Beşiktaş Evlendirme Dairesi

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
min
|
500
max

Özellikler

Yapay çiçek süsleme
Engelli girişine uygun
Şehir merkezi
Yüksek tavan

Olanaklar

Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Otopark alanı
Yaz aylarına özel klima
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah alanı

Beşiktaş Evlendirme Dairesi Hakkında

İstanbul nikah salonları arasında merkezi konumu ve sunduğu olanaklar ile öne çıkan Beşiktaş Evlendirme Dairesi, geniş kapasitesi ile öne çıkıyor. Nikah salonu, 250 TL’den başlayan salon kiralama fiyatları ile hizmet veriyor. Beşiktaş Evlendirme Dairesi hakkında tüm merak ettiklerini yazımızın devamında bulabilirsin.

Kapasite & Özellikler

Her yıl yüzlerce çift, İstanbul’un en merkezi bölgelerinden birinde bulunan Beşiktaş Evlendirme Dairesi çatısı hayallerine kavuşuyor. Nikah salonu, kapasitesi ile diğer İstanbul evlendirme dairesi mekanlarından bir adım öne çıkıyor. Sen yaşamının en önemli evet cevabını verirken yanında olmak isteyen yaklaşık 500 kişiyi aynı anda ağırlayabiliyor.

Aynı zamanda evlendirme dairesi bünyesinde 750 kişiye kadar konuk ağırlayabilen bir kokteyl salonu barındırıyor. Bu sayede nikah akdi tamamlandıktan sonra konuklarınla çeşitli ikramlar eşliğinde keyifli vakit geçirebilirsin.

Nikah İşlemleri İçin Gerekli Olan Belgeler

Beşiktaş Evlendirme Dairesi; nikah işlemleri başlatmak için hata içi her gün 08:30 ve 16:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Nikah işlemleri başlatmak adına senden bazı başvuru belgeleri istiyorlar. Bunlar; çiftlerin her ikisi için de 5 adet vesikalık fotoğraf, nüfus cüzdanı ve onaylı kuruluşlarından alınmış sağlık raporu. Tüm bunları tamamladığın ve başvurunu yaptığın tarihten itibaren en yakın zamana nikah gününü alabilirsin.

Ayrıca Beşiktaş ilçesinde ikamet etmiyorsan, kendi oturduğun ilçenin evlendirme memurluğundan izin belgesi alarak burada nikah kıyabileceğini unutmadan belirtelim.

Beşiktaş Evlendirme Dairesi Fiyatları

Evlendirme dairesinin salon kiralama ücretleri hafta içi ve hafta sonu farklılık gösteriyor. Hafta içi 250-400 TL’den başlayan salon kiralama ücretleri, hafta sonu 600 TL oluyor. Ayrıca salon kiralama ücretine ek olarak 140 TL olarak belirlenen evlilik cüzdanı fiyatı da ekleniyor.

Nikah işlemleri ile ilgili aklına takılan her soruda sana yardımcı olmaya hazırız. Evlendirme dairesinin olanakları ve en güncel fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgiye sayfanın hemen üst tarafında bulunan “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak ulaşabilirsin.

Beşiktaş Evlendirme Dairesi Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul, Beşiktaş konumunda bulunan nikah salonu ulaşım açısından birçok kolaylık sağlıyor. Merkezi konumu nedeniyle hem özel aracınla hem de toplu taşıma alternatifleri ile kolayca ulaşabilirsin. M2 metro hattının yanı sıra güzergahı salonun yakınlarından geçen 26, 26A, 26B, 29C, 129T, 29D numaralı otobüs hatlarını da kullanabilirsin. İşte evlendirme dairesinin açık adresi;

“Türkali Mahallesi, Nüzhetiye Caddesi, No:68, Ihlamur Kasrı Karşısı, Beşiktaş / İstanbul”

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Planladığın nikah tarihinden en az 1 hafta önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan bir fotoğrafçı ile anlaşma sağlayabilirsin.

Manzara ve Lokasyon

İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde bulunan nikah salonu, oldukça merkezi ve kolay ulaşım sağlanan bir lokasyonda yer alıyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ