Damra Wedding

2024 Kır Düğünü Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
100 TL
180 TL
Kokteyl
70 TL
100 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
150
min
|
1.100
max
Kapalı Davet Alanı
100
min
|
250
max
Kır Bahçesi Alanı
150
min
|
1.100
max
Otopark
250

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kır Bahçesi Alanı
Açılır kapanır tavan
Çim alan
Çocuk etkinlik alanı
Engelli girişine uygun
Gazebo
Masa şamdan seçenekleri
Şehir merkezi
Nikah İçin Ayrı Alan

Olanaklar

After party organizasyonu
Animatör
Bando temini
Barkovizyon
Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Etkinlik öncesi prova
Fotoğraf alanı tasarımı
Fotoğraf ve video çekimi
Jeneratör
Volkan Gösterisi
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Özel konsept tasarımı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Çekimlerin orijinal teslimi
Yemek Servisi
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Süsleme ve Ek Hizmetler

Anı defteri ve kalemi

Damra Wedding Hakkında

Kır düğünü organizasyonları için Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde konumlanan Damra Wedding, kapılarını ardına kadar açıyor. Geniş kapasiteli davet alanları ve hizmet konusundaki çeşitliliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Sen de düğününü kır konseptine uygun bir şekilde gerçekleştirmek istersen mekanı tercih edebilirsin. Kişi başı üzerinden ilerleyen mekanda düğün fiyatları 70 TL’den başlıyor.

Mekanın Özellikleri ve Kapasitesi

Damra Wedding girişinde ışıklarla aydınlatılan bir gelin yolu bulunuyor. Eşinle birlikte düğün alanına doğru yürürken bu kısımda tüm gözler üzerine çevriliyor. Yol sonunda, çim zemin üzerine kurulu olan alana geçiş yapılıyor. Yuvarlak, beyaz örtüler ile süslenmiş masalara tiffany model sandalyeler eşlik ediyor.

Hafta sonu düğünlerinde kapasite için 300 kişi altında sayılar kabul edilmiyor. Masalara çiçekli aksesuarlar ve suplalar yerleştiriliyor. Kır alanına son derece uyum sağlayan bir dekorasyonla seni ve misafirlerini ağırlıyor. Kır bahçesinin kapasitesi ise 1.100 kişilik.

Mekanda ayrıca palmiye ağaçları da ortama farklı bir dokunuşta bulunuyor. Olası kötü hava koşulları için kapalı salonun da düğünün için hazırda beklediğini söylemeden geçmeyelim.

Damra Wedding Kır Düğünü Fiyatları

Yemekli kır düğünü fiyatları kişi başı 100 – 180 TL’den başlıyor. Hafta içi ve hafta sonu başlangıç fiyatı olarak belirlenen bu aralık, yemeksiz ve kokteyl düzende değişiklik gösteriyor. Diğer düğün konsept seçeneklerinde ise fiyatlar 70 – 100 TL’den başlıyor.

Mekanın hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatların detaylarını öğrenmek için ücretsiz teklif formunu doldurabilirsin.

Olanakları

Düğününde her anının kalıcı ve unutulmaz birer kareye dönüşmesini istiyorsan doğru yerdesin. Damra Wedding fotoğraf ve video çekimi hizmeti veriyor. Bununla birlikte çekimlerin orijinal teslimini de direkt olarak sana yapıyor. Yemekli bir kır düğünü istiyorsan mekana önceden gelerek menü tadımı yapabilirsin. Uygun gördüğün takdirde menüde değişiklik de yapabilirsin.

Catering hizmetini kendi bünyesinde bulundurmasıyla lezzet konusunda şüpheye düşürmeyen mekan, uzman isimlerle çalışıyor. Servis konusunda da güler yüzlü personelleri ile hizmet veriyor. Özel konsept tasarım seçeneği ile mekanı istediğin renklerde süslemeni ve dekorasyona şekil vermeni mümkün kılıyor. Kır düğünlerinin en sevilen adresi olan mekanda her anın keyifle devam ediyor.

Damra Wedding Adresi

Ankaralı çiftler tarafından beğenilen mekan Yenimahalle ilçesinde yer alıyor. Şehrin merkezi bir noktası olarak sayılan ilçeye ulaşım son derece kolay. Şehrin içerisindeki çeşitli vasıtalar ile ulaşım tamamlanabilir. Özel aracını tercih edecek olanlar için adres şöyle;

Ostim, Başkent Blv. No: 4/C, 06374 Ostim Osb/Yenimahalle / Ankara.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Bayi Toplantısı, Davet ve Resepsiyon, Doğum günleri, Düğün, Eğlence, Grup Kahvaltısı ve Yemekleri, Kına, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Motivasyon Etkinlikleri, Nişan, Okul Etkinlikleri, Parti, Sünnet Düğünü.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

23:00

Manzara ve Lokasyon

BAHÇE İÇERİSİNDE.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

HER TÜRLÜ MÜZİK OLANAĞI VARDIR.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

DÜĞÜN ALANI VE DIŞ ÇEKİM.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ