Beyaz Düş Moda Evi

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim sırası provaları
Evde / mekanda prova
Gelinlik kiralama
Hazır model
Kına kıyafeti kiralama
Kişiye özel aksesuar tasarımı
Kişiye özel tasarım
Özel dikim
Tamir

Beyaz Düş Moda Evi Hakkında

Beyaz Düş Moda Evi hayal ettiğin tüm gelinlik modellerini ayağına getirerek seni sonsuz mutlulukla buluşturuyor. Bu özel gününde tüm isteklerini senin için gerçekleştirerek ışıl ışıl parlamana yardımcı oluyor. İzmir, Tire ilçesinde hizmet vermeye devam eden Moda Evinin başlangıç paket fiyatları ise 1000 TL’den başlıyor. Tüm hizmet olanaklarının detaylarına da hemen yazımızın devamından ulaşabilirsin.

Hizmet Yelpazesi & Olanakları

Beyaz Düş Moda Evi kapısından adımını attığın andan itibaren en özel gününe kadar alanında uzman ekip seninle birlikte süreci yönetiyor. Hazır gelinlik modelleri ilk seçeneklerin arasında oluyor. Eğer dilersen hazır modellerin üstünde tadilatlar yaptırabilir, hayal ettiğin tasarımlara sahip olabilirsin.

Gelinlik seçeneklerinin yanında çoklu renk yelpazesiyle abiye modelleri, kına kıyafetleri, nişanlıklar da yer alıyor. Bunlara tüm prova hizmetleri dahil. 1 ve 3 prova arasında gelinliğin senin için hazır hale getiriliyor. Ayrıca gelin duvağı, kesesi temini gibi hizmetler de sana sunuluyor.

Beyaz Düş Moda Evi Gelinlik Modelleri

Moda Evi ürettiği tasarımlarla tüm gelin adaylarına hitap ederek gelinlik modasının nabzını tutuyor. Balık kesim, düz kesim, prenses kesim gibi kesim modellerinin dahil olduğu seçeneklerden arzu ettiğini tam senin üstüne göre tasarlıyorlar. Yırtmaç detayları, tül detayları ve işleme detayları gibi fark yaratan ayrıntıları gelinliklerle buluşturuyorlar.

Her trendi takip ediyorlar. Tarzına göre gerek sade gerek sıra dışı tüm tasarımları dikmek onların işi, sen sadece hayal et! Dilersen de istediğin tasarımı senin için hayata geçiriyorlar. Ortalama 3 provada da teslime hazır hale getiriyorlar.

Beyaz Düş Moda Evi Gelinlik Fiyatları

Moda Evi için tüm bu ayrıcalıklı hizmetleri her bütçeye uygun şekilde fiyatlandırmak çok önemli. Müşterinin memnuniyetini sağlamak her zaman öncelikler arasında ilk sırada yer alıyor. Bunun için de firmanın başlangıç paket fiyatları 1000 TL’den başlıyor.

İsteklerin doğrultusunda şekillenecek bu fiyatlar hakkında daha fazla bilgi alarak DüğünYardımcısı.com’a özel ayrıcalıklardan yararlanmak istersen ücretsiz olarak danışmanlık servisimizi arayabilirsin.

Beyaz Düş Moda Evi Nerededir? Nasıl Gidilir?

Beyaz Düş Moda Evi’nin tüm bu hizmetleri vermek için seni heyecanla koyca ulaşabileceğin bir lokasyonda bekliyor. Çevre ilçelerden de rahatlıkla ulaşım sağlamak için toplu taşıma araçlarını kullanarak mekana ulaşım sağlayabilirsin. Dilersen kendi aracınla da lokasyona kolayca gidebilmen mümkün. Firmanın açık adresi ise şu şekilde;

“Kurtuluş Mahallesi, Gümüşlapa Caddesi, No.87, Tire \ İzmir.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Tüm hazır modeller ve prova hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Tüm hazır modeller, özel tasarım ve dikimler, tüm prova hizmetleri, aksesuarlar ve tadilat hizmetlerini içeriyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Abiye, nişanlık gibi model, renk ve kumaş çeşitliliği, tasarım alternatifleri ve aksesuar seçeneklerinden faydalanabiliyorsun.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Gelin buketi, çiçeği, eldiveni ve kesesi gibi aksesuarların temin edilmesi verilen diğer hizmet türleri arasında yer almaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

14 gün önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir'in Tire ilçesinde hizmet vermektedir.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

-

Sipariş teslim süresi?

Beyaz Düş Moda Evi 2 hafta içerisinde sipariş teslimi sağlıyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ