Çamlık Garden Kır Düğün Salonları

2024 Kır Düğünü Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
150 TL
150 TL
Kokteyl
80 TL
80 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
300
min
|
2.000
max
Kapalı Davet Alanı
100
min
|
250
max
Kır Bahçesi Alanı
300
min
|
2.000
max
Otopark
2.000

Özellikler

Deniz Manzaralı
Doğa Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman içi
Bahçe
Çim alan
Engelli girişine uygun
Gazebo
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu
Masa şamdan seçenekleri
Şehir merkezi
Nikah İçin Ayrı Alan
Çocuklar için Oyun Alanı

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Çamlık Garden Kır Düğün Salonları Hakkında

Çamlık Garden Kır Düğün Salonları, İzmirli çiftlerin Aliağa ilçesinde sıklıkla tercih ettiği kır düğünü mekanları arasında yer alıyor. Mekan geniş kır bahçesinde yeşilin içinde huzuru barındıran tüm tonlarını gözler önüne seriyor. Merkezdeki konumuyla da adeta şehrin içinde bir doğa yaratıyor. Mekanın fiyatları ise ortalama olarak 80 TL’den başlıyor.

Mekan Kapasitesi ve Özellikleri

Çamlık Garden Kır Düğün Salonları, açık hava davet alanında 2000 misafirine ev sahipliği yapma imkanı sunuyor. Mekanın kır bahçesi çocuklara uygun oyun alanları da içeriyor. Ayrıca daha butik konseptteki düğün için bünyesinde 250 kişilik kapasiteye sahip yüksek tavanlara sahip kolonsuz kapalı düğün salonu da bulunuyor.

Mekanın düğün salonlarına ek olarak oldukça geniş bir otopark alanı da bulunuyor. Vale hizmetini de sunan kır bahçesinin otoparkı 2000 araç için yeterli kapasiteye sahip. Ayrıca çiftlerin düğün hazırlıklarını rahatça yapabilmeleri için mekanın özel olarak sunduğu bir adet de gelin ve damat odası bulunuyor.

Kır Düğünü Olanakları

Çamlık Garden Kır Düğün Salonları geniş kır bahçesi kadar hizmet yelpazesi ile İzmirli çiftlerin tercih ettiği düğün mekanları listesinin başında yer alıyor. Bir kere düğün salonu mekanın organizasyon ekibi tarafından tamamen senin göz zevkine hitap edecek şekilde dekore ediliyor. Ayrıca gelin tagı gibi birçok organizasyon süslemesini düğün salonuna eklettirebiliyorsun.

Mekanın nikah için ayrı alanı bulunuyor. Böylece ayrı bir nikah salonu arama derdinden kurtuluyorsun. Kır bahçesinin anlaşmalı olduğu profesyonel fotoğrafçılar ile de mevsim çiçekleri ile süslenmiş gazebo içerisinde aşkını en iyi ifade eden pozu yıllar sonra bile ilk günkü heyecanla hatırlayacağın anılara dönüştürebiliyorsun.

Kır düğün salonu yemekli ve kokteyl menüleri ile de misafirlerinin beğenisini kazanıyor. Dilersen düğün pastası ve meşrubat ikramlarını içeren kokteyl lezzetlerini dilersen de ağırlıklı olarak kırmızı ve beyaz et tercih edilen yemekli menüleri konuklarına sunabiliyorsun.

Düğün salonu DJ ve orkestra ekibini de düğün organizasyonun boyunca hizmetine sunuyor. Böylece bu özel gününü dans pistinde sevdiklerinle eğlenerek kutlayabiliyorsun. Mekanın servis hizmeti ve müzik yayını ise kesintisiz bir şekilde düğünün boyunca devam ediyor.

Çamlık Garden’ın kır düğünü olanakları hakkında daha detaylı bilgi almak ve organizasyonun için ihtiyacın olan tüm püf noktaları öğrenmek için ücretsiz bir şekilde hizmet veren danışmanlık ve planlama ekibimizi arayabilirsin.

Çamlık Garden Kır Düğün Salonları Fiyatları

Mekanın fiyatları kişi başı olarak 80 TL’den başlıyor. Hafta içi gerçekleştirmek istediğin kokteyl düğünü fiyatı olan bu rakam hafta sonu 150 TL’ye kadar artıyor. Yemekli düğün fiyatları da 150 TL bandında oluyor.

Çamlık Garden yetkilileri tarafından sitemizin çiftlerine özel olarak sunulmuş avantajlar ve kampanyalar hakkında daha detaylı bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

Çamlık Garden Nerededir?

Mekan, İzmir Aliağa ilçesinde hizmet veriyor. Şehir merkezindeki konumundan dolayı da çok çeşitli ulaşım imkanı sunuyor. Kır düğün salonuna toplu taşıma ile de kolayca ulaşım sağlayabilirsin. Mekana özel aracıyla gelmek isteyen misafirlerin için de mekanın açık adresi şu şekildedir:

Kültür Mahallesi, Şehit Bülent Kula Caddesi, No:27, İzmir/Aliağa.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, piknik, sünnet düğünü, kına organizasyonları gerçekleştirilebiliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ