Bizim Bahçe Kır Düğünü

2024 Kına Gecesi Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
200 TL
225 TL
Kokteyl
180 TL
200 TL
Pasta - Meşrubat
13.000 TL
TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
300
min
|
1.000
max
Kapalı Davet Alanı
250
min
|
500
max
Kır Bahçesi Alanı
300
min
|
1.000
max

Bizim Bahçe Kır Düğünü Hakkında

İzmir’in Gaziemir ilçesinde çeşitli organizasyon ve etkinliklere ev sahipliği yapan Bizim Bahçe Kır Düğünü, alanında ön plana çıkan mekanlar arasında yer alıyor. Kına gecesi organizasyonu için ideal olan mekan, uygun fiyat seçenekleri ile gelin adaylarının beğenisini topluyor. Mekanda kına gecesi fiyatları kişi başı 180 TL’den başlıyor.

Mekanın Özellikleri

Bizim Bahçe, bulunduğu konumda uzun zamandır hizmet vermesi ile adını duyuruyor. Tüm etkinliklerde olduğu gibi kına gecesi davetlerinde de eksiksiz bir gün organize ediliyor. Açık, kır ve kapalı olmak üzere üç farklı davet alanının kapılarını aralıyor.

Şehir merkezinde yer alan mekan, şehir ve doğa manzarasına tanıklık etmene imkan tanıyor. Açık ve kır alanında 300 – 1.000 kişilik davetler düzenleniyor. Kapalı alanda ise 250 – 500 kişilik organizasyonların altına imza atılıyor. Gelin yolu, gelin tagı ve mekan süsleme fırsatları ile şık bir ortam kuruluyor.

Bizim Bahçe Kır Düğünü Kına Gecesi Fiyatları

Kır düğünü konseptindeki kadar başarılı bir gece planlayan mekanda yemekli, yemeksiz ve kokteyl düzende davet verilebiliyor. Yemekli kına fiyatları 200 – 225 TL’den başlarken, kokteyl fiyatı 180 – 200 TL arasında seyrediyor. Yemeksiz davet fiyatları ise 13.000 TL’lik paketler ile sunuluyor.

DüğünYardımcısı.com danışmanları ile iletişime geçerek mekanın sana özel kampanyalarını öğrenebilirsin.

Hizmetleri

Bizim Bahçe, en güzel anlarını ölümsüzleştirmek için kendi fotoğrafçısını geceye dahil ediyor. Profesyonel bir şekilde çekimler yapılıyor. Mekanın ayarladığı müzisyenler, canlı müzik performansı sergiliyor. Kına müzikleri ile unutulmaz bir gece yaşanıyor.

Müzik ve servis saat 24:00’a kadar devam ediyor. Menü tadımı imkanı bulunuyor. Catering hizmetinin olması sayesinde seçtiğin yemekler davetlilerine lezzetli sunumlar eşliğinde veriliyor. Düğün pastası, servis ve hizmet elemanı, vale ve barkovizyon gibi ek hizmetleri de bulunuyor.

Bizim Bahçe Kır Düğünü Adresi

Gaziemir ilçesinde hizmet veren mekan, kır düğünleri ve kına geceleri için biçilmiş kaftan niteliğinde. IZBAN ve ESHOT seferleriyle İzmir’in her noktasından kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Şahsi araçla da şehir içinden kolayca gidilebilir.

Adres: Dokuz Eylül Mh., Hava Eğitim Yolu Sk. 2-1, 35410 Akçaköy – Gaziemir / İzmir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Gökhan Pirinci
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ