Banquet Deluxe Düğün & Davet

2024 Düğün Salonları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
290 TL
290 TL
Kokteyl
265 TL
265 TL
Pasta - Meşrubat
175 TL
175 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
100
min
|
250
max
Kapalı Davet Alanı
300
min
|
500
max
Kır Bahçesi Alanı
100
min
|
250
max
Otopark
250

Özellikler

Açık Davet Alanı
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme
Engelli girişine uygun
Şehir merkezi
Teras

Olanaklar

After party organizasyonu
Menü tadımı
Otopark alanı
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Vale
Kokteyl menü
Yemek Servisi

Banquet Deluxe Düğün & Davet Hakkında

İstanbul Avcılar mevkiinde bulunan Banquet Deluxe Düğün & Davet yıllardır ihtişamlı düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor. Hem şehir merkezinde bulunması hem de sunduğu ayrıcalıklarla çiftlerin işini oldukça kolaylaştıran düğün salonu fiyatları da oldukça uygun. Fiyatları kişi başı 175 TL’den açılıyor. Detaylı bilgi sahibi olmak için seni içeriğimizin devamına yönlendiriyoruz.

Banquet Deluxe Mekan Kapasitesi ve Tasarımı

Banquet Deluxe Düğün & Davet düğün davetleri için 500 kişilik bir kapalı davet alanı ve 250 kişilik bir açık davet alanını kullanıma sunuyor. Hem kalabalık hem de butik düğün organizasyonları için uygun olan mekanın tasarımı ise oldukça şık.

Özel aracı ile gelecek olan misafirlerin için ise tam 250 araçlık bir otopark bulunuyor. Otoparkta vale hizmeti de bulunuyor. Gece sonrasında eğlenmeye devam etmek isteyenler için de after party alanı mevcut. Üstelik after party organizasyonunu da Banquet Deluxe üstleniyor.

Hizmet Yelpazesi

Oldukça çeşitli etkinliğe kapılarını açan Banquet Deluxe’de tüm özel gün etkinliklerini düzenleyebilirsin. Düzenlenebilecek etkinlik çeşitlerinden bazıları ise şöyle; açılış, bayi toplantısı, davet, resepsiyon, baby shower, mezuniyet töreni, parti ve sünnet düğünü.

Düğün organizasyonu planlamaları ve diğer tüm detaylar için seninle ilgilenecek bir organizasyon ekibi bulunuyor. Organizasyon sorumlusu ile ön görüşme yapıp, gerekli tüm planlamaları düzenleyebilirsin. İstersen dışarıdan da organizasyon firması temin edebilirsin.

Banquet Deluxe yemekler konusunda da oldukça başarılı. Organizasyon sahiplerine özel hazırlanan kırmızı et ve beyaz et menüsü mevcut. Özel beslenme alışkanlıkları olan misafirlerin için vegan ve vejetaryen menü seçeneklerinden de yararlanabiliyorsun. Dilersen küçük misafirlerin için de onlara özel çocuk menüsü hazırlayabilirler.

Banquet Deluxe Düğün Salonu Fiyatları

Banquet Deluxe düğün sahipleri için iki farklı seçenek sunuyor. Bu seçenekler yemekli davet ve kokteyl davet. Kokteyl davet tercihinde bulunursan kişi başı 265 TL’den başlayan fiyatlardan yararlanabilirsin. Yemekli organizasyonlarda ise bu fiyatlandırma 290 TL’den açılıyor.

Banquet Deluxe Nerededir?

Banquet Deluxe İstanbul Avcılar semtinde yer alıyor. Mekana toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsin. Ispartakule İstasyonu’na yürüme mesafesinde olan mekanın açık adresini de aşağıya bırakıyoruz.

Tahtakale, Fırat Caddesi, No:2 Avcılar/İstanbul.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Mekan; açılır kapanır tavan, ısıtmalı ve gölet manzaralı özelliklere sahiptir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü ve kına gecesi etkinliklerinizi düzenleyebilirsin.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı alanı ile aynı anda birden fazla etkinlik yapılabilmektedir. Açılır kapanır tavan özelliği ile ayrıcalık yaratmaktadır.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Kırmızı et, beyaz et, çocuklara özel, vegan ve vejetaryen menü seçenekleri bulunmaktadır.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik yayını ve servis 23:30'te sona eriyor.

Manzara ve Lokasyon

Şehir merkezinde ve göl manzaralıdır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Savaş Karabulut
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ