paket seçenekleri bulunuyor. Başlangıç paketi fiyatları ise 1000 TL’den başlıyor. Fiyatları daha ayrıntılı öğrenmek ve bilgi almak için yazımızı okumaya devam et!

Hizmet Yelpazesi

Aysun modaevi yalnızca gelinlik üzerinde uzmanlaşmış değil bunun yanı sıra farklı alanlarda da hizmet veriyor. Modaevinin profesyonel atölyesi her özel gününüz için birbirinden farklı ve eşsiz tasarımlar ortaya koyuyorlar. Özel günlerde tercih edeceğin şık abiyeler, en mutlu günlerinde yani nişan ve kına gecesi gibi gecelerde isteyeceğin tamamen senin için tasarlanmış kına gecesi elbisesi ve nişanlıklar. Bütün bunlar bulunuyor.

Ayrıca düğün günü gelinliğini tamamlayacak aksesuarlarıda yine bu modaevinden temin edebilirsin. Gelin duvağı, gelin kesesi ve gelin buketi gelinliğine en çok yakışan şekilde burada bulacaksın.

Aysun Gelinlik Tasarımları

Aysun Modaevinde her zaman en son trendler ve en son moda gelinlikler bulunuyor. Her zaman modayı takip eden ekibi sayesinde aradığın gelinliği bulacağından emin olabilirsin! Kabarık model, prenses model, A kesim, düz kesim, helen model veya kısa kesim gibi ve daha fazla model modaevinde bulunuyor. Gelinlik tasarımda kişiselleştirmeyi ön planda tutmasıyla hazır modellerin yanı sıra kişiye özel tasarımlar bulunuyor. Yapacağın provalar sayesinde ölçülerin kusursuz bir biçimde alınıyor. Sana en uygun olan modeli tasarımcılarımızla birlikte karar veriyorsun.

Provalar 1 ila 3 hafta arası sürüyor ve her detayı ile kusursuz gelinliğinin ortaya çıkması sağlanıyor. Gelinliğin 4. haftada hazır olmuş oluyor. Sadece gelinliğin değil ona uyumlu olarak gelin duvağı, gelin çiçeği ve gelin keseside üretiliyor.

Aysun Gelinlik Fiyatları

Aysun Gelinlik fiyatları 1000 TL’den başlıyor. Değişik paket seçenekleri de sunan firma her şey dahil paket fiyatını ise 3000 TL olarak belirlemiş. Fiyatlar seçilen gelinliğin modeline, işçiliğe ve diğer ekstra aksesuarlara değişebileceğini hatırlatalım.

Güncel ve detaylı fiyat bilgisi için DüğünYardımcısı.com ‘’ücretsiz teklif al’’ formunu doldurabilirsin.

Aysun Gelinlik Nerededir? Nasıl Gidilir?

Aysun Gelinlik Fatih ilçesinde İstanbul’da yer alıyor. Lokasyonu oldukça merkezi olmasıyla çeşitli toplu taşıma araçları ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsin. Randevu almak için DüğünYardımcısı.com ücretsiz danışma hattını arayabilirsin. Açık adresi ise şöyle:

‘’Fevzipaşa Caddesi Fatih / İstanbul’’

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Gelinlik dikimi ve provaları içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Kişiye özel dikim, hazır modeller, aksesuar tasarımı, evde veya mekanda prova hizmetleri her şey dahil paket içeriğinde yer alıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına gecesi elbisesi, nişanlık dikimi. Duvak, gelin kesesi, gelin buketi tasarımı.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 1 ay önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul, Fatih ilçesinde hizmet veriyor.

Sipariş teslim süresi?

4 haftada teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ