Beylerbeyi Ankara

2022 Kına Gecesi Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
240 TL
290 TL
Kokteyl
130 TL
180 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

3D Sanal Tur

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
250
min
|
750
max
Kapalı Davet Alanı
200
min
|
1.500
max
Kır Bahçesi Alanı
250
min
|
500
max
Havuz Başı Davet Alanı
250
min
|
500
max
Otopark
100

Özellikler

Kapalı Davet Alanı
Doğa Manzaralı
Bahçe
Balkon
Engelli girişine uygun
Gelin - Damat Odası
Gelin yolu
Kolonsuz salon
Masa şamdan seçenekleri
Yüksek tavan
Çocuklar için Oyun Alanı

Olanaklar

Animatör
Barkovizyon
Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Karşılama Hostesi
Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Vale
Yaz aylarına özel klima
After Party için Ayrı Alan
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Beylerbeyi Ankara Hakkında

Kına geceni rüyalarındaki gibi yaşamak istiyorsan senin için bir önerimiz var. Son derece kaliteli ve şık bir davet alanı olan Beylerbeyi Ankara, Kahramankazan ilçesinde yer alıyor. Her davet özel hazırlık yapılan salonda dekorasyon ve tasarım açısından oldukça profesyonel bir çalışma gerçekleştiriliyor. Gördüğünde hayran kalacağın mekanın kına gecesi fiyatları da oldukça uygun aralıklarda seyrediyor. Her bütçeye uygunluk gösteriyor.

Mekan Özellikleri

Toplanda 3 farklı konseptte seni ve misafirlerini ağırlayan Beylerbeyi, doğa manzarasıyla kendine hayran bırakıyor. Kapalı salon, kır bahçesi ve havuz başı olmak üzere birden fazla davet alanı seçeneğin bulunuyor. Kına geceni ister kır bahçesinde ister havuz başında istersen de kapalı davet alanında kutlama şansına sahip oluyorsun.

Kapalı alanın kapasitesi 1.000 – 1.500 kişi aralığında değişiyor. Şık avizelerin aydınlattığı ve gold detaylarla zenginlik kazanan salonda kına geceni unutulmaz bir organizasyonla taçlandırabilirsin. Açık havada kına organizasyonu için kır bahçesi veya havuz başı alanının kapıları açılıyor. Burada da 500 kişilik davetli grupları ağırlanabiliyor.

Beylerbeyi Ankara Kına Gecesi Fiyatları

Mekanda fiyatlar kişi başı üzerinden hesaplanıyor. Yemekli ve kokteyl kına gecesi düzenlenebiliyor. Yemekli kına organizasyonu fiyatları kişi başı 240 – 290 TL aralığında başlıyor. Kokteyl ise 150 TL’den başlıyor. Geceni dilediğin konseptte planlayabilirsin.

Ücretsiz teklif formunu doldurarak mekan tarafından sana özel fırsat ve indirimleri öğrenebilirsin.

Hizmetleri

İhtişamlı görüntüsü ile kendine hayran bırakan Beylerbeyi Ankara, şehrin en göze mekanları arasına giriyor. Mekan özellikleri kadar sunduğu hizmetlerle de adından söz ettiriyor. Animatör, barkovizyon, klima ve ısıtma sistemleri ile bir mekanda olması gereken her şeyin en ince detayına kadar ihtiyaçlar karşılanıyor.

Bunlarla birlikte catering hizmetine bünyesinde yer vermesiyle geniş seçenekli menüler oluşturuluyor. Kına gecene özel menü oluşturulup tadım yapman isteniyor. Dilediğin takdirde menüdeki yemekleri değiştirme şansın bulunuyor. Her organizasyon türü için aynı özeni gösteren mekanda kır düğünü, salon düğünü, nikah, nişan ve söz gibi davetler de verilebiliyor.

Beylerbeyi Ankara Adresi

Ankara’nın ulaşımı kolay bir noktasında bulunan mekan, Kahramankazan ilçesinde seni bekliyor. Görkemli, kaliteli, şık ve lüks bir mekan olmasıyla seni hayallerine kavuşturacak garantiyi sunuyor. Mekana tüm ulaşım araçlarını kullanarak gidebilirsin. Eğer aracınla gitmeyi düşünüyorsan açık adresi şu şekildedir;

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No:444 Saray Kahramankazan / Ankara.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Sadettin Bingöl
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ