Büyük Kulüp

2024 Davet Alanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
400 TL
500 TL
Kokteyl
300 TL
400 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
100
min
|
200
max
Kapalı Davet Alanı
300
min
|
400
max
Kır Bahçesi Alanı
640
min
|
700
max
Havuz Başı Davet Alanı
300
min
|
500
max
Otopark
250

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kır Bahçesi Alanı
Kapalı Davet Alanı
Havuz Başı Alanı
Tarihi Mekan
Deniz Manzaralı
Doğa Manzaralı
Şehir Manzaralı
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme
Gazebo
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu
Şehir merkezi

Olanaklar

Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Dünya mutfağı seçenekleri
Kokteyl menü
Yemek Servisi
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma
After Party için Ayrı Alan
Alkol Servisi

Büyük Kulüp Hakkında

Büyük Kulüp Kadıköy, 137 yıllık bir tarihi bünyesinde barındırıyor. Her geçen gün yeniyi ve moderni bünyesine kazandırarak misafirlerine eşsiz bir deneyim yaşatmayı hedefliyor. Düğün ve davet organizasyonlarında hizmet verebilen mekanın kişi başı fiyatları 300 TL’den başlıyor. Detaylı bilgi almak için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Büyük Kulüp Özellikleri

Kulüp, şehrin en görkemli en saygın ve en şık organizasyonlarını gerçekleştirmektedir. Açık ve kapalı olmak üzere 14 adet farklı salonu bulunuyor. İskele, Havuzbaşı, Red Room, Balo Salonu en gözde salonlardan sadece bazıları.

Balo Salonu’nda 300 misafirinizi yemekli bir organizasyon ile ağırlayabilirsiniz. Kapalı salonlar arasında yer alan Balo Salonu mevsim farketmeksizin organizasyonların için tercih edebileceğin en şık alanlardandır.

Büyük Kulüp, havuz başı alanında ile 300 kişi kapasitesiyle hizmet veriliyor. En keyifli en sıcak anların yaşandığı mekan hafızalara kazınmış organizasyonlar gerçekleştiriyor.

Kışbahçesi, mekanın en büyük alanıdır. Düğün, nişan ve kına gibi kalabalık etkinlikler için en uygun salondur. Kalabalık ailelerin gözdesi haline gelen Kışbahçesi’nde unutulmaz anlar yaşayacaksın.

Olanakları

Büyük masaların üzeri şık yemek servisleri ve modern çiçekler ile tamamlanmış durumda. İhtişamlı şamdanlar ve etrafı renklendiren çiçek detayları ile düğün alanı zenginleştiriliyor. Büyük Kulüp, unutamayacağın masalsı bir düğün organizasyonu ile en mutlu anlarına ev sahipliği yapıyor.

Organizasyonunu yemekli veya kokteyli olarak seçebilirsiniz. Planlama aşamasında menü tadımı yapıp menü üzerinde değişiklik yapabilirsiniz. Vegan, çocuklara özel, vejetaryen, diyabet, kosher menüleri ile bütün misafirlerimizin damak lezzetine uyacak lezzetler sunulmakta.

Büyük Kulüp’ün sunduğu çeşitli hizmetlerden faydalanabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Organizasyonları üye olan konuklar için yapılıyor. Üye olduğun takdirde kulübün imkanlarından yararlanabilirsin.

Büyük Kulüp Düğün Davet Fiyatları

Üyelere özel olarak hizmet veren ve benzersiz davetlere imza atan mekanın düğün fiyatları kokteyl düzeninde 300 TL’den başlıyor. Her şey dahil ve luxury hizmetleri ile beğeni toplayan mekanda yemekli davet fiyatları ortalama ise 400 TL civarında. Seçilen menüye göre değişiklik gösterebilen fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Nerededir?

Mekan İstanbul’un Kadıköy ilçesindeki konumu itibariyle ulaşım açısından da oldukça kolay bir lokasyonda yer alıyor. Dilersen özel aracınla gelip otopark ve vale hizmetinden faydalanabilirsin. Toplu taşıma ile gelecek konuklar için ise tren, minibüs, otobüs ve metro hatları Büyük Kulüb’ün yakınında bulunan duraklardan geçmekte.

“Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak iletişime geçebilirsin. Düğün Yardımcısı ücretsiz danışma hizmetinden faydalanarak mekan hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsin.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Organizasyon sorumlusu, kokteyl menü, fotoğraf çekimi ve mekan süsleme hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Yemek servisi, servis elemanı, karşılama kokteyli, özel menü seçenekleri, fotoğraf çekimi, düğün pastası, müzisyen hizmeti, ses ve sahne sistemleri ve organizasyon sorumlusu bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Menü tadımı, menüde değişiklik ve organizasyon planlama hizmetleri bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, davet, after party, mezuniyet partisi ve balo, konferans ve seminerler, kurumsal etkinlikler ve bayi toplantıları gibi farklı etkinliklerinizi hayata geçirebilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 ay önce iletişime geçebilirsin.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Gelin yolu, gelin tagı, havuz süsleme ve konsept geliştirme seçenekleri bulunuyor.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan kendi tercih ettiğiniz bir fotoğrafçı ile çalışabilirsin.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Kulüpte açık ve kapalı olmak üzere toplam 14 farklı adet salon bulunmaktadır. İskele, Havuzbaşı, Sundurma, Teras, Baron, TV Odası, Deniz Salonu, Red Room, Balo Salonu, Salon Pera, Kışbahçesi, Safran, Cafe D'orient, Tenis Cafe gözde salonlardır. Salonlar ferah, geniş ve kullanışlıdır.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Organizasyon öncesi yemekli veya kokteyli organizasyon yapacağını belirttiğin takdirde menü tadımı ve menüde değişiklik talebinde bulunabilirsin. Şeflerin onlarca lezzetli menüleri arasından konukların için en uygun menüyü seçebilirsin.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

01:00'a dek sürüyor.

Manzara ve Lokasyon

Büyük Kulüp, İstanbul'un göbeğinde deniz ve doğa manzarası ile eşsiz bir alanda hizmet vermekte. Seçeceğiniz salona göre, deniz manzarası, bahçe manzarası, doğa manzarası veya şehir manzarası ile etkinliğinizi gerçekleştirebilirsin. Kulüp Kadıköy'deki konumu itibariyle ulaşım açısından da oldukça konforludur.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Mekanda müzisyen hizmeti ile ses ve sahne sistemleri bulunuyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ