Bonjur Bahçe Davet Alanı

Bonjur Bahçe Davet Alanı Hakkında

Nikah törenin için İstanbul’un Çekmeköy ilçesinde bir mekan arayışındaysan Bonjur Bahçe Davet Alanı kapılarını senin için açıyor. Nikah salonu fiyatları kişi başı 50 TL’den başlıyor. Kapalı davet alanı ve kır bahçesiyle hizmet veren mekan sıklıkla tercih edilenler arasında bulunuyor.

Mekanın Özellikleri

Bonjur Bahçe, düğün ve nikah törenleri için hem kapalı davet alanı hem açık alanda kır bahçesiyle misafirlerini bekliyor. Kapalı alanda 200 davetliye kadar bir organizasyon gerçekleştirmek mümkün. Kır bahçesi ise 600 kadar davetliyi alabilecek kapasite sunuyor.

Kapalı davet alanı yüksek tavanıyla ferah bir ortam sunuyor. Konuk sayına uygun oturma düzeni oluşturuluyor. Açık havadaki etkinlikler içinse yemyeşil çimlere beyaz masa ve sandalyeler eşlik ediyor. Süslemeler altın sarısı detaylarla tamamlanıyor. Nikah törenin için sana özel bir alan hazırlanıyor. Kır düğünü, mezuniyet, kına gecesi ve diğer özel gümlerde de bu mekanla çalışabilirsin.

Olanakları

Düğün ya da nikah, planladığın etkinlik ne olursa olsun Bonjur Bahçe mekanına profesyonel organizasyon ekibiyle kusursuz bir etkinlik için çalışıyor. Hayalindeki düğünü ya da nikah törenini organizasyon sorumlusuyla paylaşman yeterli oluyor.

Etkinlik konseptine uygun hazırlanan fotoğraf çekim alanıyla bu özel geceyi fotoğraflarla ölümsüzleştiriliyor. Mekan, ses, sahne ve ışık sistemlerini sınırsız bir eğlence için etkinlik öncesinden hazırlıyor. Dilersen nikah töreninden önce ziyaret edip değişiklikler talep edebilirsin. Yemekli ve kokteyl menü seçenekleri ile nikah törenini şık bir davet konseptinde yapabilirsin. Damak tadına uygun lezzetli tabaklar nikah sonrası konuklarına özenle servis edilerek tören sonrası yemek verebilirsin.

Bonjur Bahçe Davet Alanı Nikah Salonu Fiyatları

Mekanın nikah salonu fiyatları kişi başı 50 TL’den başlıyor. Nikah salonu olarak kullanma tercihin ve etkinlik tarihine göre fiyatta değişiklik olabilir. Davetli sayın ve yemek-kokteyl seçimin de fiyatı etkileyebiliyor.

Hayalindeki nikah töreni ya da düğüne dair bu tip bilgileri “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak bizimle paylaşabilirsin. Bu sayede en uygun fiyat teklifini öğrenebilirsin.

Bonjur Bahçe Davet Alanı Nerededir? Nasıl Gidilir?

Mekana ulaşmak için toplu taşımayı tercih edeceksen 138, 138B, 139, 139A, 139D ve 139T otobüs hatlarını kullanabilirsin. Davet alanına taksi ya da özel aracınla gitmek istersen açık adresi şu şeklide:

Koçullu, Alemdağ Şile Yolu No:156 D:A2, 34799 Çekmeköy / İstanbul.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ