Çetin & Tekin Kuaför

Olanaklar

Gelin başı yapımı
Gelinin yakınlarına hizmet
Saç provası

Çetin & Tekin Kuaför Hakkında

Çetin & Tekin Kuaför gelin saçı ve gelin makyajı için uzman ekibi ile birlikte seni bekliyor. Seni İzmir Karşıyaka bölgesinde yer alan gelin adaylarının ilk adresi olan kuaför salonu ile tanıştıralım. Düğün hazırlıklarının eksiksiz bir şekilde tamamlanması için doğru adres olduğundan emin olabilirsin. Çeşitli olanakları ve farklı paket fiyatları da sunuyor.

Olanakları

Gelin saçı ve makyajı için uzman ekibi ile tanınan kuaför salonundan mutlu ayrılacağına emin olabilirsin. Düğün öncesi prova yaparak saç modeline ve nasıl bir makyaj istediğine karar verebilirsin. Ayrıca düğün gününde istersen arkadaşların ve yakınların ile birlikte hizmet alabilirsin. Böylelikle telaşlı ve heyecanlı anların biraz olsun azalmış oluyor.

Çetin & Tekin Kuaför yalnızca düğün günün için değil, tüm özel günlerinde yanında oluyor. Kına, nişan, söz, sünnet annesi ve mezuniyet partisi için de tercih edebilirsin. Bunların yanında saç kesimi, renklendirme işlemleri, manikür, pedikür ve saç bakımı hizmetleri de yer alıyor.

Gelin Saçı ve Gelin Makyajı Uygulamaları

İstediğin saç modelini profesyonel ekibi sayesinde tercih edebilirsin. Ancak gelin saçına karar verirken dikkat etmen gereken bazı özellikler olduğunu da belirtelim. Gelinlik modelin, duvak seçimin, yüz hatların ve konseptini de göz önünde bulundurmalısın.

Dağınık topuzlar ve su dalgaları oldukça tercih edilen modeller arasında bulunuyor. İstersen saç aksesuarları bile birlikte saç modelini daha da güzel gösterebilirsin. Makyajın için ise saç modelin ile uyumlu bir şekilde tamamlanıyor. Doğal tonlar, toprak tonları ya da ışıltılı bir makyaj da tercih edebilirsin.

Çetin & Tekin Kuaför Karşıyaka Fiyatları

Sunmuş olduğu farklı paket fiyatları ile seni bekliyor. Yapmış olduğun seçimlere ve ek tercihlere göre de fiyatı değişebileceğini de belirtelim. Ücretsiz teklif al formunu doldurarak hemen kendi konseptine en uygun fiyatları öğrenebilirsin. Ücretsiz danışmanlık servisimiz de ayrıntılı bilgi vermek için seni bekliyor.

Çetin & Tekin Kuaför Nerededir? Nasıl Gidilir?

Çetin & Tekin Kuaför, İzmir Karşıyaka bölgesinde hizmet vermek için gelin adaylarını bekliyor. Şehir merkezi konumu sayesinde kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsin. Birçok toplu taşıma aracı ile ulaşım sağlanıyor. Kendi aracın ya da taksi ile gitmek istersen de kuaför salonunun açık adresi şu şekilde:

Bostanlı Mah. 6349 Sok. No:27/C Denizbostanlısı Karşıyaka / İzmir

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Saç ve makyaj provası hizmetlerini içeriyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Gelin ile birlikte yakınlarına da daha hizmet verilebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Gelin saçı, makyajı ve nişan, kına gibi tüm özel günler için hizmet sağlanıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir'in Karşıyaka bölgesinde hizmet veriliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ