Biz Bize Fasıl

2022 Kına Gecesi Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
260 TL
320 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
20
min
|
250
max
Otopark
50

Özellikler

Şehir Manzaralı
Asansör
Şehir merkezi
Teras

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Karşılama Hostesi
Otopark alanı
Ses, Sahne ve Işık
Yemek Servisi

Biz Bize Fasıl Hakkında

Biz Bize Fasıl, İstanbul Ataşehir konumunda bulunuyor. Kına gecesi eğlencelerinin vazgeçilmez adresleri arasında yer alıyor. Lezzetli ikramları, ferah kapalı alanı ile konuklarını bekliyor. Kişi başı 260 TL’den başlayan fiyatları değerlendirebilirsin. Uygun fiyat seçenekleri ile unutulmaz bir kına gecesi düzenleyebilirsin.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Biz Bize Fasıl mekanı kapalı davet alanı ile her mevsim konuklarını ağırlıyor. Kına gecesi, söz, nikah sonrası yemek ve eğlence planların için kapılarını aralıyor. Mekanda 250 kişiye kadar konuk ağırlanabiliyor. Mekan Türkiye’nin en popüler meyhaneleri arasında yer alıyor. Fasıl eşliğinde kına gecesi ve bekarlığa veda partilerini düzenleyebilirsin. Asansör ile konuklarına da ulaşım kolaylığı sağlanıyor. Teras ve ferah salonu herkesin beğenisini kazanıyor. Merkezi konumu ile mekana rahatlıkla ulaşabiliyorsun. Nikah sonrası yemek ve eğlence etkinlikleri için de bu mekanı tercih edebilirsin.

Sunulan Hizmetler

Bizbize Fasıl mekanı Ataşehir’in en popüler fasıl mekanları arasında yer alıyor. Özel günler için çiftlerin sıklıkla tercih ettiği mekan farklı menü seçenekleri sunuyor. Fix menü için başlangıç tabağı, ara sıcak, salata, ana yemek ve meyveye yer veriliyor. Başlangıç tabağında 6 çeşit meze sunuluyor. Ana yemek için tavuk, ızgara köfte ve balık servis ediliyor. Ara sıcaklarda paçanga böreği ve kroket seçenekleri, salatalar mevcut.

Kına gecesine özel dj ve orkestra bulunuyor. Kına müzikleri eşliğinde devam eden geceye fasıl ekibiyle devam edebilirsin. Hafta içi ve hafta sonu programlarında mekanın sanatçısı bulunuyor. Dilersen mekan sanatçısını ya da farklı bir sanatçıyı programa dahil edebilirsin. Mekan kına gecesine özel sandalye ve masa süslemeleri yapıyor. Mekan o geceye özel olarak hazırlanıyor. Dilersen video ve fotoğraf çekimleri için kendi ekibinle çalışabiliyorsun.

Biz Bize Fasıl Kına Gecesi Fiyatları

Yemekli menü seçenekleri uygun fiyat seçenekleri ile sunuluyor. Kına gecesi fiyatları kişi başı 260 – 320 TL arasında değişiyor. Fiyatlar taleplere göre değişiklik gösterebiliyor.

Mekanın fiyatlarını değerlendirmek için danışmanlarımızla iletişime geçebilirsin. Sana özel kampanyalardan faydalanabilirsin.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Biz Bize Fasıl İstanbul Ataşehir’de bulunuyor. Şehir merkezindeki mekana özel araçla, dolmuş ve diğer vasıtalarla ulaşım sağlayabilirsin. Mekanın açık adresi ise şu şekildedir; Ataşehir Atatürk, Mozaik Çarşı AVM, Mozaik Çarşı İş Merkezi, 34758 Ataşehir/İstanbul.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Sanatçı.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Davet ve Resepsiyon, Doğum günleri, Düğün, Eğlence, Kına, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Parti.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Sandalye süsleme.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Süsleme.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Fix menü.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

00.00

Manzara ve Lokasyon

Şehir manzaralı.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Fasıl ve sanatçı.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Fotoğraf servisimiz var.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ