Cansu Binay Photography

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Doğum çekimi
Doğum günü çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday

Cansu Binay Photography Hakkında

Evleneceğin kişiyle ilk tanıştığın anı hiç unutmadığına eminiz. Tanıştığınız ilk günü ya da yaşadığınız güzel anıları anlatan fotoğraflara sahip olmak ister misin? İşte, Cansu Binay Photography tam olarak bunu yapıyor. İzmir, Karşıyaka konumunda hizmet veren Cansu Binay, en özel anılarını estetikle birleştirerek fotoğraf karelerine yansıtan bir hikaye ve düğün fotoğrafçısı. Dilersen hemen dış çekim fiyatları 1000 TL’den başlayan bu firmayı incelemeye geçelim.

Hizmet Tecrübesi

Cansu Binay Photography, hikaye fotoğrafçılığının yanı sıra İzmir ve çevresinde aranan düğün fotoğrafçısı firmalarından biri. Düğün belgeseli, trashday ve save the date; çiftlerin en çok tercih ettiği hizmetler arasında bulunuyor.

Ayrıca Cansu Binay; nişan, kına, doğum günü, hamilelik, aile, katalog çekimleri ve ürün fotoğrafçılığı gibi birçok çekim türü ile adından sıkça söz ettiriyor. Son yıllarda oldukça popüler olan doğum fotoğrafçılığı ile de ailelerin en mutlu anlarına şahitlik yapıyor.

Düğün Fotoğrafçılığı & Dış Çekim Olanakları

Düğün fotoğrafçısı olmanın dünyanın en keyifli mesleklerinden biri olduğunu düşünen Cansu Binay Hikaye Fotoğrafçılığı, çiftlerin mutluluklarına tanıklık etmeye devam ediyor. Dış çekim için İzmir’in en güzel lokasyonlarını kullanıyor. İstek doğrultusunda şehir dışında da hizmet verebiliyor. Özellikle düğün gününü baştan aşağı kayıt altına aldığı düğün belgeseli çalışmaları çok beğeniliyor. Çiftlerin hazırlık heyecanını gösterdiği kliplerde minik röportajlara da yer vererek mutluluklarını dile getirmelerine imkan veriyor.

Cansu Binay Fotoğrafçılık, klasik düğün fotoğraflarından sıkılanlar için yaratıcı hikayeler ortaya koyuyor. Yıllar sonra bile fotoğraflarına gülümseyerek bakacağın eğlenceli bir dış çekim seni bekliyor. İster deniz kenarı ve uçsuz bucaksız bir sahil, istersen de tarihi ve nostalji dolu bir mekan. Arka planın ne olursa olsun herkesin hayran kalacağı bir fotoğraf albümüne sahip olabilirsin.

DüğünYardımcısı.com olarak düğün fotoğrafçısı hakkında her sorunu cevaplamaya ve kararsız kaldığın anlarda sana yardımcı olmaya hazırız. Danışmalık servisini yukarıdaki numara aracılığı ile hemen arayabilirsin.

Cansu Binay Photography Düğün Dış Çekim Fiyatları

Fiyatlar çekimlerin stüdyo ortamında, dış mekanda ya da şehir dışında olmasına göre farklılık gösteriyor. Firmanın dış çekim için belirlediği başlangıç fiyatları ise 1000-1500 TL arasında değişiyor. Talep ettiğin hizmetlere göre net bir bilgi almak istersen ücretsiz teklif al formunu doldurabilirsin.

Cansu Binay Hikaye Fotoğrafçılığı Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Cansu Binay Story Photography, İzmir Karşıyaka ilçesinde bulunuyor. Merkezi konumu sayesinde görüşme yapmak için rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsin. Menemen – Cumaovası metro hattı ve 290, 543, 827 numaralı otobüs hatlarını kullanabilirsin. Açık adresi ise şu şekilde;

“Bahçelievler, Orhan Şaik Gökyay Caddesi, No:66/5, Karşıyaka / İzmir”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Ekipman temini ve fotoğrafların orijinal teslimi hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Çekim öncesi konsept ve mekan belirleme toplantısı, farklı konsept fikirleri, hikaye tasarımı, düğün belgeseli, fotoğrafların albüm şeklinde teslimi sağlanıyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Dilersen şehir dışı çekimleri gerçekleştiriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Save the date, trashday, nişan, kına, katalog, ürün ve mezuniyet çekimleri gerçekleştiriyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 30 gün önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Merkezi İzmir, Karşıyaka'da olan firma talep doğrultusunda her şehirde çekim yapabiliyor.

Sipariş teslim süresi?

Siparişler yaklaşık 4 hafta içerisinde teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ