ByOtell İstanbul

2024 Otelde Düğün Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
100 TL
150 TL
Kokteyl
50 TL
80 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
500
min
|
750
max
Kapalı Davet Alanı
500
min
|
750
max
Kır Bahçesi Alanı
500
min
|
750
max
Otopark
75

Özellikler

Şamdan
Yapay çiçek süsleme
Bahçe
Çim alan
Engelli girişine uygun
Şehir merkezi

Olanaklar

Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Vale

Süsleme ve Ek Hizmetler

Menü değişikliği

ByOtell İstanbul Hakkında

İstanbul Kadıköy ilçesinde hizmet veren ByOtell İstanbul güler yüzlü ve alanında uzman organizasyon planlamacıları ve şık tasarımlı alanları ile farklılaşıyor. Otel ekibi gelin ve damat adaylarının tüm isteklerini eksiksiz şekilde yerine getirmek için çalışıyor. Otelde düğün fiyatları ise kişi başı 50 TL’den başlıyor. Dilersen hemen düğün oteli ile ilgili tüm ayrıntıları incelemeye başlayalım;

Özellikleri

Otelde düğün organizasyonları için açık ve kapalı olmak üzere iki çeşit davet alanı bulunuyor. Açık alan ve balo salonunda 750 kişi ağırlama kapasitesi bulunuyor. Davetli listesi göz önünde bulundurularak masa ve sandalyelerin yerleşim düzenleri yapılıyor. Çim zeminli açık alanda sandalyeler ayrıca kokteyl düzenine uygun olacak şekilde yerleştirilebiliyor.

ByOtell İstanbul Hizmet Yelpazesi

ByOtell, düğün haricinde; nişan, parti, sünnet düğünü, baby shower ve kurumsal etkinlikler gibi birçok organizasyon hizmeti düzenlenebiliyor. Tüm organizasyonlar kokteyl ve yemekli olmak üzere iki seçenekte sunuluyor. Otelin ekibi salon süslemelerini belirlenen konsepte göre eksiksiz şekilde gerçekleştiriyor. Tüm servis hizmetleri ve müzik yayını ise saat 24:00’a kadar devam ediyor.

Düğün oteli bünyesindeki hizmetlerden kampanyalarla yararlanmak için hemen DüğünYardımcısı.com’un ücretsiz olarak sunduğu danışmanlık servisinden faydalanabilirsin.

Catering Hizmetleri

Gerçekleştirilecek yemekli törenlerde uzman aşçılar tarafında titizlikle hazırlanan menüler servis ediliyor. Menüler beyaz ve kırmızı et ağırlıklı olmak üzere iki türde sunuluyor. Diyabet, vejetaryen ve çocuklara özel gibi seçeneklerde de ayrıca düzenlenerek servis ediliyor. ByOtell İstanbul Kokteyl davetleri için ise özenle seçilen içecek ve aperitifler misafirler için hazırlanıyor.

ByOtell İstanbul Fiyatları

Yemekli törenler için belirlenen kişi başı fiyatları 100-150 TL aralığında bulunuyor. Kokteyl davetlerinde ise otel bu fiyatı 50-80 TL skalasında sunuyor. ByOtell İstanbul yönetimi tarafından DüğünYardımcısı.com özel olarak indirimli fiyatları ile hizmet sunuluyor. Ayrıntılı bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

ByOtell İstanbul Nerededir? Nasıl Gidilir?

Kadıköy’de hizmet veren otele ulaşım sağlarken birçok toplu taşıma aracını tercih edebilirsin. 129T, 130A, 19F numaralı otobüs hatlarını, Marmaray’ı, M4 Metro İstasyonu’nu, C-21 numaralı minibüs güzergahını tercih edebilirsin. Kozyatağı Metro durağına yaklaşık 2 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan otelin açık adresi ise şu şekilde;

“Kozyatağı, Saniye Ermutlu Sokak, No:3, Kadıköy / İstanbul.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Tüm organizasyon hizmetleri, servis elemanı hizmetleri ve otopark hizmetleri ByOtell İstanbul başlangıç paketi içeriği arasında yer almaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paketi içerikleri ve ayrıcalıklı hizmetleri için DüğünYardımcısı.com'un danışmanlık servisi ile iletişime geçebilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Otel düğün haricinde; nişan, kına gecesi, baby shower, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri ve sünnet düğünü gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak otel ile etkinlikten en az 5 ay öncesinden iletişime geçmeni öneriyoruz.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

ByOtell İstanbul açık ve kapalı olmak üzere iki davet alanı kategorisinde de hizmet vermektedir.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Otel bünyesinde yemekli organizasyonlar için kırmızı ve beyaz et ağırlıklı menü seçenekleri, kokteyl davetleri için ise içecek ve aperitifler sunulmaktadır.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik yayını ve servis hizmetleri saat 24:00'a kadar sürüyor.

Manzara ve Lokasyon

Otel, İstanbul'un Kadıköy ilçesinde konumlanmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ