Bizz Saloon

2023 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
400 TL
Her Şey Dahil Paket
600 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Bizz Saloon Hakkında

İstanbul, Ataşehir bölgesinde faaliyet gösteren Bizz Saloon her şeyden önce müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Özellikle gelin saçı ve makyajı tasarımlarında ilk önce müşterisini dinliyor. En özel gününde her detayın istediğin gibi olmasına özen gösteriyor. Paket başlangıç fiyatları ise ortalama 400 TL’den başlıyor. Sen de uygun fiyata kaliteli hizmet almak istiyorsan yazımızı incelemeye devam edebilirsin.

Hizmetleri & Özellikleri

Gelin saçı ve makyajı uygulamaları haricinde birçok organizasyon için de saçını ve makyajını Bizz Saloon’a emanet edebilirsin. Kına gecesi, sünnet düğünü, mezuniyet töreni ve nişan kutlamalarında da san uygun tasarımlar yapacaktır. Pek çok davet için Saloon Bizz Kuaför ile çalışabilirsin.

Etkinlik öncesinde ücretsiz prova olanağı sağlıyor. Prova sırasında tercih ettiğin tarzda makyajı ve gelin başı tasarımlarını açıklayabilirsin. Aynı zamanda kullanacağın taç ve duvak stiline uygun saç şekilleri deneniyor. Bunlardan en beğendiğini ve yüz tipine en uygun olanı tercih edebilirsin.

Saloon Bizz Gelin Saçı ve Makyajı Hizmetleri

Mois Kuaför ile düğününe hazırlanırken ağda ve epilasyon hizmetlerinden yaralanabilirsin. Gelin başı ve makyaj haricinde manikür ve pedikür imkanı da bulunuyor. Her türlü hizmetin en kalitelisini burada bulabilirsin.

Düğün hazırlıklarında yalnız kalmayacaksın güzellik salonu bünyesinde, seninle birlikte yakınlarında bu olanaklardan faydalanabilir. Düğün organizasyonu özelinde dört kişiye kadar hizmet kapasitesine sahip.

Bizz Saloon Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Mois Kuaför müşterilerine oldukça uygun fiyatlar sunuyor. Her şey dahil ve başlangıç paketi olarak iki farklı paket seçeneği bulunuyor. Başlangıç paketindeki hizmetlerin fiyatları ortalama 400 TL. Her şey dahil paketi fiyatları ise  ortalama olarak 600 TL oluyor.

Paket içerikleri hakkında detaylı bilgiyi mekan danışmanlarımla iletişime geçerek öğrenebilirsin. Bütçene uygun fiyat bilgisi için ise üst taraftaki ücretsiz teklif al formunu doldurabilirsin.

Saloon Bizz Nerededir? Nasıl Gidilir?

Salon, İstanbul Ataşehir ilçesinde hizmet veriyor.  Otobüs, minibüs, metro gibi toplu taşıma araçlarını kullanarak firmaya ulaşım sağlayabilirsin. Daha konforlu yolculuk için ise kendi aracını veya taksiyi kullanabilirsin. Güzellik salonunun açık adresi ise şu şekilde;

“Barajyolu Caddesi, Yenişehir Mahallesi, Dumanlı Sokak, No:6/A Ataşehir / İstanbul.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Gelin saçı ve makyajı hizmetleri sağlanıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Ücretsiz provadan faydalanabiliyorsun.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, kına, nişan söz gibi özel günlerinde saç ve makyaj tasarımları gerçekleştiriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Bir hafta önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul Ataşehir ilçesinde hizmet veriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ