Barış Yılmaz Make Up

2023 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
2.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Barış Yılmaz Make Up Hakkında

Düğün gününde çekilen fotoğraflarda muhteşem çıkmanın ilk şartı; dayanıklı ve yüz şekline uygun bir makyaj! O gece herkesin gözü üzerinde olacak. Bu yüzden gelin makyajı yapacak olan kuaförü seçerken de haliyle ince eleyip sık dokuman gerekiyor. Barış Yılmaz Make Up Artist, son trend gelin saçı ve makyajı teknikleri ile doğal güzelliğini ortaya çıkarıyor. İstanbul, Beşiktaş konumunda hizmet veren makyaj artistinin hizmet fiyatları 2000 TL’den başlıyor.

Hizmet Tecrübesi

Tüm özel davetlerin için kendini Barış Yılmaz’ın maharetli ellerine bırakabilirsin. Sadece gelin makyajı değil, kına, nişan, doğum günü, mezuniyet gibi hayatının en önemli anlarında duru güzelliğini Barış Yılmaz Make Up ortaya çıkaracak.

Makyaj ekibinin yanı sıra manikür ve pedikür gibi kişisel bakımlarını yapan farklı bir ekip de bulunuyor. Barış Yılmaz’ın seni en mutlu edecek hizmetlerinden biri ise makyajını evinde veya düğün mekanında yaptırabiliyor olman.

Barış Yılmaz Make Up Hizmetleri

Gelin makyajı ve gelin saçı istediğin gibi olursa, tüm fotoğraflarda özgüvenli pozlar verir ve muhteşem karelere imza atabilirsin. Bu yüzden iyi bir gelin makyajı için senden önceki gelin adaylarının memnun kaldığı bir makyaj artisti ile çalışmalısın. Barış Yılmaz’ın portfolyosundaki işlere baktığın zaman sen de doğru bir karar verdiğini ve pişman olmayacağını anlayacaksın.

Makyajın yanı sıra takma kirpik takılıyor ve manikür, pedikir gibi bakımların da ihmal edilmiyor. Barış Yılmaz, yanında getireceğin üç yakınına da paket dahilinde seninle birlikte hizmet verebiliyor.

Gelin Makyajı Uygulamaları

Son trend makyaj stillerini düğün makyajlarına uygulayan makyaj artisti, doğal güzelliğini ön plana çıkaran, abartıdan uzak makyajlar yapıyor. En kaliteli makyaj malzemeleri ile ten rengine, göz rengine ve yüz şekline en uygun makyajlar düğün öncesinde deneniyor. Prova sayesinde kendine en çok yakışan makyajı seçebilir ve düğün günü için en güzel seçimi yapabilirsin.

Barış Yılmaz Make Up İstanbul Gelin Makyajı Fiyatları

Gelin makyajı fiyatları makyajın porselen ya da doğal olmasına, kullanılan malzemelere ve tekniklere göre değişebiliyor. Barış Yılmaz, fotoğraf ve katalog çekimleri için modellere de çalışan, profesyonel bir makyaj artisti. Hizmetinin başlangıç fiyatları ise 2000 TL olarak belirlenmiş.

Seçeceğin pakete göre ayrıntılı fiyat bilgisi için hemen sayfanın üst tarafında bulunan “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsin.

Barış Yılmaz Make Up Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul, Beşiktaş konumunda hizmet veren gelin saçı ve makyajı artisti, genel olarak evde ve düğün mekanında hizmet veriyor. Talebe göre şehir dışına da senin için geliyor. Makyaj artisti ile ön görüşme yapmak istersen, açık adres için bizimle iletişime geçebilirsin.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Makyaj provası, porselen makyaj, takma kirpik hizmetlerini içeriyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Gelin ile birlikte üç yakınına daha hizmet verilebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Gelin makyajı ve nişan, kına gibi tüm özel günler için makyaj hizmeti sağlanıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten en az 15 gün önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul, Beşiktaş konumunda bulunan Barış Yılmaz Makeup, talep doğrultusunda şehir dışına da gelebiliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ