Boğaz Kır Düğün Sosyal Tesisleri

2023 Kına Gecesi Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
50 TL
80 TL
Kokteyl
30 TL
50 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

3D Sanal Tur

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
250
min
|
1.000
max
Kapalı Davet Alanı
250
min
|
1.000
max
Kır Bahçesi Alanı
250
min
|
1.000
max

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kır Bahçesi Alanı
Kapalı Davet Alanı
Boğazda Düğün/Davet
Deniz Manzaralı
Doğa Manzaralı
Şehir Manzaralı
Supla
Şamdan
Bahçe
Çim alan
Gelin - Damat Odası
Gelin yolu
Şehir merkezi

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Servis ve hizmet elemanı
Vale
Ses, ışık ve sahne sistemleri
Yemek Servisi

Boğaz Kır Düğün Sosyal Tesisleri Hakkında

Boğaz Kır Düğün Sosyal Tesisleri açık ve kapalı davet alanları ile 1000 kişiye kadar konuk ağırlayabiliyor. İstanbul Sarıyer konumundaki mekan merkezi konumu ile çiftlerin beğenisini kazanıyor. Kına gecesi organizasyonların için sana özel paket seçenekleri sunuluyor. Kişi başı fiyatları 30 TL’den başlıyor. Yemekli ve kokteyl menü seçeneklerini değerlendirebilirsin.

Mekanın Özellikleri ve Kapasitesi

Boğaz Kır Düğün Sosyal Tesisleri açık davet alanları ile 250 – 1.000 kişilik konuk kapasitesi sunuyor. Her mevsim kına gecesi, düğün, nişan, mezuniyet kutlamaları yapılıyor. Mekanın kapalı davet alanı da 250 – 1.000 kişilik kapasite sunuyor. kalabalık ve butik etkinlikler için çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Mekanın şehir ve doğa manzarası herkesi mest ediyor. Kişiye özel süsleme detayları ile hazırlıklar kusursuz ilerliyor. Sevdiğiniz renk seçimlerinde masa örtüleri, yapay çiçek süslemelerine yer veriliyor. Kına gecesine ek olarak kır düğünü, nişan, mezuniyet ve diğer özel günlerinde de bu mekanı tercih edebilirsin.

Sunulan Hizmetler

Boğaz Kır Düğün mekanı kına gecelerine özel paket seçenekleri sunuyor. Mekan kına konseptine özel süslemeler ile göz alıcı hale getiriliyor. Hint kınası, kına mumu, kına tepsisi, kına örtüsü gibi ihtiyaçlarınız karşılanıyor. Kına müzikleri eşliğinde keyifli bir organizasyon oluyor. Dilersen kına gecesi organizasyonuna renkli kına kemer, testi kırma etkinliklerini de ekleyebilirsin.

Konuklarına ikram edilecek yemekli ve kokteyl menü seçeneklerini sunabilirsin. Kırmızı ve beyaz et ağırlık menülere ek olarak salata ve meze seçenekleri bulunuyor. Meşrubat servis ediliyor. Dj ve orkestranın şarkıları ile eğlendiğiniz anlar video ve fotoğraf çekimleri ile ölümsüzleştiriliyor.

Boğaz Kır Düğün Sosyal Tesisleri Kına Gecesi Fiyatları

Mekanın kına gecesi fiyatları kişi başı 30 TL’den başlıyor. Yemekli fiyatları 80 TL’ye kadar değişebiliyor. Kokteyl menüleri ise 30 – 50 TL arasında değişiyor.

DüğünYardımcısı.com danışmanları ile iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsin. Sezona özel indirimleri değerlendirerek uygun fiyata kına gecesi yapabilirsin.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Sarıyer ilçesinde bulunan Boğaz Kır Düğün oldukça merkezi bir konumdadır. Toplu taşıma aracı kullanabilirsin. 151, 152, H-8 otobüslerini, SRY-03, SRY-04 numaralı minibüsleri kullanabilirsin. Özel aracıyla ulaşım sağlamak isteyen konuklar ise otopark alanını kullanabilirsin. Mekanın açık adresi şu şekilde: Maden, Boğazkent Cd No:27, 34450 Sarıyer/İstanbul.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü ve kına organizasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Kırmızı et, beyaz et ve kokteyl menü seçenekleri bulunmaktadır.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik yayını 23:30, servis ise 22:00'da sona ermektedir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ