Beşiktaş Davetiye

2023 Düğün Davetiyesi Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1 TL
Her Şey Dahil Paket
2 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Düğün davetiyesi
Etiket tasarımı
Kişiye özel ürün tasarımı
Şehir dışı hizmet / gönderim
Tema / konsept tasarımı
Adrese teslim

Beşiktaş Davetiye Hakkında

Uzun bir yolculuğa çıkmadan sevdiklerinize özel bir hatırlatma yapmak için seçeceğiniz davetiye seçimi oldukça önemli. Düğün davetiyelerinde iç dünyanızı yansıtan seçimlerde bulunabilir, içini özel cümleler ile süsleyebilirsiniz. Beşiktaş davetiye ise tam da bunun için size en iyi hizmeti vermeyi amaçlamakta. Yıllardır süre gelen davetiye sektöründe önemli bir yere sahip olan firma, içerik olarak oldukça zengin seçeneklere ve zevke sahip. Firmanın davetiye modelleri fiyatları da oldukça uygun.

Beşiktaş Davetiye ile Tarzınızı Davetiyenize Yansıtın!

Düğün hazırlıkları esnasında bazen unutulan es geçilen bir detay olsa da davetiye tasarlamak, belirlemek ve tasarımını yaptırmak yorucu ama güzel bir sürecin parçasıdır. Bu süreci atlatmanız için Beşiktaş Davetiye sizin her anınızda yanınızda size en iyi seçimleri sunmak için karşınızda. Oldukça uygun davetiye fiyatı seçenekleri sunan firma, sizlere hem kaliteli hizmet hem de diğer davetiye firmalarına kıyasla özel içerikler sunuyor. Yılardır bu sektörde hizmet vermiş olan firmanın kendine güvendiği noktalardan birisi de özgün olan tasarımları.

Farklı Çiftler için Farklı Daveti Modelleri

Davetiye basılmadan önceki süreçte öncelikli olarak nasıl bir tarzınız olduğu konusunda bilgiler alınıyor. Daha sonrasında davetiye içerisindeki detaylara karar vereceksiniz. Düğün davetiyenizi sade ya da gösterişli tercih edebilirsiniz. Birbirinden güzel veya farklı tasarımlar arasından beğendiğiniz size en uygun davetiye örneklerini bulabilirsiniz. Davetiye fiyatları 1 TL’den başlıyor. Firmanın minimum sipariş adeti 50’dir. Beğendiğiniz davetiye modelleri için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak detaylı fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş Davetiye Baskı Seçenekleri Nelerdir?

Düğün davetiyesinin olmazsa olmazı diyebileceğiniz baskı kalitesi konusunda Beşiktaş Davetiye çok özel bir konumda. Kullandıkları kağıt kalitesi ve çeşitliliği ve konsept geliştirme konusunda oldukça ileri seviyede hizmet vermektedir. Beşiktaş Davetiye sadece davetiyeleri İstanbul’da değil, tüm Türkiye’ye hizmet sağlayabilen bir firma olarak göze çarpıyor. Teslimat kısmında herhangi bir ücret talep edilmeksiniz size en hızlı gönderimi yapıp sevdiklerinize bu özel gününüzü bir an önce haber vermenize olanak sağlıyor.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Tüm şehirlere, şehir dışına hizmet var. Ücretsiz teslimat seçeneğiyle

Sipariş teslim süresi?

1 hafta içerisinde.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Şenol Uğur
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ