Davetiyeci Tuncay

2024 Düğün Davetiyesi Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1 TL
Her Şey Dahil Paket
35 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Davetiye
Baby shower davetiyesi
Bekarlığa veda davetiyesi
Bridal shower davetiyesi
Davetiye basımı
Davetiye tasarımı
Doğum günü davetiyesi
Düğün davetiyesi
Kına gecesi davetiyesi
Nikah şekeri ve hediyelik kutusu
Nişan ve söz davetiyesi
Sünnet düğünü davetiyesi

Davetiyeci Tuncay Hakkında

Davetiyeci Tuncay, birbirinden şık davetiye modelleri ve tasarımları ile İstanbul’un Bağcılar ilçesinde hizmet veriyor. Özgün tasarımları ve geniş ürün yelpazesi ile her zevkten çifte hitap ediyor. Tanesi 0,65 TL’den başlayan uygun fiyatları ve en trend davetiye modelleri için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurarak firma ile iletişime geçebilirsin.

Davetiyeci Tuncay Hizmetleri

Davetiyeci Tuncay, sektördeki uzun yıllara dayanan deneyimi ve trendleri takip eden tasarım ekibi ile birbirinden şık davetiye tasarımları sunuyor. Çiftlerin en çok tercih ettiği düğün davetiyesi modelleri arasında yer alan şeffaf davetiye, dantelli davetiye, kraft kağıt davetiye ve vintage tasarımlar her sezon firmanın koleksiyonları arasında yer alıyor. Kaliteli hamur kağıda baskı ve kişiye özel tasarım konusunda da kendini kanıtlamış olan firma, karikatürlü düğün davetiyesi gibi özel üretim modellere de yer veriyor.

Davetiyeci Tuncay davetiye modelleri yalnızca bunlarla da sınırlı kalmıyor. Kına davetiyesi, sünnet davetiyesi ve nişan davetiyesi de üreten firmanın bu davet türlerine özel konseptlerde modelleri bulunuyor. Kına gecesi için kadife, yaldızlı ve simli davetiye modelleri sunan firma; sünnet davetiyelerinde arabalı, kabartmalı ve islami sünnet davetiyesi gibi tasarımlar da sunabiliyor.

Diğer Hizmetleri

Davetiyeci Tuncay, düğün davetiyesi hizmetine ek olarak nikah şekeri ve hediyelik hizmeti de sunuyor. Kına ve sünnet hediyeliği, nikah hatırası, magnet modelleri ve aynalı nikah şekeri gibi tasarımları firma bünyesinde temin edebilirsin. Dilersen aklındaki hediyelik modelini firma yetkililerine anlatabilir ve kişiye özel tasarım hizmeti alabilirsin.

Bu hizmete ek olarak menü ve masa kartı basımı hizmetlerini de firmadan temin edebilirsiniz. Diğer hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Düğün Davetiyesi Fiyatları

Davetiyeci Tuncay düğün davetiyesi fiyatları; seçtiğiniz modele, kağıt türüne ve baskı sayısına göre değişkenlik gösterebiliyor. Davetiyesi tane fiyatları 0,65 TL’den başlayıp 35 TL’ye ulaşıyor.

Davetiyeler 100 – 1000 tane arasında basılabiliyor. Davetiyeler 4 iş günü içerisinde basılıp teslim edilebiliyor. Bu süre yoğunluğa bağlı olarak değişebileceği gibi yine de 1 hafta öncesinden firma ile iletişime geçmende yarar var.

Davetiyeci Tuncay Nerededir?

Firma, İstanbul Avrupa Yakası’nın Bağcılar ilçesinde hizmet veriyor. Şehrin iki yakasından da toplu taşıma ve özel aracınla ulaşım sağlayabilirsin. Dilersen “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurarak veya telefon aracılığıyla firma ile iletişime geçebilirsin. Açık adresi ise şöyle;

Yıldıztepe Mahallesi 582. Sokak No: 12B Bağcılar/İstanbul

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına davetiyesi, sünnet davetiyesi, nişan davetiyesi, menü basım, masa kartı basım, nikah şekeri ve hediyelik

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'a ve şehir dışına hizmet verebiliyor.

Sipariş teslim süresi?

4 gün

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Tuncay Kürüm
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ