Beyaz Köşk

2024 Tarihi Düğün Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
100 TL
150 TL
Kokteyl
100 TL
150 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
750
min
|
2.000
max
Kapalı Davet Alanı
100
min
|
200
max
Kır Bahçesi Alanı
750
min
|
2.000
max
Otopark
500

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kapalı Davet Alanı
Havuz Başı Alanı
Tarihi Mekan
Deniz Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Doğa Manzaralı
Şehir Manzaralı
Bahçe
Çim alan
Engelli girişine uygun
Şehir merkezi

Olanaklar

Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı

Beyaz Köşk Hakkında

İstanbul’un Sarıyer ilçesinde faaliyet gösteren Beyaz Köşk, Emirgan’da hizmet vermekte. 100 TL’den başlayan tarihi düğün fiyatları ve eşsiz ambiyansıyla tercih edilen noktalardan biri olarak karşımızda! DüğünYardımcısı.com bünyesine özel fırsatları öğrenmek için seni ‘’Teklif Al’’ butonuna tıklamaya davet ediyoruz.

Beyaz Köşk Kapasitesi & Özellikleri

Böylesine özel bir tarihi mekanda yemekli bir düğün planlıyorsanız geniş bahçesi, havuz başı ve mis gibi kokan çiçeklerin arasında 1000 kişiye kadar misafir rahatlıkla ağırlayabilirsin. Bir kokteyl organize edeceksen, davetli sayısı 2000’e kadar çıkabilir. Ayrıca kapalı alanında da 200 kişilik kapasiteye sahip olduğunu belirtelim.

Burası aynı zamanda açılışlar, kına geceleri, nişan, doğum günü, baby shower, piknik, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri gibi birçok etkinliğe açık.

Tarihi Düğün Organizasyonları & Olanakları

İşini ciddiye alan bu mekan fotoğrafçıdan, süslemeye, ses ve ışık hizmetlerinden yemeğine kadar her detayı kendi profesyonel kadrosuyla karşılıyor. Dışarıdan getireceğin catering ve organizasyon firmaları ise kabul edilmemekte.

Güler yüzlü personeli ve işinde uzman, tecrübeli çalışanlarıyla; sana her zaman yardımcı olacak organizasyon sorumlusu ile en özel gününde rahat ve mutlu geçirmeni sağlayacaktır.

Bu tarihi mekan yemek konusunda da oldukça iddialı! Özenle dekore edilmiş ve hazırlanmış masalar, usta aşçı ve şeflerin hazırladığı leziz menülerle sizlere eşsiz bir davet organize ediliyor. Ayrıca özel menüler arasında vegan, diyabetik, vejetaryen ve seçenekler de sunuluyor.

Beyaz Köşk Tarihi Düğün Organizasyonu Fiyatları

Kokteyl eşliğinde ve yemekli tarihi düğün fiyatları tercih ettiğin zaman dilimine göre farklı fiyatlarla karşımıza çıkıyor. Hem yemekli hem de kokteyl eşliğinde tarihi düğün fiyatları hafta içi kişi başı 100 TL iken hafta sonu bu rakam 150 TL’ye yükseliyor.

Beyaz Köşk düğün fiyatları açısından da oldukça uygun seçenekler sunuluyor. DüğünYardımcısı.com bünyesine özel tekliflerden haberdar olmak ve fırsatlardan faydalanmak için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ butonuna tıklaman yeterli olacaktır!

Beyaz Köşk Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ulaşım için çeşitli seçeneklerin mevcut. Senin için seçeneklerini aşağıda sıraladık. Eğer toplu taşıma kullanacaksan tercih edebileceğin otobüslerin kodları şu şekilde: 35D, 36CE, 55T.

Dilersen özel aracınla da gelebilir, park yeri arama derdine düşmeden mekanın sağladığı otoparktan faydalanabilirsin. Mekanın açık adresi ise: Reşitpaşa Mahallesi, Emirgan Sk., 34467 Sarıyer/İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Tüm dekorasyon ve servis elemanı hizmetleri başlangıç paketi içeriği arasında yer alıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paket içerikleri ve ayrıcalıklı hizmetler için DüğünYardımcısı.com'un danışmanlık servisi ile iletişime geçebilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, düğün, doğum günü, nişan, baby shower, kına, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü gibi birçok organizasyona ev sahipliği yapılıyor.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

200 kişilik kapalı ve  1000-2000 kapasitesiyle açık alanı mevcuttur.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Kokteyl menü, yemekli menü, diyabet, kosher, vegan, vejeteryan, çocuklara özel menüler servis ediliyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Servis hizmetleri ve müzik yayını 23:00'a kadar devam ediyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ