Bay Makas

2024 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
500 TL
Her Şey Dahil Paket
750 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Epilasyon
Evde / mekanda hizmet
Gelin başı yapımı
Gelinin yakınlarına hizmet
Manikür - pedikür
Porselen makyaj
Saç bakımı
Saç provası
Saç tasarım
Takma kirpik

Bay Makas Hakkında

İzmir, Konak konumunda hizmet veren Bay Makas, hem gelinlere hem de damatlara hitap eden bir kuaför salonu. Çiftlerin düğün hazırlıkları sürecini en konforlu ve en memnun olacakları şekilde atlatmalarını sağlıyor. Gelin saçı ve makyajının fiyatları ise yaklaşık 500 TL’den başlıyor.

Hizmet Tecrübesi & Özellikleri

Hayatının en özel gününü fazlasıyla önemsediğini ve hep hayalini kurduğun gelin saçı ve makyajına sahip olmak istediğini biliyoruz. Bay Makas, genç, dinamik ve işinde uzman ekibiyle düğün gününün tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Düğün öncesinde yapacağın toplantıda hem saç hem de makyaj uzmanları ile görüşüyor ve nasıl bir model istediğini anlatıyorsun. Düğünün konsepti, mekanı ve gelinliğin modeline göre en uygun modellere birlikte karar veriyorsunuz.

Sadece düğün değil tüm özel günlerin için burayı tercih edebilirsin. Bay Makas geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor. Nişan, söz, kına, sünnet annesi, mezuniyet ve tüm diğer özel davetler için ayrı konseptlerde tasarımlar yapıyor.

Bay Makas, hem gelinlere hem de damatlara kolaylık sağlıyor. erkek kuaförü bölümüyle de hizmet veren firma, gelin ve damadın hazırlıklarını aynı anda tamamlamasına imkan veriyor.

Gelin Saçı ve Gelin Makyajı Uygulanması

Düğün gününde hizmetlerden mekan fark etmeksizin yararlanabilirsin. Kuaför ekibi talebin doğrultusunda evinde veya düğün mekanında hizmet verebiliyor. Manikürden pediküre, rahatlamanı sağlayacak cilt bakımından, el ve ayak masajına kadar tüm hizmetlerden faydalanabilirsin. Seni stresten arınmış ve en güzel halinle düğün gecene uğurluyorlar.

Dilersen gelin saçını tamamlayan saç aksesuarları kullanıyorlar. Gelin makyajı konusunda da profesyonel hizmet veren Bay Makas ekibi, gelin makyajını doğallıktan vazgeçmeden ve yüz hatlarını bozmadan yapıyorlar. Ayrıca, takma kirpik kullanarak da göz makyajını daha belirgin hale getirerek gelinleri gecenin yıldızı yapıyorlar.

Bay Makas Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Gelin saçı ve gelin makyajı fiyatları 500 TL’den başlıyor ve 750 TL’ye kadar yükselebiliyor. Gelinlerin belirleyeceği saç modeli ve makyajın konseptine göre fiyatlar değişiklik gösterebiliyor. Tercih edeceğin konsepte göre değişen fiyatlar hakkında en güncel bilgiyi ücretsiz teklif al formunu doldurarak öğrenebilirsin.

Bay Makas Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir, Konak konumunda hizmet veren kuaföre merkezi konumu sayesinde kolayca ulaşabilirsin. Toplu taşıma tercih edersen tramvay ve otobüs hatlarını kullanabilirsin. Kuaför salonunun açık adresi şu şekilde;

“Kültür Mahallesi, Vasıf Çınar Bulvarı, No:15, Konak / İzmir”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Ayrıntılı bilgi almak için ücretsiz teklif al formumuzu doldurabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Manikür, pedikür, takma kirpik, cilt bakımı, gelinin yakınlarına hizmet, evde veya mekanda hizmet seçenekleri bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Gelin evinde veya düğün mekanında hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan, söz töreni, kına gecesi, mezuniyet, doğum günü gibi tüm özel günlerin için saç tasarımı ve makyaj yaptırabilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 4 hafta önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir'in Konak ilçesinde hizmet veriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ