Balıklı Davet Gemisi

2024 Teknede Düğün Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
100 TL
200 TL
Kokteyl
80 TL
100 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
50
min
|
350
max
Kapalı Davet Alanı
50
min
|
350
max
Kır Bahçesi Alanı
50
min
|
350
max
Otopark
50

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kapalı Davet Alanı
Deniz Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Doğa Manzaralı
Şehir Manzaralı
Supla
Şamdan
Deniz kenarında
Engelli girişine uygun
Şehir merkezi
Teras
Yüksek tavan

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
Fotoğraf ve video çekimi
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Servis ve hizmet elemanı
Vale
Kokteyl menü
Yemek Servisi
After Party için Ayrı Alan

Balıklı Davet Gemisi Hakkında

Düğün için farklılık arayanlardan biriysen doğru yerdesin. Teknede düğün konseptinde bir gece yaşayarak farklı anlara tanıklık edebilirsin. Balıklı Davet Gemisi, İstanbul’un Sarıyer ilçesinde deniz kenarında seni ve davetlilerini bekliyor. Mutluluğunu artırmak için birçok hizmeti seninle buluşturan mekanın kişi başı düğün fiyatları 80 TL’den başlıyor.

Teknenin Özellikleri

Butik ve kalabalık düğünlerin adresi haline gelen Balıklı Davet Gemisi, hem açık hem de kapalı alanıyla hizmet veriyor. Kapalı alanında yüksek tavanlı bir yapıya sahip olmasıyla öne çıkıyor. Ferah bir ortam hazırlıyor. Olumsuz hava koşullarına karşı da kapalı alan her zaman hazır bir şekilde bekliyor.

Doğa, deniz, boğaz ve şehir manzaralarını harmanlayarak sunuyor. Masaları supla ve şamdanlarla süslüyor. Masa örtüleri ve sandalye süsleri de sade ve şık olacak şekilde belirleniyor. Mekanın her iki alanında da 50 – 350 kişilik davetli kapasitesi mevcut.

Balıklı Davet Gemisi Teknede Düğün Fiyatları

Teknede yemekli veya kokteyl düğün davetleri verilebiliyor. Yemekli düğün fiyatları 100 – 200 TL arasında seyrediyor. Kokteyl davetler de 80 – 100 TL arasında başlıyor. Fiyat başlangıçları hafta içi ve hafta sonuna göre değişiyor. Talep edilen menü, davetli sayısı ve güne göre fiyatlar arasında değişkenlik görülüyor.

Teknenin düğün ve davetler için belirlediği kampanyalar hakkında detaylı bilgi almak istersen ücretsiz teklif formunu doldurabilirsin.

Sunduğu Hizmetler

Balıklı Davet Gemisi, mekan dekorasyonunu ve masa süslemelerini şık bir şekilde yapıyor. Düğün günü için taleplerini yakından dinleyen organizasyon sorumlusu, isteklerini yerini getirmek için ayarlamalar yapıyor. Yemekli davet düşürsen menü tadımı yapabilirsin. Kokteyl menüleri de bulunuyor. Yemek servisi güler yüzlü personeller tarafından yapılıyor.

En güzel anları karelere dönüştüren fotoğraf ve video çekim ekibi bulunuyor. After party için ayrı alanı bulunuyor. İstersen düğün sonrasında after party organize edip, yakınlarınla eğlenmeye devam edebilirsin. Yemek servisi ve müzik yayını saat 03:00’a kadar devam ediyor. Beyaz ve kırmızı et haricinde vegan ve vejetaryen menü seçenekleri de var.

Balıklı Davet Gemisi Nerededir?

Tekne, İstanbul’un Sarıyer ilçesinde sahil kenarında yer alıyor. Yakından görmek ve detayları konuşmak için yetkileri ziyaret etmek isteyebilirsin. Lokasyona toplu taşımalar ve şahsi araçlarla kolayca gidilebiliyor.

Adres: Kireçburnu Mahallesi, Haydar Aliyev Caddesi, Sarıyer / İstanbul.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Düğün, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet Düğünü, Kına.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Beyaz et, kırmızı et, kokteyl, vegan, vejetaryen ve çocuk menüsü gibi seçenekler bulunmaktadır.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Her iki hizmet 03:00 ve sonrasına kadar devam edebilmektedir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ