Bera Beach Event

2024 Kır Düğünü Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
80 TL
100 TL
Kokteyl
50 TL
80 TL
Pasta - Meşrubat
30 TL
50 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
1.000
min
|
2.000
max
Kapalı Davet Alanı
100
min
|
250
max
Kır Bahçesi Alanı
1.000
min
|
2.000
max
Otopark
250

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kır Bahçesi Alanı
Kapalı Davet Alanı
Plaj/Kumsal Alanı
Doğa Manzaralı
Orman içi
Bahçe
Çim alan
Engelli girişine uygun
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu
Kolonsuz salon
Masa şamdan seçenekleri
Çocuklar için Oyun Alanı

Olanaklar

After party organizasyonu
Barkovizyon
Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Karşılama Kokteyli
Etkinlik öncesi prova
Fotoğraf alanı tasarımı
Fotoğraf ve video çekimi
Hoşgeldiniz kokteyl sunumu
Karşılama Hostesi
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Özel konsept tasarımı
Düğün Pastası
Servis ve hizmet elemanı
Vale
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma
Dışarıdan Catering Firmasıyla Çalışma
After Party için Ayrı Alan
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Bera Beach Event Hakkında

Bera Beach Event

İzmir’in gözdesi Urla’da kır düğünü keyfi yaşamak isterseniz, ilk duyacağınız isimlerden biri Bera Beach Event olacaktır. Deniz, kum, güneşin bütün organizasyonunuzda yanınızda olmasını isterseniz burası tam size göre. Kır düğünü için ideal bir dekorasyona sahip mekan, profesyonel işletmesi sayesinde oldukça modern ve göz alıcı bir ortama sahiptir. Geniş alanı, ferah ortamı ve modern dizaynı ile size istediğinizden daha fazlasını sunmayı amaçlayan mekan, en özel gününüzü en güzel gününüze çevirmek için çalışır.

Bera Beach Event Özellikleri

Pek çok kır düğünü mekanında olduğu gibi hem açık hem de kapalı davet alanına sahiptir. Her mevsim, bu eşsiz ortamın tadına varmak mümkündür. Açık alanı hem çim hem de sahil düğünü için uygundur. Bu noktada, karar tamamen sizin. Her iki seçenekte de şık, eğlenceli ve göze hitap eden mekan süslemeleri bulunur. Standart bir oturma düzeni yerine, misafirlerin isteğine göre şekillenen bir düzen bulunur. Mekan her türden organizasyona ev sahipliği yapabilecek şekilde düzenlenmiştir. Nişan, kına, düğün, nikah, baby shower, doğum günü, çeşitli kurumsal etkinliklerin hepsi için uygundur. Yemekli ve kokteyl menüleri profesyonel aşçılar tarafından hazırlanan mekan, kaliteli bir mutfağa da sahiptir.

Bera Beach Event Kapasite ve Fiyatları

2 farklı davet alanında hizmet verir. Kapalı davet alanı 100-250 kişi arasında misafir ağırlayabilir. Bunun yanında, kır bahçesi veya sahil olarak tercih edilebilecek açık alan 1000-2000 kişiye kadar hizmet verebilir. Bu sayede hem küçük hem de büyük çaplı organizasyonlar gerçekleştirmek mümkündür. Fiyatlar üzerinde etkili pek çok unsur bulunmasına rağmen, başlangıç paketinden hareketle kişi başı bazı fiyatlar bulunur. Yemekli kır düğünü düşünenler hafta içi 80 tl ve haftasonu 100 tl’lik ücret öderler. Kokteyl kır düğünü yapmak isteyenler için fiyatlar, hafta içi 50 tl, haftasonu ise 80 tl şeklindedir.

Bera Beach Event Hizmet ve Olanakları

Bera Beach Event, herhangi bir kır düğünü mekanı olmak yerine güzel anıların yaşandığı bir mekan olarak anılmayı tercih eder. Bu sebeple de sunduğu her hizmette misafirlerinin memnuniyeti için çalışır. Temel hizmetlerin yanı sıra sunduğu olanaklar, unutulmaz bir organizasyona destek olur. Menü tadımı ve değişiklik imkanları sayesinde, herkese özel ikramlar sunar. Işık, ses ve sahne teknolojileri ile profesyonel gösterilere imza atar. Mekan dışından getirilebilen catering, fotoğraf ve organizasyon hizmetleri sayesinde daha da özelleştirilmiş organizasyonlar yaşatır.

Bera Beach Event Lokasyon ve Ulaşımı

Bera Beach Event, Urla’ya bağlı bir köy olan Özbek köyünde yer alır. Doğanın her detayını net bir şekilde hissetmenin mümkün olduğu bu yer, şehir merkezinden kolaylıkla ulaşılabilir bir konumdadır. Özbek, Bera Beach, 6076. Sokak, Urla/İzmir adresinde yer alan mekana, genellikle özel araç ile ulaşım tercih edilir. Mekan sağladığı otopark ve vale imkanı ile misafirlerinin rahatını düşünür.

İzmir’de bir kır düğünü planlıyor ve kararsızlık yaşıyorsanız, Bera Beach Event hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız; Düğün Buketi yardımınıza yetişir. Yapacağınız aramalarla sorularınıza cevap bulabilir, yetkililerle iletişime geçebilir, “ücretsiz teklif al” hizmeti ile bütçenize en uygun kır düğünü mekanını bulabilirsiniz.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketi, düğün pastası, servis için çalışacak elemanlar ve mekan süslemelerini bulundurur.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

İkram ve yemekler, catering hizmetleri, etkinliği yöneten bir sorumlu, ışık ses ve sahne ekipmanları ile fotoğtaf ve video hizmetleri her şey dahil paketin içerisindedir.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Dışarıdan alınabilen hizmetler, after party, menü tadımı ve değişikliği, sahne şovları, fotoğraf köşeleri, geç saatlere kadar sürebilen eğlence olanakları bulunur.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Her tür organizasyona uygundur. Kır düğünü, sahil düğünü, nişan, kına, bekarlığa veda, sünnet gibi geleneksel; açılış, lansman, toplantı gibi kurumsal etkinlikler düzenlemek mümkündür.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

2 farklı davet alanı bulunur. Biri açık biri kapalıdır. Açık alan hem kumsal hem de çim alan içerir.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Kokteyl ve yemekli menüler bulunur. Menüler profesyoneller tarafından özenle hazırlanır. Özel durumu olan misafirler için spesifikleştirilebilir.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

02:00! kadar süren müzik yayını ve servis bulunmaktadır.

Manzara ve Lokasyon

Sahil kenarında olması sebebi ile Urla'nın muhteşem denizi ve doğası ile iç içedir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Kerime Çetin & Tansel Kavcu
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ