Canset Form Matbaacılık & Davetiye

2024 Düğün Davetiyesi Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1 TL
Her Şey Dahil Paket
2 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Davetiye basımı
Davetiye tasarımı
Düğün davetiyesi
Kına gecesi davetiyesi
Kişiye özel ürün tasarımı
Şehir dışı hizmet / gönderim
Tema / konsept tasarımı
Adrese teslim

Canset Form Matbaacılık & Davetiye Hakkında

Düğününüzü nasıl bir davetiyeyle taçlandırmak ve duyurmak istediğinize hala karar veremediyseniz Canset Form Matbaacılık & Davetiye’de bulunan farklı konseptleri görmek size ilham kaynağı olacaktır. Uygun davetiye modelleri ve fiyatları ile hizmet veren firma 20 yıllık tecrübesi sayesinde davetiye sektöründe adını çokça söz ettirmiştir.

Kaliteli ve özgün hizmet anlayışı ile çıktığı bu yolda çiftlerin en özel günlerine davetiye hizmeti amaçlayan Canset Form, 2015 yılından beri Ankara’nın Altındağ ilçesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Kişiye özel tasarım davetiye modellerinde elde ettiği başarı sayesinde farklı bir noktaya gelen firma, giderek büyüme devam etmektedir. Sizde düğün davetiniz için Canset Davetiye’nin uygun fiyat ve kaliteli hizmetten yararlanabilirsiniz.

Canset Form Matbaacılık & Davetiye ile Kaliteli Hizmet

Düğün telaşıydı, mekan aramasıydı derken arada kaybolan zamanda kaliteli ve özel bir davetiye tasarımı için  zaman ayırmak oldukça yorucu olabiliyor. Canset Form, düğün öncesinde konukların daveti için gerekli olan hizmetleri sunarak çiftlerin daha rahat bir davet gerçekleştirmesine ön ayak oluyor. Düğün davetiyesi konusundaki benzersiz bilgi birikimi ve tecrübesi olan firma, çok çeşitli davetiye kartlarıyla ve uygun fiyatları ile karşınıza çıkıyor.

Davetiye fiyatları 1 TL ile 2 TL’den başlıyor. Minimum sipariş adeti 50 olan firmadan “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

Eşsiz Grafik Kalitesi ve Çeşitleri

Pek çok farklı organizasyon veya etkinlik için davetiye tasarlayan Canset Form Matbaacılık & Davetiye, nikah töreni, kına töreni, nişan töreni, doğum günü partisi gibi etkinlikler için de davetiye hazırlamakta. Klasik ve sade seçimlerde bulunabileceğiniz gibi gösterişli ve renkli davetiye seçeneklerine de göz atabilirsiniz. Birçok davetiye modelini Canset Form bünyesinde bulmanız mümkün. Trend düğün davetiyelerini seçebileceğiniz gibi özel tasarım düğün davetiyelerinden de yararlanabilirsiniz.

Davetiye kartlarında pek çok detay öne çıksa da en çok göze ve dikkate alnan detay kartın içerisindeki yazı. Canset Form  tarafından hazırlanmış hazır yazı şablonları kullanarak sevdiklerinizi bu özel gününüzde özel bir çağrıda bulunabilirsiniz.

Aynı zamanda matbaa olarak da faaliyet gösteren firma, sadece davetiyeler değil, masa kartı basımı ve menü basımı gibi seçenekler de sunuyor. Türkiyenin her noktasına gönderim sağlayabilen firma, adet sayısı ve içeriğe göre ücretsiz hizmet sağlayabiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Masa kartı, menü basımı, checkbox, cut-out basımı.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Şehir dışına gönderim yapılmaktadır.

Sipariş teslim süresi?

1 hafta içerisinde.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Nur Cansu Aybar
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ