C Plus

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
500 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

C Plus Hakkında

Ankara, Mamak bölgesinde stüdyosu bulunan düğün fotoğrafçısı C Plus, yeni evlenen çiftlerin en güzel anlarını ölümsüzleştiriyor.  Özellikle dış çekim ve düğün fotoğrafçılığındaki başarıları ile dikkat çekiyor. Üstelik sunduğu hizmetlere göre uygun ücretler 500 TL’den başlayan uygun fiyatları bulunuyor.

Özellikler & Hizmet Tecrübesi

C Plus Medya, dış çekim organizasyonlarında hayatının sonuna kadar en güzel haliyle hatırlayacağın anlarını yakalıyor. Dinamik ve her şeyin mümkün olduğuna inanan bir ekiple olmaz denilen güzellikte fotoğraflar elde edeceksin. Birbirinden güzel çekim mekanı önerilerini gözden geçirip en beğendiğini seçebilirsin.

Fotoğraf stüdyosunun hizmet geçmişinde düğün belgeseli, düğün hikayesi ve klip düzenlemelerinin yanı sıra nişan, katalog ve konsept çekimler de yer alıyor. Aynı zamanda son günlerde çiftlerin çokça tercih ettiği save the date ve trashday çekimlerini de gerçekleştirebilirsin.

Dış Çekim İmkanları

C Plus Medya, dış çekim etkinliklerinde en kaliteli kamera ekipmanlarını kullanıyor. Kaliteden hiçbir şekilde ödün vermeyen stüdyo, ileri düzey ışık sistemlerini de ekipmanlarına dahil ediyor. Bu sayede yanlış ışık kurbanı olmadan göz alıcı fotoğraflar çektirebilirsin.

Müşteri memnuniyetini ön plana koyan fotoğraf stüdyosu, organizasyon öncesi toplantı planlaması yapıyor. Toplantıda, sen ve düğün fotoğrafçısı etkinliğin detaylarını konuşabilir, tema ve konseptlere karar verebilirsiniz.

Bunlarla birlikte çekimlerini ister şehir dışında bir yerde gerçekleştirebilirsin. Türkiye’nin tüm şehirlerinin en güzel manzaralarını arka planın olarak talep edebilirsin.

C Plus Düğün Dış Çekim Fiyatları

C Plus dış çekim fiyatları hizmet gruplarına göre belirleniyor. Başlangıç paketinde yer alan hizmetlerin bedeli ortalama 500 TL olarak belirlenmiş. Her şey dahil paket içerisindeki hizmetlerin fiyatları da 750-1000 TL arasında değişiyor.

Kendi bütçene ve alacağın hizmetlere göre net fiyat bilgisi edinmek istersen sayfada bulunan ücretsiz teklif al formunu isteklerin doğrultusunda doldurabilirsin.

C Plus Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Ankara, Mamak konumunda merkez stüdyosu bulunan fotoğrafçının ulaşımı da oldukça kolay. Çekim öncesinde düğün fotoğrafçısı ile yüz yüze görüşmek için kolaylıkla mekana gidebilirsin. Şehrin birçok noktasından otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarıyla ulaşımını sağlayabilirsin.. Stüdyonun açık adresi ise şöyle;

“Yeşilbayır Mahallesi, Sağduyu Caddesi, No:36/B, Mamak / Ankara”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil pakette mekan önerileri, toplantı, konsept ve farklı temalarda çekimler, düğün hikayesi, düğün belgeseli ve klibi tasarımları yer alıyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Çekimlerini şehir dışında gerçekleştirebilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, hikayesi ve klip düzenlemelerinin yanı sıra nişan, katalog ve konsept çekimler de yer alıyor. Aynı zamanda son günlerde genç çiftlerin çokça tercih ettiği save the date ve trashday çekimlerini de gerçekleştirebilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Dört hafta önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Talep ettiğin takdirde şehir dışında çekim yapabilirsin.

Sipariş teslim süresi?

Fotoğrafların 1 hafta içerisinde temin ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ