Dansadres

2024 Düğün Dans Kursları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
200 TL
Her Şey Dahil Paket
400 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Düğün mekanında prova
Grup dersi
Haftalık kişiye özel program
Koreografi tasarımı
Müzik seçimi
Özel ders

Dansadres Hakkında

Rüyalardaki gibi bir düğünün, vazgeçilmez bir unsuru da düğün dansıdır. Seçtiğin müziğe uygun yaptığın bu dansta; misafirlerine aşkını en güzel şekilde yansıtırsın. Bu mükemmel dansı yapabilmek Dansadres sayesinde artık çok kolay! Düğün dans kursu imkanıyla, seni İstanbul’un Şişli ilçesinde bekliyor olacak. 200 TL’den başlayan fiyatları ile bu fırsatı kaçırma!

Dans Kursunun Özellikleri

Dansadres, unutulmaz dansın için doğru adres. Profesyonel dans hocalarıyla birlikte, dansla ilk tanışman olsa bile; hayallerindeki dansı kolaylıkla yapabilmenin garantisini veriyorlar. Özel veya grup olarak farklı dans ekibi kurma seçenekleriyle; konsept tamamıyla sana kalmış!

Dansadres, eğitiminin verdiği konfor ve güveni; salonunda da hissetmeni sağlıyor. Geniş, ferah ve yüksek tavanlı salonda, özgürce dans edebilirsin! Ayrıca aynalı bir şekilde dekore edilmiş duvarlar sayesinde, dans ederken gelişimini en rahat şekilde takip edebilirsin.

Tüm bunların yanında soyunma odaları ve dinlenme alanıyla birlikte rahatlığın için en ufak ayrıntıların bile düşünüldüğünü unutma!

Hizmet Yelpazesi

Dansadres; düğünün ve konseptine göre seçtiğin şarkıya uygun bir koreografi hazırlıyor ve seni o koreografiye göre çalıştırıyor. Ayrıca istediğin mekanda prova yapabilmen de mümkün. Kişiye özel yapılan çalışmalarla birlikte düğününe kadar kusursuz bir şekilde dans etmeye başlayacaksın!

Tek bir dans çeşidi olduğunu düşünme; eğer aklında çok farklı bir konsept varsa bile, ona uygun koreografi hazırlama şansın var. Ayrıca dans öncesi ve dışında; kendini dansa hazırlamak istiyorsan pilates ve kondisyon dersleri de seni bekliyor.

Dansadres, sadece düğün dansın için değil; düğününden sonra da dansın tutkusunu bırakamayacağın bir kurs olacak. Dans eğitimlerinin yanı sıra sosyalleşme imkanını da tanıyorlar. Yapılan dans geceleriyle birlikte yeteneğini gösterme sırası sende!

Dansadres Düğün Dans Kursu Fiyatları

Dansadres kursunda, unutulmaz bir düğün dansı için fiyatlar; 200 – 400 TL arasında değişmektedir. Kurs tarafından Düğünyardımcısı.com’a sunulan özel fiyat seçenekleri hakkında soruların ve merak ettiğin her şey için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsin.

Dansadres Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul’un, Şişli ilçesinde bulunan Dansadres kursuna toplu taşıma araçlarıyla ulaşabilmen mümkün. Toplu taşıma araçlarından; 121BS, 251, 29Ş, 30M, 41AT, 522, 522ST ve 66 hatlı otobüslerle gidebilirsin. Ayrıca M2 metrosu da seni oraya ulaştıracaktır. Kursun açık adresi şu şekildedir:

Uysal Sokak, Ali Meriç İş Merkezi, Numara: 1, K:2 D:10, Mecidiyeköy / İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketi içerisinde temel dans eğitimi hizmetleri ve provalar bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paket içerikleri için danışmanlık servisimizle ücretsiz olarak iletişime geçebilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak etkinlikten en az 1 ay öncesinden firma ile iletişime geçmeni öneriyoruz.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ