Balgin Sposa

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim sırası provaları
Hazır model
Kişiye özel tasarım
Özel dikim
Tamir

Balgin Sposa Hakkında

İzmir, Konak konumunun başarılı gelinlikçilerinden biri olan Balgin Sposa, adından sıkça söz ettiriyor. Uzun yıllardır gelinlik sektöründe olan firma geleceğin modasına şimdiden yön veriyor. 1000-3000 TL’den başlayan fiyatları ile hizmet veren modaevi, her bütçeye hitap ediyor. Firmanın sunduğu olanaklar ve fiyatları hakkında tüm ayrıntılı bilgiler yazımızın devamında seni bekliyor.

Ürün Yelpazesi & Olanakları

Gelinlik modellerinin yanı sıra tüm özel günler için kişiye özel ve özgün tasarımlar yapıyorlar. Nişan, kına kıyafeti ve bindallı için de modaevini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsin. Özel tasarım dikimlerinin yanında kiralama hizmetleri de mevcut.

Balgin Sposa, gelinliğini teslim almadan önce her gerekli görülen anda prova yapıyor. Böylece muhteşem bir tasarıma adım adım yaklaşmış oluyorsun. Provalarda eksik gördüğün ya da değiştirilmesini istediğin noktalara anında müdahale edebiliyorsun.

Peki ya gelinliğine kavuşman için çok fazla beklemene hiç gerek olmadığını söylesek? Hızlı ve büyük özveri ile çalışan İzmir gelinlikçi firması, gelinliği bir an önce üzerinde görmek istiyor. Yaklaşık 4 hafta gibi bir süre içinde de  gelinliğini sana teslim ediliyor .

Balgin Sposa Gelinlik Modelleri

Büyük bir titizlikle çalışan modaevi, her provada hayalindeki gelinliğe seni bir adım daha yaklaştırıyor. İstersen balık, prenses, düz, A kesim gibi farklı hazır modelleri de deneyebilir ve ufak donuşlarla tarzını yansıtabilirsin. İstersen de masalsı bir tasarım hayal edebilirsin. Gelinlik yanında sunulan duvak, eldiven , gelin buketi ve gelin kesesi gibi aksesuarlar da kusursuz görünmene yardımcı olacak.

Balgin Sposa İzmir Gelinlik Fiyatları

Hayatının en önemli günlerinden biri olacak o özel gün için hiçbir detay atlanmıyor. Farklı fiyat seçenekleri sunan gelinlikçi firması ödeme imkanları konusunda da sana yardımcı olmak istiyor. Hizmetleri başlangıç paketi 1000 TL ve her şey dahil paketi 3000 TL olarak sunuyor. Fiyatlar hakkında detaylı bilgi ve mağazadan randevu almak için teklif formumuzu doldurmayı unutma!

Balgin Sposa Nerededir? Nasıl Gidilir?

Merkezdeki konumu sayesinde özel aracın ve toplu taşıma araçları ile rahatça ulaşabilirsin. Firmanın açık adresi ise şu şekilde;

“Fevzipaşa Bulvarı, Yeni Han, No:49, Konak / İzmir”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Kişiye özel tasarım, tüm hazır kalıp modeller, prova imkanı ve duvak, gelin kesesi gibi aksesuar tasarımı hizmetlerini içeriyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Gelin duvağı ve kesesi gibi tamamlayıcı aksesuarlar da gelinlik ile birlikte sunuluyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Firma, gelinlik modellerine ek olarak nişanlık, kına kıyafeti, bindallı, abiye, gelin buketi , gelin duvağı ve gelin kesesi gibi ek ürünler de sunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Firma ile düğününüzden 2 ay önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Firma, İzmir'in Konak ilçesinde hizmet veriyor.

Sipariş teslim süresi?

yaklaşık 4 hafta gibi bir süre içerisinde siparişin teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ