Çınar Country

2023 Kına Gecesi Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
280 TL
300 TL
Kokteyl
120 TL
135 TL
Pasta - Meşrubat
120 TL
135 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
50
min
|
400
max
Kapalı Davet Alanı
50
min
|
150
max
Kır Bahçesi Alanı
50
min
|
500
max
Otopark
70

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kır Bahçesi Alanı
Kapalı Davet Alanı
Doğa Manzaralı
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme
Çim alan
Masa şamdan seçenekleri
Şehir merkezi
Nikah İçin Ayrı Alan

Olanaklar

After party organizasyonu
Dekorasyon ve masa süsleme
Karşılama Kokteyli
Jeneratör
Kapalı çadır / tente
Karşılama Hostesi
Menüde değişiklik
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Özel konsept tasarımı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Vale
Yaz aylarına özel klima
Yemek Servisi
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma
After Party için Ayrı Alan
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Çınar Country Hakkında

Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde yer alan Çınar Country, profesyonel ekibiyle gelinlerin kına gecesi organizasyonlarını rüya gibi bir güne dönüştürüyor. Hayallerindeki kına gecesini en iyi şekilde gerçekleştirmek isteyen gelinlerin uğrak noktası olan mekanda kişi başı açılış fiyatları 120 TL’den başlıyor.

Özellikleri ve Kapasitesi

Açık ve kapalı davet alanı sunan Çınar Country, bu davet alanlarına ek olarak kır bahçesi imkanı da sunuyor. Kapalı davet alanlarında yaklaşık 150 kişi ağırlanırken açık davet alanı ve kır bahçesi alanında 500 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor. Birçok sevdiğini bir arada görebileceğin bu alanlarda eşsiz bir doğa manzarası da bu özel gecene eşlik ediyor.

Sunduğu Olanaklar

Bu özel gününü en iyi şekilde geçirmen konusunda sana destek olup organizasyon danışmanlığı veren mekanda organizasyon sorumlusu da bulunuyor. Aynı zamanda mekanda kendi istediğin organizasyon firmasıyla da çalışma olanağı bulabilirsin. Çınar Country, özel konsept tasarımı sunarken after party olanağını da bünyesinde barındırıyor.

Arzu edilen fotoğrafçıyla çalışma imkanı sunan mekanda, karşılama kokteyli hizmeti ve karşılama hostesi imkanı da sunuluyor. Hayal ettiğin organizasyonda ses, sahne ve ışığın en iyi şekilde olmasına özen gösteren Çınar Country, profesyonel servis ve hizmet personelleriyle misafirlerinin memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı kendine amaç ediniyor.

Masa süslemelerinin atmosferle uyumunun göz kamaştırdığı mekanda süslemeler de yapay çiçeklerle ve şamdanlarla yapılıyor. Mekanın bünyesinde kır düğünü, nişan ve söz davetlerinide planlayabilirsin.

Çınar Country Kına Gecesi Fiyatları

Hayallerindeki kına gecesini gerçekleştirmen için fırsatları en iyi şekilde sunan mekanda, yemekli davet fiyatları hafta içi ve hafta sonuna göre değişiklik gösteriyor. Fiyatlar kişi başı hafta içi 280 TL ve hafta sonu 300 TL olarak belirleniyor.

Yemekli davetlerin yanı sıra kokteyl ve aynı zamanda yemeksiz anlaşmaların da düzenlenebildiği mekanın fiyat detayları ve müsaitlik durumu ile ilgili DüğünYardımcısı.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsin.

Çınar Country Adresi

Şehrin merkezinde yer alan mekana kolaylıkla ulaşım sağlanabiliyor. Arzu eden misafirler toplu taşımayla mekana ulaşırken şahsi araçla da kolaylıkla gidilebiliyor. Mekanda aynı zamanda şahsi aracıyla geceye katılan misafirler için de vale ve otopark hizmeti bulunuyor.

Emniyet, Silahtar Cd. No:10, 06560 Yenimahalle / Ankara.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Doğum günleri, Düğün, Eğlence, Grup Kahvaltısı ve Yemekleri, Kına, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Motivasyon Etkinlikleri, Nişan, Okul Etkinlikleri, Parti, Sünnet Düğünü.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

ORDÖVR TABAĞI - ARA SICAK - KIRMIZI VEYA BEYAZ ET - PASTA - MEYVE.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ