Balaban Kır Düğünü

2022 Kına Gecesi Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
50 TL
50 TL
Kokteyl
50 TL
50 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
750
min
|
1.000
max
Kır Bahçesi Alanı
750
min
|
1.000
max

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kır Bahçesi Alanı
Şehir Manzaralı

Olanaklar

After Party için Ayrı Alan

Balaban Kır Düğünü Hakkında

İstanbul’un Avcılar ilçesinde yer alan Balaban Kır Düğünü ile tam hayalinizdeki gibi organizasyonlara imza atabilirsiniz. Eğer her konudaki tercihiniz gibi düğün mekanınızı da bir kır düğününden yana kullanmak istiyorsanız burası tam size göre. Sizlere sunduğu bu doğa ile iç içe ve yemyeşil kır düğünü mekanı ile rüyalarınız gerçek olacak. Sizlere şehrin stresinden uzak, sakin ve samimi bir ambiyans yaratan bu mekanda sınırsız hizmetler sizleri bekliyor. Deneyimli ve güler yüzlü ekibi ile kendinizi bir an olsun bile yalnız hissetmezsiniz. Profesyonel organizasyon sorumlusu aklınıza takılan tüm soruları çözmek üzere her daim hizmetinizdedir. Müşteri memnuniyetini birincil amacı edinen bu mekanda sadece hizmetler konuşmaz, aynı zamanda etkinlik fiyatları konusunda da sizlere yardımcı olunur. Fiyat/kalite anlamında Avcılar’daki tüm kır düğünü mekanları ile yarışabilecek olan bu mekandan memnun kalmamanız neredeyse olanaksız.

Balaban Kır Düğünü Olanakları

Ağaçlarla çevrili ve çim zemine sahip olan Balaban Kır Düğünü yemekli olarak 750, kokteyl olarak 1000 kişilik bir kapasite bulunur. Ufak aile toplantılarından tutun da geniş çaplı düğün ve kına gecelerine kadar her türlü organizasyonunuzu burada gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Mezuniyet toplantısı, sünnet düğünü gibi diğer bireysel etkinliklerin yanı sıra bayi toplantısı, konferans gibi kurumsal etkinliklere de ev sahipliği yapar. Bu kır düğünü mekanında gelin ve damadın giriş yaptığı göz kamaştırıcı bir platform bulunur. Taleplere göre gelin ve damat koreografi çalışmaları yapabilir ve dans pistine ulaşan bu platformdan şov niteliğinde bir giriş yapabilirler.

Balaban Kır Düğünü bünyesinde kır düğünü etkinlikleriniz için çok özel dekorasyon ve süslemeler yapılır. Normalde beyaz ağırlıkta olan süslemelerde daha canlı renkler istenirse bu konuda düzenlemelere gidilebilir. Hem konseptinize hem de organizasyon türüne göre dekorasyon ve süslemelerde dilediğiniz değişiklikler sizin için yapılır. Kına tahtı, ses ve ışık sistemi gibi tüm ayrıntılar mekan tarafından sizler için düşünülür. Menülerde vejetaryen ya da çocuk menüsü gibi seçenekler sunulur. Etkinlik öncesi menü tadımı ve menü değişikliği hizmetleri sizler için sunulan ayrıcalıklardan bazılarıdır. 250’ye kadar varabilen araç kapasitesi ile özel otoparkı sayesinde olası bir park probleminden kurtulmuş olursunuz. Vale hizmeti ve engelli girişi de sizler için sağlanan kolaylıklardan bazılarıdır. Mekanın siz Düğün Yardımcısı misafirlerine özel olarak sunduğu çeşitli kampanyalar ve indirimler bulunur. Kına paketi ve düğün paketi gibi fırsatlar hakkında bilgi sahibi olmak için Düğün Yardımcısı’nı arayabilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, Kına Gecesi, After Party, Söz ve Nişan Organizasyonu, Sünnet Düğünü, Doğum Günü, Baby Shower, Mezuniyet Partisi ve Balo, Üniversite Mezun Toplantı ve Davetleri, Konferans ve Seminerler, Davet ve Resepsiyon, Kurumsal Etkinlikler, Bayi Toplantıları

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Kır bahçesinde bulunan bu mekanda yeşil ile kontrast oluşturacak açık renkler kullanılmıştır. Beyaz yuvarlak masalar ve katlanır sandalyeler kullanılmıştır. Kına gecelerine özel olarak ise daha canlı renklerde bir dekorasyon ve süsleme hazırlanır.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Çocuklara menüsü ve vejetaryen menü gibi çeşitler bulunur.

Manzara ve Lokasyon

Bir kır bahçesi olan bu mekanda yeşil çimler üzerine kurulu bir oturma düzeni bulunuyor. Doğa ile iç içe bir ambiyans sağlanmış.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Kır bahçesinde bulunan bu mekanda harika bir sahne bulunmaktadır. Burada çalacak canlı müzik konusunda organizasyon sorumlusu ile görüşebilir ve dilediğiniz orkestra ile anlaşabilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=gMgB5hW44pA

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Mekana dışarıdan fotoğrafçı getirme şansı bulunmamaktadır. Mekanın kendi bünyesindeki profesyonel fotoğraf sanatçıları ile anlaşabilir ve doğa ile iç içe harika fotoğraflara sahip olabilirsiniz.

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

Yok.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ