Boom Events

2023 Nişan Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
6.000 TL
Her Şey Dahil Paket
12.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Boom Events Hakkında

Ankara Çankaya mevkiinde bulunan Boom Events, şehrin en popüler organizasyon firmaları arasında yer alıyor. Nişan organizasyonu fiyatları 6.000 TL’den başlıyor.

Firma Özellikleri

Düzenlediği nişan organizasyonlarında müşteri memnuniyetini esas alan firma, çiftlere her zaman “İyi ki” dedirtiyor. Eğer Boom Events ile farklı tür etkinliklerde de çalışmak istersen için rahat olabilir. Firma düğün, doğum günü, kurumsal etkinlikler, sünnet, mezuniyet etkinlikleri, söz ve daha pek çok türde organizasyon düzenleniyor. Tüm özel günlerde itinayla hizmet veren firma, müşterilerinden her zaman tam puan alıyor.

Sunulan Hizmet

Boom Events, standartların üstünde hizmetiyle çiftlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Sana her adımda yardımcı olan organizasyon danışmanı, her şeyden önce senin isteklerine önem veriyor. Masa düzeninden süslemelere kadar her adımda sana danışılıyor. Rüstik, bohem, vintage veya modern tarzda konseptler sunan firma, her zevki düşünüyor. Yemekli organizasyonlarda sağlanan catering hizmeti, konukların için benzersiz lezzetler hazırlıyor.

Firma, nişan organizasyonunun tüm ayrıntılarını itinayla düşünüyor. Firma tarafından temin edilen DJ ve orkestra, en hit parçalarla eğlencene eşlik ediyor. Gecenin en güzel ve özel anlarını yakalamak ise çekim ekibine düşüyor. Video, fotoğraf ve drone ile çekim seçenekleri sunuyor. Havai fişek ve volkan gösterileriyle renklenen gecene, çeşitli dans gösterileri de damgasını vuruyor.

Boom Events Nişan Organizasyon Fiyatları

Firma, hem uygun fiyatlı hem de güzel bir nişan organizasyonu düzenlemek isteyen çiftlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Bütçe dostu fiyatları ile çiftlerin gönlünü kazanan firmanın nişan ve söz fiyatları 6.000 TL’den başlıyor. Bu fiyat, aldığın hizmetlere göre değişiklik gösteriyor. Aklına takılan başka sorular mı var? Firma hakkında merak ettiklerini sormak için “Ücretsiz teklif al” formunu doldurabilirsin.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara Çankaya lokasyonunda bulunan Boom Events, ulaşımı oldukça kolay bir konumda bulunuyor. 303, 304, 317, 319, 323 ve 391 numaralı halk otobüsleri ile ulaşım sağlanıyor. Özel araçla gelmek istersen adres şöyle: Kavaklıdere, Büklüm Sokağı No: 8 D:3, 06680 Çankaya/Ankara.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, doğum günleri, düğün, eğlence, grup kahvaltısı ve yemekleri, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet töreni, motivasyon etkinlikleri, nişan, okul etkinlikleri, parti, piknik, sünnet töreni.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Bohem konsept, kır düğünü konsepti, rustik konsept.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Orkestra ve dj, ses ışık sistemi, düğün orkestralarında yerel şarkılardan parça seçimi bulunuyor.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Drone, fotoğraf ve video çekimi.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ