Atelier Boutique.D’lara

2024 Düğün Davetiyesi Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
2 TL
Her Şey Dahil Paket
3 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Davetiye tasarımı
Düğün davetiyesi
Etiket tasarımı
Kişiye özel ürün tasarımı
Şehir dışı hizmet / gönderim
Tema / konsept tasarımı
Adrese teslim

Atelier Boutique.D’lara Hakkında

Atelier Boutique.D’lara özenerek düşündüğünüz davetiye seçimlerinizde yanınızda olmaya hazır. Çiftlere özel düğün davetiye modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi için İzmir Konak’ta bulunan Boutique.D’lara’nın ile iletişime geçmelisin.

Klasik ve sıradanlaşmış düğün davetiyelerinden sıkıldıysan, doğru yerdesin! Tamamen kişiye özel olarak tasarlanmış farklı ve özgün davetiye modeleri Boutique.D’lara bünyesinde bulabilirsin.

Benzersiz Ürün Seçenekleri

Yıllardır süre gelen kalıplaşmış davetiye modellerinden çok uzakta bir yerde, tamamen kendi tarzı ile hareket eden firma, çizgisiyle piyasadaki rakiplerinden bir adım öne çıkıyor. Çiftler düğün için sipariş verdiği davetiyelere hayran kalacak ve bir ömür saklamak isteyecekler. Hayalinizdeki davetiye için zevklerinizi belirtip firmanın o yönde çalışma yapmasını isteyebilirsin.

Atelier Boutique.D’lara ile Kişiye Özel Tasarım

Başarının tamamen işini severek yapmaktan kaynaklandığını düşünen Boutique.D’lara ve ekibi, tamamen müşteri memnuniyeti ve hassasiyeti odaklı çalışıyor. Çiftlerin küçüklüğünden beri hayal ettikleri en özel günlerinin, en özel şekilde geçmesi gerektiğini düşünen Boutique.D’lara, özel seçimlerle karşınıza çıkıyor. Oldukça yoğun ve koşuşturmalı bir süreç olan evlilik ve düğün süreci, evlenme adayı olan çiftle için tatlı bir yorgunluk sağlıyor.

Boutique.D’lara sayesinde çiftler, nikah davetiyesi, kına davetiyesi, düğün davetiyesi gibi ufak ama özel detayları kafasından çıkarıp sadece özel gününe odaklanabiliyor. Tecrübeli ve sıcakkanlı ekibi sayesinde hiçbir isteğiniz yarım kalmayacak!

Boutique.D’lara Hizmetleri

Boutique.D’lara’da sadece nikah veya düğün davetiyesi gibi tasarımları yapılıyor sanıyorsanız, yanılıyorsunuz. Kına davetiyesi, nikah şekeri, sünnet şekeri, davetiye zarfı, mıknatıslı davetiye, düğün davetiyesi, nişan davetiyesi, sünnet davetiyesi, nikah davetiyesi gibi birçok farklı özel gün ve etkinlik için tasarımlar yapılıyor. Siz sıradanlıktan uzak özel tasarımlar ile düğün davetiyenizde fark yaratmak istiyorsanız Boutique.D’lara en doğru seçimlerden bir tanesi.

Şehir dışına gönderim yapabilen firma, belirli adet dışında gönderimlerde ekstra ücret talep edebilmektedir. Minimum 50 adet sipariş verebileceğiniz firmadan, davetiye fiyatları yaklaşık 1 ila 2 TL arasında değişmektedir. Beğendiğin davetiye modelleri için firma ile “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak iletişime geçebilirsin.

Sipariş teslim süresi?

1 hafta içerisinde

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Dilara Cumhur
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ