Beyoğlu Evlendirme Dairesi

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
80
min
|
160
max

Özellikler

Yapay çiçek süsleme
Engelli girişine uygun
Kolonsuz salon
Şehir merkezi
Yüksek tavan

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Otopark alanı
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah alanı

Beyoğlu Evlendirme Dairesi Hakkında

Beyoğlu Evlendirme Dairesi ve ücretlerini anlattığımız yazımız ile karşındayız. Nikah Salonu; merkezi konumu, tasarımı ve uygun fiyatları ile dikkat çekiyor. Ayrıca hem nikah salonunda hem de dışarıda nikah hizmetleri veriyor. Hiç vakit kaybetmeden, 210 TL’den başlayan kiralama ücretleri bulunan nikah salonu incelememize geçelim.

Kapasitesi & Özellikleri

Nikah salonu, tam tamına 160 kişilik bir kapasiteye sahip. Nikah sonunda davetliler ile sohbet edebileceğin ve gelen tebrikleri kabul edebileceğin bir fuaye alanı mevcut. Dilersen burada kokteyl tarzında bir davet düzenleyebilir ve davetlilerine küçük ikramlıklar sunabilirsin.

Son derece şık dizayn edilmiş nikah salonu, tüm davetlilerin nikah anını görebileceği şekilde tasarlanmış. Ayrıca profesyonel bir düğün fotoğrafçısı ile anlaşması olan Beyoğlu Evlendirme Dairesi, sana bu önemli anları ölümsüzleştirme fırsatı da sunuyor.

Nikah Salonu, modern ışık sistemleri ve teknolojik ses sitemleri ile donatılmış. Bu sayede misafirlerine görsel bir şölen sunarken aynı zamanda tüm etkinliğin sorunsuz bir şekilde ilerlemesi sağlanıyor.

Nikah İşlemleri İçin Gerekli Olan Belgeler

Beyoğlu Belediyesi nikah işlemleri için başvuran çiftlerden birtakım başvuru belgeleri talep ediyor. Bunlar; yakın zaman içinde çekilmiş 5 adet vesikalık fotoğraf, nüfus cüzdanı ve fotokopisi ile sağlık kuruluşlarından ya da aile hekiminden sağlık raporları. Eğer ilçe sınırları içinde ikamet etmiyorsan, kendi oturduğun ilçenin evlendirme memurluğundan izin belgesi alman gerektiğini de belirtelim.

Beyoğlu Evlendirme Dairesi Fiyatları

Nikah için salon kiralama ücretleri 150 TL’den başlıyor. Eğer nikah sonrasında açık ve kapalı davet alanlarında kokteyl sunumu yapmak istersen bu ücret 500 TL’ye kadar çıkabiliyor. Ayrıca evlilik cüzdanı için de tüm belediyeler tarafından tahsis edilen 140 TL gibi bir ücret mevcut.

Evlendirme dairesinin hafta içi ve hafta sonu değişebilen nikah fiyatları hakkında en doğru bilgiyi “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurarak öğrenebilirsin. DüğünYardımcısı.com için özel olarak sunulan indirim fırsatlarından yararlanmak için acele et!

Beyoğlu Evlendirme Dairesi Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul, Beyoğlu konumu şehrin en merkezi ve ulaşımı kolay lokasyonları arasında bulunuyor. Şişhane Meydanı’nda bulunan Beyoğlu Nikah Salonu’na da ister özel aracınla istersen de toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşabilirsin. Marmaray, M2 metro hattı ve 26B, 46Ç, 46T, 54E, 55T numaralı otobüs hatlarını kullanabilirsin. Nikah salonunun açık adresi ise şu şekilde;

“Bedrettin Mahallesi, Okçu Musa Caddesi, No:2-1, Şişhane / Beyoğlu / İstanbul”

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Beyoğlu Nikah Salonu'nun anlaşmalı olduğu bir düğün fotoğrafçısı ve otopark alanı bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Evlendirme dairesi ile en az 21 gün önceden iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan fotoğrafçı temin edebilirsin.

Manzara ve Lokasyon

Beyoğlu ilçesinde bulunan nikah salonu, merkezi ve ulaşımı kolay bir lokasyona sahip.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ