Cihan Foto

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Doğum çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday

Cihan Foto Hakkında

Düğün gününden hatıra kalması için bir dış çekim gerçekleştirmek istiyorsan seni profesyonel düğün fotoğrafçısı Cihan Foto ile tanıştıralım. İzmir, Çiğli konumunda stüdyoya sahip olan firma şehir dışı talepler doğrultusunda da 1000 TL’den başlayan paket fiyatları ile hizmet veriyor. Sağladığı tüm diğer hizmetler ise yazının devamında seni bekliyor.

Hizmet Yelpazesi

Düğün günün ve öncesinde farklı çekim teknikleri ve olanaklarıyla hizmet veren Foto Cihan İzmir, düğün dışında da mutlu anlarını kayıt altına alıyor. Nişan töreni, söz merasimi, mezuniyet günü ve bu günler gibi sana kendini özel hissettiren tüm anlarında ekibi ile hizmet sağlıyor.

Dış Çekim Olanakları

Kutlamaya değer bulduğun tüm organizasyonların için en uygun çekim tercihini Cihan Foto sayesinde gerçekleştirebilirsin. Drone ve profesyonel kamera ve ekipmanlarıyla hizmet vererek firma hayallerini somutlaştırıyor. Düğün gününü oldukça popülerleşen belgesel çekimiyle kuaför girişinden eşini gelinlik veya damatlıkla göreceğin ilk ana kadar kayıt altına aldırabilirsin.

En sevdiğin manzaralar şehir dışında mı? Eğer düğününe o manzaraları dahil etmek hayalinse müjdemizi isteriz. Foto Cihan Çiğli dilediğin manzarada dilediğin şekilde çekimler gerçekleştirebilme olanağı sunuyor.

Çekim Sonrası Teslim Süreci

Çekim sonrası en fazla 4 hafta içerisinde firma ile anlaşma sağladığın tüm hizmetlere ulaşabiliyorsun. Böylece profesyonel makine çekimleri ve firmanın baskı kalitesi birleşince sanat eseri tablolara da kısa süre içerisinde sahip olabiliyorsun.

Foto Cihan Düğün Fotoğraf Çekimi Fiyatları

Her bütçeye hitap edebilmek adına farklı paket alternatifleri sunan düğün fotoğrafçısı firmasının başlangıç paketi 1000 TL’den başlıyor. Bununla birlikte daha kapsamlı çekimler için her şey dahil paket hizmeti de firma tarafından sunuluyor.

Bu paketlerin içeriklerini öğrenerek bütçene göre hareket etmek için hemen yukarı kısımda yer alan ücretsiz teklif al butonunu kullanabilirsin. Bu sayede firmanın DüğünYardımcısı.com’a özel indirimli fiyatlarına da ulaşabilirsin.

Cihan Foto Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

İzmir Çiğli ilçesinde profesyonel düğün fotoğrafçısı olarak adından söz ettiren stüdyoya kolayca ulaşım sağlayabilirsin. Firma ile dış çekim veyahut diğer çekim olanakları için yol kat etmeden anlaşma sağlamak istiyorsan hemen danışmanlık servisini arayabilirsin. Mekanın açık adresi ise şu şekilde;

“Ataşehir, Anadolu Caddesi, No:951/a, Çiğli / İzmir”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Ekipman temini, orijinal çekim görüntüleri ve çekim öncesi görüşme hizmetlerini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgilendirme almak için danışmanlık servisi ile iletişime geçebilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Dış çekim ve şehir dışı çekim olanakları sağlıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan merasimi çekimi, düğün klibi, düğün belgeseli, trusday, save the day, konsept çekimi ve katalog çekimleri için firma ile anlaşma yapabilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

çekimden 30 gün önce firma ile iletişim kurmalısın.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir'in Çiğli ilçesinde hizmet veriyor.

Sipariş teslim süresi?

21-28 gün aralığında tüm siparişlerin teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ