Bereket Develi Cıvıklısı Talas

2024 Nikah Sonrası Yemek Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
50 TL
80 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
min
|
200
max

Özellikler

Şehir Manzaralı
Şehir merkezi

Olanaklar

Menü tadımı
Menüde değişiklik

Süsleme ve Ek Hizmetler

Şerbet ikramı

Bereket Develi Cıvıklısı Talas Hakkında

Kayseri’de nikah sonrası yemek mekanı arıyorsan doğru yere geldin. Bereket Develi Cıvıklısı, bölgenin meşhur lezzetlerini en iyi servis eden restoranlardan biri. Kayseri’nin Talas ilçesinde yer alan bu restaurant; şehir manzarası ve ferah alanıyla umduğundan fazlasını sana vermeye hazır. Yemekli menüleri ile kişi başı yaklaşık olarak 50 TL’den başlayan fiyatlarla hizmet sunuyor.

Bereket Cıvıklısı Özellikleri

Bereket Develi Cıvıklısı Talas, sana bir yemek davetinde isteyebileceğin tüm imkanları sunuyor. Kapalı alan kapasitesi 200 kişiye kadar davetlere uygun. Bu kapasite dahilinde gecene katılacak kıymetli misafirlerin için özel oturma düzenleri kurabilirsin. Bu sayede davetine katılan tüm misafirlerin ile aynı masada oturarak herkesin hoş sohbet edebileceği, sanki evindeymişsin gibi hissettiren bir ortam oluşturabilirsin.

Restoranın tasarımından bahsedecek olursak; dekorasyonda siyah masa ve sandalyeler tercih ediliyor. Bu sayede siyahın verdiği asaletle şık bir gece geçirmiş oluyorsun. Üstü açılıp kapanabilen mekânda nikah sonrası yemeğini düzenleyeceğin tarihteki hava durumuna göre açık havada da organizasyonunu yapabilme imkanın oluyor. Dilersen dışarıdan kendi tercih ettiğin bir organizasyon firması ile de çalışma şansın bulunuyor. Bu sayede mekanı tam hayalindeki gibi dekore edebilirsin.

Menüdeki lezzetler görenleri mutlu ediyor. Onlarca menü çeşidi bulunan restoranda davet öncesi menüleri tadabilir, sana en uygun olanları tercih edebilirsin. Menü oluşturabileceğin gibi dilersen davetlilerin kendi istediği yemekleri de tercih edebilir. Kırmızı ve beyaz et ağırlıklı menülerinde ızgara, kebap ve döner gibi seçenekler yer alıyor. Ayrıca bölgenin meşhur lezzeti cıvıklıyı da menülerine ekleyebilirsin.

Bereket Develi Cıvıklısı Talas Nikah Yemeği Fiyatları

Bereket Cıvıklısı bünyesinde kişi başı 50 TL’den başlayan fiyatlarla nikah yemeği davetini düzenleyebilirsin. Fiyatlar davetli sayısına, menü seçimine ve davet gününe göre değişkenlik gösterebiliyor. Alacağın ek hizmetler de fiyatları etkileyen faktörler arasında.

Adres & Yol Tarifi

Kayseri’nin Talas ilçesinde bulunan Bereket Develi Cıvıklısı Talas restorantına otobüs veya tramvay ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsin. Yakında duran hatlar otobüs için 557 ve 559, tramvay hattı ise Cumhuriyet Meydanı Talas Cemil Baba durağıdır. Özel aracınla da ulaşım sağlayabilirsin. Otopark mevcuttur.

Açık adresi şöyle; Yenidoğan, Oğulcuklu 1. Sk. No:26, 38280 Talas/Kayseri.

Mekan hakkında detaylı bilgi almak istersen ücretsiz teklif formunu doldurabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Menü tadımı ve menüde değişiklik imkânı sunuyor.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Kapalı davet alanı bulunuyor.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Kırmızı veya beyaz et menüleri, ikram servisleri, içecek çeşitleri ve cıvıklı çeşitleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik ve servis 23:30 da sona eriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ