CeviZade Wedding & Event

2024 Nişan ve Söz Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
250 TL
320 TL
Kokteyl
200 TL
200 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
650
min
|
700
max
Kapalı Davet Alanı
150
min
|
200
max

CeviZade Wedding & Event Hakkında

CeviZade Wedding & Event ile unutulmaz bir nişan organizasyonuna hazır mısın? İzmir’in en iyi nişan mekanları arasında gösterilen Cevizade, Buca’nın Kaynaklar beldesinde hizmet veriyor. Kır bahçesi ve kapalı alan seçeneği sunan mekanın fiyatları ise kişi başı 200 TL’den başlıyor. Detaylı bilgi ve kampanyalar için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Özellikler & Olanaklar

CeviZade Wedding & Event, nişan organizasyonlarında tercih edebileceğin açık ve kapalı alanları ile öne çıkıyor. Çim zemin özellikli kır bahçesinde 700 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Mekanın kapalı alanı ise 200 kişilik butik organizasyonlar için uygun oluyor. Her iki alanda da oturma düzeni yuvarlak masalarla oluşturuluyor. Nişan masası süslemesi istersen bunu önden mekana haber vermen yeterli oluyor. Açık alanda dans pisti geniş ve ferah yapısı ile öne çıkıyor. Işıklandırma ve lazer ışıkları ile davetlerde görsel şölen sunuluyor. Gelin yolu çiçeklerle süsleniyor. Davetli masalarına ise ikram konseptine uygun olarak servis açılabiliyor.

CeviZade Wedding & Event, kendi organizasyon ekibiyle çalışıyor. Bu ekip davet öncesi ve sonrasında danışmanlık ve planlama hizmeti veriyor. Mekan ayrıca yemekli ve kokteylli davetlerde menü tadım imkanı sunuyor. Bu mutlu geceyi tatlandıracak nişan pastasını da mekandan temin edebilirsin. Fotoğraf ve video çekim hizmeti ile tüm davet kayıt altına alınıyor. Eğlence ve dansa doyuran deneyimli orkestra ekibi bulunuyor. Olumsuz hava koşullarına karşı önlem de alan mekanda daha pek çok hizmet seni bekliyor.

CeviZade Wedding & Event Kaynaklar Nişan Fiyatları

Cevizade Wedding, nişan organizasyonunu kokteylli planlayan çiftler için kişi başı 200 TL’den başlayan fiyatlar sunuyor. Yemekli organizasyonlarda ise fiyatlar hafta içi kişi başı 250 TL, hafta sonu ise 320 TL’den başlıyor. Sana özel indirim ve kampanyaları öğrenmek için bizimle iletişime geçmeyi unutma.

Nerededir?

Mekan İzmir’in Buca ilçesinde hizmet veriyor. Kaynaklar 29 Ekim Mahallesi’nde bulunan mekana özel araç ve toplu taşıma ile ulaşım sağlayabilirsin. Açık adresi şöyle;

29 Ekim Mah. Atatürk Cad. No: 130 Kaynaklar – Buca / İzmir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ