Damla Durak Wedding Photo

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Nişan çekimi
Save the date
Şehir dışı çekimi
Trashday

Damla Durak Wedding Photo Hakkında

Düğün fotoğraflarında kusursuz çekimlere imza atacak bir ekiple tanışmak ister misin? Cevabın evet ise sana bir önerimiz var. Stüdyosu İzmir Balçova semtinde bulunan Damla Durak Wedding Photo, muhteşem anılar için seninle. 1000 TL’den başlayan bütçeye uygun fiyatları ile farklı konsept ve paketlerle çok çeşitli bir yelpaze sunuyor. Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı detaylarına geçelim.

Hizmet Yelpazesi

Ekip size bugünü, ömür boyu ilk günkü gibi yaşatmaya geliyor. Peki bu ekibin hizmet yelpazesinde neler var?  Firma, İzmir Düğün Fotoğrafçısı olarak da anılıyor. Son dönemin gözde trendleri arasında olan, save the date ve trash day çekimlerini de gerçekleştiriyor.

Bunların yanı sıra dış çekimde birçok farklı konsepti gerçekleştiriyor. Düğün fotoğrafçısı, güçlü bir ekip ve ekipmanla eşsiz düğün fotoğrafları ortaya çıkarıyor. Çiftlere unutulmaz fotoğraflar sunmak için elinden gelenin en iyisini yapıyor.

İzmir Düğün Fotoğrafçısı Sunulan Olanaklar

Firma, hizmetlerini düğün fotoğrafçılığı ile sınırlamıyor. Düğün hikayesi, düğün klibi, düğün belgeseli gibi olanakları da bulunuyor. Bunun yanı sıra nişan, kına çekimi ve isteğe bağlı olarak kuaför çekimi de yapabiliyor.

Paket içeriği hakkında bilgi almak, fiyatları öğrenmek ve ayrıcalıklardan yararlanmak için “Ücretsiz Teklif Al” kısmından formu doldurabilirsin.

İzmir Düğün Fotoğrafçısı Dış Çekim Fiyatları

Dış çekimlerde çiftler için bütün olanakları sunan düğün fotoğrafçısı, her bütçeye uygun fiyatları ile de cep yakmıyor. Fotoğraflar çiftlerin hem içlerine siniyor, hemde bütçelerine uyuyor.

Düğün fotoğrafçısı içeriğinde farklı seçenekler barındıran iki paket oluşturmuş. Bu paketler: Başlangıç paketi ve her şey dahil paket. İstediğin hizmet ve olanakları barındıran paketi seçerek mutluluğa bir adım daha yaklaşmış olacaksın.

İzmir Balçova’da bulunan İzmir Düğün Fotoğrafçısı başlangıç paketinin fiyatı 1000 TL’den başlıyor. Her şey dahil paketinin fiyatı ise, 1500 TL’dir.

Damla Durak Wedding Photo Nerededir? Nasıl Gidilir?

Çiftlerin hayallerindeki resimleri çekip hazırlayarak onları daha da mutlu eden İzmir Düğün Fotoğrafçısı, İzmir’in Balçova semtinde konumlanıyor. Şehir merkezinde yer alan düğün fotoğrafçısına kendi özel aracınla gidebileceğin gibi ilçede bulunan toplu taşıma araçları ile de rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsin. Sende hayallerindeki görsellere kavuşmak, mutlu dakikalarını ölümsüzleştirmek istiyorsan tercihin burası olmalı. 202, 510 ve 690 numaralı otobüsler vasıtası ile kolayca ulaşım sağlayabilirsin.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketinde çekimlerin orijinal teslimi, ekipman temini ve dış çekim öncesi bilgilendirme toplantısı bulunmaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paketi içerisinde; videoların ve fotoğrafların çekilmesi, albümün teslim edilmesi yer almaktadır.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Düğün fotoğrafçısı sunduğu şehir dışında çekim hizmeti ve çiftlere özel hazırladığı konseptler ile ön plana çıkmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün fotoğrafçılığı haricinde Damla Durak Wedding Photo nişan çekimi, özel konsept çekimi türlerinde hizmet vermektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Damla Durak Wedding Photo ile çekim için 3 hafta öncesinden iletişime geçmeni tavsiye ederiz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir Düğün Fotoğrafçısı olarak da bilinen Damla Durak Wedding Photo'nun stüdyosu İzmir'in Balçova ilçesinde bulunmaktadır. İzmir ve çevresinde çekim hizmeti vermektedir.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Düğün fotoğrafçısı çiftlere özel konsept hazırlamaktadır.

Sipariş teslim süresi?

Siparişlerin teslim süresi 6 hafta olarak öngörülmektedir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Damla Durak
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ