Babil Medya

2023 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Doğum günü çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

Babil Medya Hakkında

En özel anlarını sıradanlıktan uzak ama bir kadar da sade karelerle taçlandırmak istiyorsan Babil Medya tam sana göre. İstanbul, Bakırköy konumlu düğün fotoğrafçısı firmaları arasında öne çıkan Babil Medya Wedding, sana eğlenceli ve unutulmaz bir çekim vadediyor. Üstelik aynı zamanda bütçeni düşünüyor ve dış çekim fiyatları sadece 1000 TL’den başlıyor.

Hizmet Yelpazesi

Babil Medya; düğün, nişan, nikah ve kına organizasyonlarında belgesel ve klip çekimleri yapıyor. İstersen sadece tören anını, istersen de tüm günü fotoğraf ve video kaydına alabilirsin.

Tüm bunların yanı sıra; mezuniyet, doğum günü, moda kataloğu, ürün fotoğrafçılığı, doğum öncesi ve yeni doğan çekimleri gibi hizmetler de veriliyor.

Son yılların en trend fotoğraf konsepti olan save the date ile düğün gününden aylar önce bile mutluluğunu sevdiklerinle paylaşabilirsin. Trashday çekimleri ile özgürce pozlar verip, düğün kıyafetlerinin kirlenmesine aldırış etmeden eğlenceli anlar yakalayabilirsin.

Babil Medya Düğün Dış Çekim Olanakları

Kimse sürekli aynı pozları yakalayan ve sıkıcı albümler ortaya çıkaran bir düğün fotoğrafçısı ile çalışmak istemez. Babil Medya tam da bu konuda farkını ortaya koyuyor ve hem sıra dışı hem de oldukça samimi fotoğraflar sunuyor. Fotoğraf ekibi, kullandığı farklı çekim teknikleri ve göz zevkine hitap eden rengarenk karelerle gönlünü fethedecek.

Çekim öncesinde mutlaka bir ön görüşme yapılıyor. Bu toplantı sırasında hem karakterini hem de isteklerini fotoğrafçıya yansıtabiliyorsun. Böylece hem mekan hem de konsept açısından ortak bir anlaşma sağlıyorsun. Çekim sonrasında albüme seçilecek fotoğrafları kontrol etme ve beğenmediğin pozları tekrar çektirme şansın bulunuyor.

Babil Medya, Bakırköy ilçesinde yer almasına rağmen Türkiye’nin her şehrinde çekim yapabiliyor. İstanbul’un Boğaz manzarası, Ege sahilleri, bir dağ evi, Salda Gölü ya da Isparta’nın lavanta bahçeleri. Dilediğin yerde ve dilediğin konseptte fotoğraf karelerine sahip olabilirsin.

Babil Medya Bakırköy Dış Çekim Fiyatları

Stüdyo çekimi ve dış çekim fiyatları farklılık gösteriyor. Ancak firmanın her bütçeye hitap eden bir fiyat skalası bulunuyor. Dış çekim ve düğün fotoğrafçılığı başlangıç fiyatları ise 1000 TL olarak belirlenmiş. En güncel fiyatlar hakkında bilgi almak ve firma ile iletişime geçmek için ücretsiz teklif al formunu doldurabilirsin.

Babil Medya Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Fotoğraf stüdyosu, İstanbul’un Bakırköy ilçesinde bulunuyor. Nef Ataköy 22 konutlarında bulunan firmaya, şehrin her yerinden tüm ulaşım araçları ile kolayca ulaşabilirsin. Açık adresi ise şu şekilde;

“Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mahallesi, Nef Ataköy 22, B Blok, Kat:9, Daire:192, Bakırköy / İstanbul”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Ekipman temini ve fotoğrafların orijinal teslimi hizmetleri sağlanıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Fotoğrafların dijital ortam hariç albüm şeklinde teslimi, konsept fikirleri, farklı mekanlarda çekim, organizasyon öncesinde fikir alışverişi için toplantı, drone ile çekim gibi farklı çekim teknikleri hizmetlerini içeriyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Talep doğrultusunda yurt dışı ve şehir dışında çekim yapılabiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün çekimleri ve düğün belgeselinin yanı sıra nişan, kına, save the date, trashday, doğum öncesi, doğum günü, parti, mezuniyet, aile, yeni doğan, moda kataloğu ve ürün çekimleri gerçekleştiriyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten yaklaşık 30 gün önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul, Bakırköy konumlu olan firma istek doğrultusunda Türkiye'nin 81 ilinde hizmet verebiliyor.

Sipariş teslim süresi?

Siparişler yaklaşık olarak 1 hafta gibi kısa bir süre içinde teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ