Çarşıhan 1360

2024 Kına Gecesi Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
100 TL
100 TL
Kokteyl
50 TL
50 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
50
min
|
110
max
Kapalı Davet Alanı
50
min
|
80
max
Kır Bahçesi Alanı
50
min
|
110
max

Çarşıhan 1360 Hakkında

İzmir Bornova kına gecesi mekanları içerisinde tasarımı ve olanakları ile eşsiz deneyimlere davet sahipliği yapan bir salonla tanışmanı istiyoruz. Bornova Çarşıhan 1360 tarihi dokusu ile eski zamanlardaki kına konseptini moderne uyarlıyor. Başlangıç fiyatı olarak kişi başı 50 TL olarak belirleniyor.

Mekan Kapasitesi & Özellikleri

Çarşıhan 1360, restorasyon çalışmalarının ardından kazandırılan tarihi kına gecesi salonu 110 kişilik kontenjan sunuyor. Kütük masaları ve gelin-damat masası süslemeleri ile kına gecesi konsepti boyut atlıyor. Eski mimarinin modern kına gecesi ile benzersiz uyumu unutulmaz gecene ev sahipliği yapıyor. Mekan dizaynı ve soba Orta Çağ’da davet gerçekleştirme hissi yaşatıyor. Unutulmaz bir davet için bu mekanı tercih edebilirsin.

Kına Organizasyonu

Kına gecesi müzikleri Çarşıhan 1360 mekanı, eğlenmesi sana kalıyor. Eğlenceli müzikler duygusal geceyi neşeli bir ortama dönüştürüyor. Han sofralarına yakışır sofra lezzetleri sana ve konuklarına özenle sunuluyor. Mekan içi kına süslemesi de kına salonu tarafından özenle yapılıyor. Kına mekanı kapıdan girişten itibaren tarihi hisleri canlandırıyor. Avluya açılan giriş kapısı, loş aydınlatmalar ve dekorlar konsepti tamamlayan unsurlar oluyor. Kına salonu mekanın isteklerine ve zevklerine uygun süslenmesine de olanak tanıyor. Kütük gelin-damat masası tahta kına tahtı ile tamam oluyor. Söz ve nişan törenlerinde de bu mekanı tercih edebilirsin.

Çarşıhan 1360 Kına Gecesi Fiyatları

Yalnızca benzersiz mimarisi ile değil uygun fiyatları ile de mutlu eden bir kına salonu ile karşına çıkıyoruz. Mekanın hafta içi ve hafta sonu fiyatları kişi başı 50 TL’den başlıyor. Davet alanı, kına organizasyonunu tarihi handa yapmak isteyenlerin uğrak noktası oluyor. Fiyatlar hakkında daha fazla bilgi almak istersen “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsin. Mekan hakkında bilgiye ulaşmak istersen Düğünyardımcısı.Com ekibimizLe etkileşime geçebilirsin.

Çarşıhan 1360 Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ege mutfağı ile buluşturan, pasta kesim töreni sayesinde renkli anlar yaşatan kına salonu merkezi konumu ile de kolaylık sunuyor. Özel araç ve toplu taşıma araçları ile rahatlıkla mekana ulaşım sağlayabiliyorsun. Açık ve kapalı davet alanları sunan mekanın açık adresi ise şöyle: Ergene Mahallesi, 538. Sokak, No:36, 35040 Bornova/İzmir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ