Buket Gelinlik

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
2.000 TL
Her Şey Dahil Paket
4.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim sırası provaları
Evde / mekanda prova
Gelinlik kiralama
Hazır model
Kişiye özel aksesuar tasarımı
Kişiye özel tasarım
Özel dikim
Tamir

Buket Gelinlik Hakkında

En şık ve özel gelinlik tasarımlarını inceleyerek sana en uygun olanına kolaylıkla sahip olmak istersen Buket Gelinlik benzersiz modelleri ile seni bekliyor. İzmir Karşıyaka ilçesinde hizmet veren firmanın başlangıç paket fiyatları ise 2000 TL. Firma ile ilgili diğer tüm detaylara yazımızın devamından ulaşabilirsin.

Hizmet Yelpazesi & Olanakları

Bir gelin için en önemli şey düğün töreninde yıllardır hayal ettiği gelinlik ile ışıldayabilmektir. İşte bunun için Buket Gelinlik en doğru adres. Tüm hazır modelleri modaya en uygun trendlerle birleşiyor. Bu aşamalarda gelinlerin istekleri de göz önünde bulunduruluyor.

Kısadan uzuna, balıktan prensese tüm modelleri inceleyerek profesyonel ekiple birlikte sana en uygun olanına karar veriyorsun. Seni bir an bile yalnız bırakmayan ekip; duvak, kese, ayakkabı gibi aksesuarların teminini en uygun şekilde gerçekleştiriyor. Dilersen hazır modeller üzerinde istediğin şekilde tadilatlar, değişimler yapılıyor.

Tüm bunlara ek olarak kına gecen için abiye modelleri ve nişanlık modelleri de seçenek yelpazesine dahil oluyor. Bu sayede Buket Yayla ve ekibi en özel tasarımları en doğru kumaşlarla buluşturarak mükemmel derecede müşteri memnuniyeti edinmeyi hedefliyor.

Buket Gelinlik Modelleri

Mini bir gelinlikle fark yaratmak veya sırt dekoltesinin zarafetine kapılmak ister misin? Sen Buket Yayla’ya isteklerinden bahset, o da tüm bunları senin için hayata geçirsin. Satenden tüle kadar tüm kumaş seçeneklerini sana sunarak vücut ölçülerine uygun olarak en güzel fikirleri versin.

Prenses model, balık model, mini, dar kesim, sırt dekolteleri, yırtmaçlar, işlemeler… Kısaca hayal edebileceğin tüm modelleri ve tüm tamamlayıcı aksesuarlar. Hepsine Buket Gelinlikçi sayesinde ulaşabilirsin.

Tüm bunlar ile ilgili daha ayrıntılı bilgiler için ücretsiz danışmanlık servisimize ulaşarak DüğünYardımcısı.com ekibinden yardım alabilirsin.

Buket Gelinlik Fiyatları

Almak isteyeceğin hizmetler doğrultusunda firmanın fiyatları şekillenebiliyor. Başlangıç paket fiyatı 2000 TL iken her şey dahil paket fiyatı 4000 TL’den başlıyor.

Dilersen hemen ücretsiz teklif al butonunu kullanarak beklentilerin doğrultusunda net bir fiyat bilgisine ulaşabilirsin.

Buket Gelinlik Nerededir? Nasıl Gidilir?

Firmaya otobüs ve tren gibi toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşabilirsin. Tercih edebileceğin otobüs numaraları; 290, 543, 777, 853. Daha rahat bir ulaşım için de kişisel aracını tercih edebilirsin. Gelinlikçi adresi bilgisi ise şu şekilde;

“Yalı Caddesi, No:148 Alim Apt. K:1 D:1 Karşıyaka / İzmir.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Tüm hazır modeller ve prova hizmetleri başlangıç paketi içeriği arasında yer alıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Tüm hazır modeller, kişiye özel tasarımlar, tüm tadilat işlemleri, prova işlemleri ve aksesuar temini her şey dahil paket içeriği arasında yer alıyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Gelin buketi, kesesi, duvağı gibi aksesuarlar temini ve geniş seçenek yelpazesi ile farklılaşmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Geniş renk ve model seçeneklerinden tarzına uygun seçimler yapabiliyorsun.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

14 gün önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir'in Karşıyaka ilçesinde hizmet sunuyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Özel tasarım gelinlik, abiye ve nişanlık modelleri üretilmektedir.

Sipariş teslim süresi?

2 hafta sonra siparişlerine kavuşabiliyorsun.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ