Çağteks Gelinlik

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Daraltma
Dikim sırası provaları
Gelinlik kiralama
Hazır model
Kına kıyafeti kiralama
Kişiye özel aksesuar tasarımı
Kişiye özel tasarım
Özel dikim

Çağteks Gelinlik Hakkında

Çağteks Gelinlik, İstanbul Zeytinburnu konumlu bir moda evi. Hizmete açıldığı günden beri evliliğe hazırlanan gelin adaylarını özel günlerine en iyi şekilde hazırlıyor. Birçok gelinlik modellerini içerisinde barındıran iş geçmişi ile göz dolduruyor. Müşteri memnuniyetini politikasını sunduğu fiyatlara da taşıyor. Gelinlikçi, 3000 TL olarak belirlenmiş başlangıç fiyatları sunuyor. Modaevi hakkında detaylı bilgiyi yazımızda bulabilirsin.

Gelinlik Modelleri ve Hizmetleri

Hayallerindeki modeli tam anlamıyla gerçeğe dönüştürmek için, Çağteks Gelinlik, prova hizmeti veriyor. Ölçülerin ve gerekli değişikliklerin yapıldığı provalarda müşterisinin isteklerini göz önünde tutuyor. Bir veya üç prova sonrasında hazır oluyor.

Gelinlikçi, uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteriyor. Tecrübesinden dolayı da birçok gelinlik modeli üzerinde çalışmış durumda. Senin gelinliğin için de aynı titizlik ile çalışıyor olacak. Portföyünde yer alan pek çok modelden istediğini seçebilirsin.

Çağteks Gelinlik Olanakları Neler?

Modaevi için en önemli olan senin mutluluğun. O yüzden hangi modeli seçersen seç üzerinde dilediğin gibi değişiklik yapabilirsin. Uzman gözler tarafından tavsiye alıp vücuduna en uygun modeli de seçebilirsin.

Provalar bittiğinde ise, gelinlikçi hızlı bir şekilde ürünü teslim etmeye çabalıyor. Ancak düğünün sezonuna ve yoğunluğa göre teslimat süresi değişkenlik gösterebilir. 1 hafta ile 3 hafta arasında teslimat yapılıyor.

Çağteks Gelinlik Fiyatları

Firma, herkesin bütçesine uygun fiyat seçenekleri sunuyor. Daha düşük bütçeler için başlangıç paketi, yüksek bütçeler için ise her şey dahil paket seçenekleri bulunuyor. Her şey dahil paket içerisinde bulunan hizmetlerin fiyatları 3000 TL olarak sunuluyor. Başlangıç paket fiyatları ise ortalama 1000 TL şeklinde karşımıza çıkıyor.

Bütçene en uygun pakete karar vermek isteyebilirsin. Bunun için ve talep ettiğin hizmetlere göre net fiyat bilgisi almak için yukarıdaki “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsin.

Çağteks Gelinlik Nerededir? Nasıl Ulaşım Sağlanır?

Modaevi, İstanbul Zeytinburnu bölgesinde hizmet veriyor. Oldukça kolay bir konumda bulunan gelinlikçi, toplu taşıma duraklarına oldukça yakın konumda bulunuyor. Dilersen metro kullanarak mekana varabilirsin. Aynı zamanda otobüs, minibüs, tramvay gibi çeşitli ulaşım araçlarını da kullanman mümkün. Kendi aracınla ulaşımını sağlamak için firmanın açık adresi şu şekilde:

“Telsiz Mahallesi, Balıklı Kazlıçeşme Yolu Caddesi, No:4, Zeytinburnu / İstanbul.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Provalar ve hazır model seçenekleri başlangıç paketinde yer alıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Özel tasarım ve aksesuarlar her şey dahil pakette bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Gelin buketi, eldiven, duvak, ayakkabı, nişanlık ve abiyeleri de burada bulabilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 ay önce iletişime geçebilirsin.

Sipariş teslim süresi?

2-4 hafta içerisinde teslim ediliyor.

Manzara ve Lokasyon

İstanbul, Zeytinburnu ilçesinde hizmet veriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ