Beyaz Düş Gelinlik ve Moda Evi

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
3.000 TL
Her Şey Dahil Paket
5.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Dikim sırası provaları
Evde / mekanda prova
Gelinlik kiralama
Hazır model
Kişiye özel aksesuar tasarımı
Kişiye özel tasarım
Özel dikim

Beyaz Düş Gelinlik ve Moda Evi Hakkında

İstanbul’un Ümraniye ilçesinde bulunan Beyaz Düş Gelinlik ve Moda evi, uzun yıllardan beri süregelen tecrübesi ile özel günlerin için hizmet veriyor. Birbirinden şık gelinlik modelleri ile de çok tercih edilen modaevinin 3000 TL’den başlayan başlangıç fiyatları hakkında bilgi almak için ”Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsin.

Beyaz Düş Gelinlik ve Moda Evi Hizmet Olanakları

Modaevi uzun yıllardan beri süregelen tecrübesi ile gelinlere hizmet ediyor. Stressiz bir şekilde gelinliği seçmen için seninle bire bir ilgileniyorlar. Profesyonel ekipleri ile 1-3 prova arasında hayalindeki gelinliğe kavuşuyorsun. Ayrıca ölçümlerine hakimsen, provasız dikim yapabilecek kadar da kendilerine güveniyorlar. Profesyonel ekipleri ile de seni doğru bir şekilde yönlendireceklerinden kuşkun olmasın.

Beyaz Düş Gelinlik En kaliteli kumaşları kullanarak , şıklığı kalite ile buluşturan bu modaevi, seni hayallerinde ki gelinliğe davet ediyor. Kalite konusunda kendilerine çok güvendiklerini de söylemeden geçmeyelim. Gelinliğini, abiyeni ve gibi ürünleri de kiralama da yapılabiliyor.

Özel dikimler de 1 ay önceden randevu almış olman gerekiyor.2 hafta gibi kısa bir süre içerisinde de özel dikim gelinliğinizi teslim ediyorlar. Diğer  modaevlerine göre süreç konusunda daha hızlı olduklarını söyleyebilirim. Ancak tabi ki işi hızlı yaparken , kaliteden de asla ödün vermiyorlar. Zamanlama konusunda da kendilerine çok güvendiklerini söylemeden geçemeyelim.

Hizmet Yelpazesi

Hafta sonu da hizmet veren Beyaz Düş Gelinlik ve Moda Evi ; Abiye, nişanlık, gelin kesesi, gelin buketi, gelin eldiveni, gelin duvağı gibi aksesuarları da hizmetinize sunuyor. Özel dikimlerin yanı sıra hazır modelleri ile de çok tercih ediliyorlar. Daha fazla bilgi almak için ”Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsin. Modern klasik, bohem, tesettür, vintage vb. gibi birçok gelinliğin modeli bulunmaktadır. Her türlü konsepte uygun özel dikim gerçekleştiriyorlar.

Gelinlik Fiyatları

3000 TL’ den başlayan başlangıç paketi, 5000 TL’den başlayan her şey dahil paket fiyatlandırılmaları mevcuttur. Özel dikimler de fiyatlar değişebilmektedir. Hali hazır bulunan modeller daha uygun fiyatlıdır.

Beyaz Düş Gelinlik Evi Nerededir ? Nasıl Gidilir?

Modaevi İstanbul Ümraniye ilçesinde, Atatürk Mh. Alemdağ Cd. Tel Ağacı Sk. No:1 adresinde bulunmaktadır. İşlek bir cadde olan Alemdağ caddesi üzerinde yer almaktadır. Minibüs ve otobüs ile ulaşım mevcut.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Prova,kiralama gibi hizmetleri içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Prova,özel dikim,kiralama,hazır kalıplar, gelinlik ve gelinliği tamamlayıcı aksesuarları içeriyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Haftasonu açık

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Abiye ve Nişanlık Hizmeti

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 Ay

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Modern klasik,bohem teseddur, vintage tarzı konsept seçenekleri mevcut.

Sipariş teslim süresi?

2 Hafta

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Semra Nergis Balcı
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ