Dai Wedding

Barbaros, Tunalı Hilmi Cd. No:113, 06680 Çankaya/Ankara, Türkiye

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
5.000 TL
Her Şey Dahil Paket
7.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim sırası provaları
Evde / mekanda prova
Gelinlik kiralama
Hazır model
Kişiye özel tasarım
Kuru temizleme
Özel dikim
Tamir

Dai Wedding Hakkında

Hayallerindeki gelinlik ile kuğu gibi görünmek ister misin? Ankara ilinin Çankaya ilçesinde hizmet veren Dai Wedding, 2005 yılından beri seni bu kusursuzluğa kavuşturuyor. Uzun yıllardır bu sektörde olmasına rağmen heyecanını hiç kaybetmeden, gelinlerin mutluluklarına ortak oluyor. Gelinlik fiyatları ise 5000 TL’den başlıyor.

Firmanın Özellikleri ve Gelinlik Modelleri

Yaptığı işlerle kendisini kanıtlayan firma; mükemmel eserlerin sergilendiği atölyelerini, hem üretim tesisi hem de satış mağazası olarak kullanıyor. Var olan ekiplerinde birçok yetenekli tasarımcı ve modacı bulunuyor. Çalışanların güler yüzlü olması sayesinde gelinlerin en çok tercih ettiği adreslerden biri olmayı başarıyor.

Tasarımlar her tarza ve zevke hitap ediyor. Kataloglarda birçok çeşit gelinliğe ulaşabileceğin gibi istediğin modelde özel tasarım bir gelinliğe de sahip olabilirsin. Her düğün konseptine uygun gelinlik modellerini bulabileceğin Dai Wedding; klasikten moderne, bohem, vintage, tesettür, mini, sade, kabarık, prenses, helen veya balık fark etmeksizin birçok modeli bünyesinde bulunduruyor.

Sunulan Olanaklar

Gelinlik siparişinden sonra yapılan provalarla; gelinliğin üzerine tam olması ve hayallerindeki her bir detayın eklenmesi sağlanıyor. Düğün zamanına kadar duruma göre en az 3 prova yapılıyor ve daha sonrasında sana teslim ediliyor. Hafta sonu hizmetleri sayesinde ise dilediğin zamanda randevu alabilme imkanına sahipsin.

Gelinliği tamamlayacak olan aksesuarlar da Dai Wedding firmasının sunduğu olanaklar arasında yer alıyor. Duvak, eldiven, bolero, gelin buketi, gelin kesesi gibi klasik aksesuarların yanı sıra; şemsiye, yelpaze ve şapka gibi özel tasarım aksesuarları da edinebilirsin. Aklında başka fikirler de varsa, tasarımcılarla paylaşabilirsin.

Dai Wedding Fiyatları

Gelinlik fiyatları; seçilen modele, kumaşa, eklenen detaylar ve aksesuarlara göre değişiklik gösteriyor. Özel tasarım ve katalogda yer alan gelinlik modellerinin genel olarak fiyatları 5000 TL ile 7000 TL arasında değişiyor.

Firmanın DüğünYardımcısı.com’a özel fiyatlarını görmek ister misin? Hemen “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak kampanyalı paketleri ve indirimli fiyatlara ulaşabilirsin.

Dai Wedding Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara’nın Çankaya ilçesinde yer alan firmaya toplu taşıma ile ulaşmak istersen; 317/7, 319, 323 ve 381 otobüs hatlarını kullanabilirsin. Eğer özel aracınla ulaşım sağlayacaksan firmanın açık adresi şu şekilde;

Barbaros, Tunalı Hilmi Caddesi, No:113, 06680 Çankaya/Ankara.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Daraltma, dikim sırası provaları ve hazır model seçeneklerini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Özel tasarım gelinlik modellerini içeriyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Hafta sonu da hizmet veren firmadan dilediğin zamanda randevu alabilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Gelinliğin yanında birçok aksesuar temini de yapılıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay öncesinde iletişime geçilmesi gerekiyor.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Ankara ilinde hizmet veriyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Klasik, modern, bohem, vintage, tesettür, mini, sade, kabarık, prenses, helen ve balık modelleri seçenekler arasında yer alıyor.

Sipariş teslim süresi?

1 haftada teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ