Botanik Loca

2024 Davet Alanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
200 TL
300 TL
Kokteyl
140 TL
140 TL
Pasta - Meşrubat
150 TL
200 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
50
min
|
150
max
Kapalı Davet Alanı
50
min
|
250
max
Kır Bahçesi Alanı
50
min
|
150
max
Otopark
200

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kapalı Davet Alanı
Doğa Manzaralı
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme
Açılır kapanır tavan
Bahçe
Çim alan
Çocuk etkinlik alanı
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu
Kolonsuz salon
Nikah İçin Ayrı Alan

Olanaklar

After party organizasyonu
Catering hizmeti
Dans ekibi
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Karşılama Kokteyli
Etkinlik öncesi prova
Fotoğraf alanı tasarımı
Fotoğraf ve video çekimi
Hoşgeldiniz kokteyl sunumu
İçecek barı
Karşılama Hostesi
Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Volkan Gösterisi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Vale
Alkol Servisi

Botanik Loca Hakkında

Botanik Loca, Gölbaşı davet alanları arasında en çok tercih edilen yerlerden biri oluyor. Sen de rustik bir dekorasyonda eksiksiz bir davet düzenlemek istiyorsan buraya mutlaka göz atmanı öneririz. Mekanın fiyatları ise kişi başı 140 TL’den başlıyor.

Özellikleri

Botanik Loca, ferah davet alanları ile hemen hemen her organizasyon türüne ev sahipliği yapabiliyor. Düğün, kına gecesi, nişan ve söz, mezuniyet partisi ve diğer özel etkinliklerinizde bu şık mekanı tercih edebilirsin. Kapalı alanda davet düzenlemek istiyorsan mekanın 250 kişi kapasiteli salonunu değerlendirebilirsin. Cam duvar kaplaması bulunan kapalı alan, bahçenin yeşil ve ferah atmosferini yansıtıyor. Dekorasyon açısından da rustik konseptten ayrılmayan bu alanda yuvarlak masalar ile oturma düzeni hazırlanıyor.

Tercih edebileceğin bir diğer alan ise açık kır bahçesi oluyor. Ahşap detayların öne çıktığı bu alan, yeşil ve beyaz tonlarında hazırlanan giydirmeleri ile beğeni topluyor. Gelin damat yolu çiçeklerle süslenirken, fotoğraf köşesi ve nikah masası tercihine uygun olarak hazırlanabiliyor. Çiftin yakınları için pembe loca koltuklar ile özel alanlar hazırlanabiliyor. Genel düzenlemede kullanılan hasır suplalar, davet türüne göre değiştirilebiliyor.

Botanik Loca Gölbaşı Davet Fiyatları

Botanik Loca, DüğünYardımcısı.com çiftlerine özel indirimli fiyat imkanları sunuyor. Kokteyl davet düzenlemek isteyen çiftler kişi başı 140 TL’den başlayan menüleri değerlendirebiliyor. Yemekli davet fiyatları ise hafta içi 200 TL, hafta sonu 300 TL bandından başlıyor. Elbette dönemsel indirim ve kampanya imkanları bulunuyor. Bunları öğrenmek için teklif formumuzu doldurmayı unutma.

Mekan Olanakları

Botanik Loca, çiftlere sunduğu olanaklar ile rakipleri arasında öne çıkıyor. Bunlardan ilki organizasyon danışmanlık hizmeti oluyor. Davet öncesi çiftlerle görüşen mekan, organizasyonu ayrıntılı olarak planlıyor. Etkinlik sorumlusu ise davet boyunca çiftin yanında oluyor. Kendi mutfağında menülerini hazırlayan mekan, davet öncesinde tadım yapmanıza olanak sağlıyor. Dilersen menü içeriklerinde değişiklik talep etme şansın da var.

Mekanda tercih eden çiftler için alkol servisi yer alıyor. Orkestra ve dj hizmeti davetin eğlencesine eğlence katıyor. Fotoğraf ve video çekimi yapılarak davet kayda alınıyor. Pastayı da talebine göre temin edebilen mekan, dışarıdan ekstra masrafa girmene gerek kalmadan senin için her detayı düşünüyor.

Nerededir?

Mekan, Ankara Gölbaşı’nda hizmet veriyor. Botanik Gardens bünyesinde bulunan mekan, Haymana Yolu üzerinde bulunuyor ve özel araçlarla kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Açık adresi nedir diye sorarsan şöyle bırakıyoruz;

Karşıyaka Mahallesi, Haymana Yolu Blv., Gölbaşı/Ankara.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Doğum günleri, Düğün, Eğlence, Kına, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Motivasyon Etkinlikleri, Nişan, Okul Etkinlikleri, Parti, Sünnet Düğünü

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Özellikleri nelerdir?: 150 kişilik butik bir bahçe 250 kişilik kapalı alan ayrıca yine işletme içerisinde 1400 kişi kapasiteli kır bahçesi ve üzeri açılır kapanır tente sistemi

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

23:00

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ