Dans Art Sanat Okulu

2024 Düğün Dans Kursları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
200 TL
Her Şey Dahil Paket
400 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Düğün mekanında prova
Grup dersi
Koreografi tasarımı
Müzik seçimi
Özel ders
Özel şov
Ücretsiz pratik dersleri

Dans Art Sanat Okulu Hakkında

Dans Art Sanat Okulu, İzmir Aliağa bölgesinde hizmet veriyor. İşletme, İzmir Aliağa düğün dansı kursları arasında çiftler tarafından en çok tercih edilenlerden biri olarak yer alıyor. Kaliteli eğitimi ile öne çıkan kurs, bütçe dostu fiyatları ile evlenecek olan çiftlerin gözdesi oluyor.

Firma ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek için yazının devamını okumalısın.

Düğün Dans Kursu Olanakları

Planlamak ve organize etmek için çok emek harcayacağın davetinde, sahneye ilk adımını attıktan sonra tüm sevdiklerinin ve tanıdıklarının gözleri senin ve eşinin üzerinde olacak.

Senin için unutulmaz olacak bu davette, konuklarına harika bir dans performansı sergilemek istiyorsan, Dans Art Sanat Okulu en doğru yer.

Uzman ve profesyonel eğitmen kadrosu, geniş ve ferah çalışma salonu ile firma, seni müthiş bir dans gösterisi oluşturmak için stüdyosuna davet ediyor.

Kurs İçeriği & Hizmetler

İzmir Aliağa düğün dansı kursları arasında en çok tercih edilen firmalardan birisi olarak yer alıyor. Düğün dans paketi, grup dersi ve haftalık kişiye özel program oluşturabilirsin.

Dilersen koreografi tasarımı, müzik seçimi, özel şov, kişiye ve çifte özel ders, esnek saatler, ücretsiz pratik dersleri için de Dans Art Sanat Okulu hizmetlerine başvurabilirsin.

Zeybek, harmandalı, salon dansları, bachata, latin dansları, tango, vals, merenge, Cha Cha, oryantal ve salsa eğitimleri alabilirsin.  Ayrıca, eğitmenler ile sana özel koreografi oluşturuluyor. Daha detaylı bilgi edinmek istersen, danışma hattımızı arayarak ücretsiz bir şekilde bilgi alabilirsin.

Dans Art Sanat Okulu Düğün Dans Kursu Fiyatları

Firma, çiftlere genel olarak 200 TL ile 400 TL arasında fiyatları yer alıyor. Eğer ek hizmetlerden yararlanmak istersen, fiyatlarda değişim yaşanabileceğini de belirtelim.

Daha detaylı fiyat bilgisi almak istersen, “Teklif Al” formunu doldurarak ücretsiz bir şekilde fiyat teklifi alabilirsin!

Dans Art Sanat Nerededir? Nasıl gidilir?

Firma, İzmir’in Aliağa ilçesinde hizmet veriyor. Konumu sayesinde kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsin. Birçok toplu taşıma aracı firmanın yakınından geçiyor. Kendi aracın ile gitmek istersen de açık adresi şu şekilde:

Şair Eşref Bulvarı No:65 Gündeniz Apt. Kat:7 D:13 İzmir / Aliağa.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Düğün dans paketi, grup dersi, haftalık kişiye özel program hizmetleri yer alıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Salon dansları, Bachata, Latin dansları, Tango, Vals, Merenge, Cha Cha, Oryantal, Salsa, Zeybek, Harmandalı hizmetleri veriyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 1 ay önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir'de hizmet veriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ